Milování na koleji

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Když jsem po maturitě odešla na vysokou do jiného města, změnilo se pro mě hodně. Tento nový život, kdy už člověk chtě nechtě musí dospět a musí čelit tvrdé realitě sám bez případné pomoci rodičů, mě ze začátku děsil. Proto jsem byla radostí bez sebe, když jsem zjistila, že se do stejného města na vysokou dostala i jedna moje bývalá spolužačka ze střední.

Po pár měsících se nám podařilo sestěhovat se i do stejného pokoje na koleji. S Eliškou jsem se na střední zas až tak moc nebavila, ale společné soužití nás brzo sblížilo natolik, že jsme se jedna druhé zcela otevřely a říkaly si i ta nejintimnější tajemství.Už se blížil konec prvního ročníku a já už si na novou roli studentky celkem dobře zvykla a i zásluhou Elišky se mi začal docela líbit.

Jednou jsme náhodou zjistily, že obě sdílíme oblibu ve čtení erotických povídek na internetu a že nás to obě vzrušuje. Večer jsme pak na netu nějaký našly a nahlas si je četli. Některé povídky jsou místy opravdu k pousmání a my jsme se jimi bavily. „Strčil mi ho tam až po koule a začal tvrdě přirážet a já myslela, že mi vymrdá mozek z hlavy“ smála se nahlas Eliška při čtení jedné z nich. Měly jsme z toho ohromnou legraci a četly nejrůznější úryvky a vymýšlely nový. Nejen že to bylo vtipný, ale já už jsem byla i pěkně vzrušená. Některý odstavce mě pěkně rozproudily a já cítila teplo a vlhkost v kalhotkách. Proto když jsme zhasly a šly spát, tak jsem si zajela rukou pod kalhotky a dráždila si klitoris a projížděla jsem si i dírku nejdřív jedním a pak i dvěmi a třemi prsty. I to mi přišlo málo. Pocítila jsem strašnou touhu mít v sobě pořádný penis a aby ho do mě někdo „rval až po koule“. Za chvíli jsem se udělala a slastně usnula. Druhý den odpoledne jsem byla na pokoji sama. Pohrávala jsem si s myšlenkou že se zase udělám. Byla jsem celý den pěkně nadržená. Jednomu spolužákovi totiž na přednášce koukaly z džínů trenky s hezkým vzorem a mě hned přepadly moje erotický fantazie. Rozhodla jsem se, že si půjdu nejdřív umýt hlavu a pak si zapnu net a najedu na nějakou tu erotickou povídku a udělám se u toho. Už ve sprše jsem si zajížděla rukou mezi nohy a pohrávala si s poštěváčkem a těšila se až si to udělám. Když jsem otevřela dveře pokoje pořádně jsem se lekla.

Na posteli seděl kluk, který bydlí ve vedlejším pokoji. Řekla jsem mu ať jde pryč a co tam vůbec dělá. Načež on přešel ke dveřím zamkl a klíč schoval do kapsy. Projel mnou strach. Co budu dělat. Začala jsem křičet o pomoc, ale ucpal mi pusu a řekl, že si nemám hrát na nevinou, že nás včera slyšel, jak jsme četly ty erotický povídky a že jsme asi pěkně nadržený a že on taky tak ať se uklidním a že si to můžeme spolu užít. Myslím, že kdybych řekla, že to nechci, že by mě nechal, ale mě najednou ta situace celkem vzrušila a ta představa, že bych se pomilovala s úplně cizím klukem mě začala celkem dost vzrušovat. Ještě včera když jsem si to dělala jsem toužila mít v sobě pořádný penis a teď ho můžu mít a já jsem bez závazků a ten kluk vypadá i docela dobře. Tyhle myšlenky mnou proudily v tu chvíli, když jsem řekla: „tak dobře“. Usmál se a přistoupil ke mně.lehce mě pohladil po mokrých vlasech a řekl mi, že krásně voním.

Začal mě líbat na krk a rukou zajel pod tričko a začal se mi dobývat pod podprsenku. Hnětl mi prso a prsty dráždil bradavku. Hladila jsem ho po zádech a zajížděla až na zadek a chvilkami taky pod tričko a hladila mu hrudník. Sundal mi tričko i podprsenku a položil mě na postel. Dráždil mi bradavku jazykem a začínal rozepínat kalhoty. Taky jsem mu sundala tričko a začala ho zbavovat kalhot. Už v nich měl pěknou bouli. Měl celkem velký penis, ale hlavně hodně tlustý. Moc se mi líbil a tak jsem si ho vzala do pusy a jazykem mu dráždila naběhlý žalud. Sem tam jsem jazykem zajela i do dírky v žaludu. Snažila jsem se strčit si ho do pusy celého a přirážet co nejrychleji, ale jeho velký penis se mi tam celý nevešel. Pohrávala jsem si i s jeho varlaty. Jemně jsem je krouživými pohyby mnula. Už jsem ho ale chtěla mít ve své dírce a tak jsem ho nechala a lehla jsem si na záda.Čekala jsem, že už mi ho tam strčí, ale příjemně mě překvapil, že mi začal oplácet orální dráždění. Jazykem přejížděl po mém naběhlém a šíleně vzrušivém poštěváčku, vylizoval mi moje šťávy z dírky a prstem dráždil můj zadeček. Potom vzal do ruky svůj penis a začal poštěváček dráždit jim. Přejížděl mi po něm sem a tam a já byla na vrcholu blaha. Potom mi ho nastavil na kraj vchodu a přirazil. Cítila jsem jak mi zajížděl dovnitř a cítila jsem se jím plná. Každý kousek mojí dírky ho vnímal. Byl ve mně natěsno a na maximum jsem si vychutnávala ten krásný pocit. Začal přirážet a já mě se to hrozně líbilo. Třel se o moje stěny, varlata narážela na můj zadeček a svým podbriškem a ochlupením mi trochu masíroval klitoris.Asi po dvou minutách dosáhlo moje vzrušení maxima a udělala jsem se.

Byl to krásný intenzivní orgasmus. Tlačila jsem ho k sobě silou, abych ho tam měla co nejvíc a stehny jsem drtila jeho stehna. Chvilku mě nechal vydechnout a pak začal přirážet znova. Teď pořádně tvrdě a rychle. Varlata o mě pleskaly, ale mě to docela bolelo a tak jsem byla ráda když jsem v sobě ucítila jeho sperma a on se udělal. Vyndal ho ze mě, lehl si vedle mě , objal mě a oba jsme oddychovali a odpočívali. Přitulil se ke mě ještě víc a řekl mi, že to bylo krásný. Cítila jsem to stejně.Hladil mě po vlasech a po bocích a bříšku. Tulil se ke mě a já si užívala ten lechtivý pocit, který vyvolávaly jeho dotyky. Samozřejmě tohle nebyl náš poslední společný sex a teď si ho užíváme celkem často a to jako partneři. Chodíme spolu už přes rok a sex s ním mě pořád baví..

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *