Milá Marie

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

za dobu, co se známe, vyměnili jsme si už hodně dopisů, leccos zajímavého jsme v nich probrali, avšak jednoho tématu jsme se dosud nedotkli. Přestože je velmi důležitý, žádný z nás o něm nenapsal ani jedinou řádku. S tím je ovšem třeba něco udělat. Té doposavad zakázané oblasti, ačkoli je trochu choulostivá, není možné se stále vyhýbat. Je nutné, abychom si včas srozumitelně objasnili, jak si představujeme naše budoucí intimní soužití.

Pokud jde o mě, uvítal bych, kdybych se mohl zbavovat semene pravidelně každý druhý nebo třetí den. Doufám, že Tvoje kundička nebude protestovat, když se Ti v ní proto dvakrát nebo třikrát v týdnu povrtám. Nic se neboj, já vůbec nemíním na Tebe jen skočit, honem si to udělat, a když Ty právě budeš v nejlepším, prázdný klacek vytáhnout a opustit Tě. Každá naše soulož musí trvat aspoň hodinu a Ty se přitom uspokojíš i vícekrát za sebou.

Obecně je nepsaným pravidlem, že se sexuální hrátky provádějí večer před spaním anebo, když se to večer nestihne, hodně brzy ráno. Na tuhle zvyklost my bychom však měli raději zapomenout a dělat si to někdy přes den. Z večerního nebo ranního souložení se totiž rychle může stát věčně opakující se stále stejná, někdy i trochu nepříjemná povinnost. Naopak takový odpolední sex se zdá být pokaždé jiný. Je mnohem dráždivější a více uspokojuje. Vždyť jaký je to rozdíl, vlézt večer do postele, být unavený a myslet, aby to všechno bylo co nejdřív za námi a mohli jsme spát, anebo dokonale využít situaci, kdy žádostivost se přirozenou cestou sama dostaví. Je rozdíl večer ze sebe jenom stahovat pyžamo nebo někdy přes den po předchozí dohodě jít se společně umýt, vědět přitom, co hned po umytí bude následovat, a mít stále možnost ověřovat si, jak doteky na citlivých místech nás více vzrušují.

Už se těším, jak se poprvé spojíme. Uděláme si to způsobem, jakým sama budeš chtít, zepředu, zezadu i z boku. Můžeš přitom být v jakékoli poloze, můžeš stát, ležet, klečet nebo třeba sednout si do dřepu.

Předpokládám jen, že Tvoje kundička je dostatečně hluboká, aby se mi v ní ten můj klabrďoun v celé své délce schoval, a také přiměřeně těsná. Doufám, že ji nemáš moc úzkou, nebo naopak od častého používání nadmíru vykloktanou. V prvním případě bych se do ní těžko dostával, v druhém případě, kdyby byla příliš volná, špatně bych se v ní udržel.

Abys měla představu, co Ti tam dovnitř budu strkat, zkontroloval jsem si, jaké má můj sexuální nástroj rozměry. Když se postaví, je dlouhý šestnáct centimetrů, obvod žaludu je o centimetr menší.

V případě, že Ti samotná čísla mnoho neříkají, můžeš si rychle ověřit, jak na tom jsi. Nejlepší je použít láhev od vína, tu s dlouhým zužujícím se hrdlem, a bez většího úsilí ji do díry mezi nohama pomalu zasouvat. Když už Ti dál nepůjde, označíš na ní ryskou, kam až se dostala. Tak hned poznáš, jaký rozměr Ti bude vyhovovat.

Také by mě ale nadmíru zajímalo, jak Tvoje kundička vypadá. Udělej něco pro mě, natři si ji nějakou barvou, třeba rtěnkou nebo tužkou na obočí, a obtiskni na papír. Ten otisk mi hned v příštím dopise pošli, abych se prozatím potěšil alespoň představou.

Pokud si budeš přát, můžeme k našim sexuálním radovánkám využít ještě i jiné vhodné otvory. Říká se, že když ženy pravidelně přijímají mužské semeno, má to příznivý vliv na jejich zdravotní stav. Kdyby ses tedy o můj ejakulát nechtěla připravit, ale zároveň třeba měla strach, že otěhotníš, mohl bych Ti vtlačit kolík do zadku a tam ho vyprázdnit. Sliznice konečníku má v jednom směru přece stejnou vlastnost jako sliznice pochvy, vstřebává tekutinu, tedy i tu, v níž plavou spermie. Dodávám ještě, že přitom bych Ti rukou dráždil poštěváka, takže o svůj orgasmus bys určitě nepřišla.

A ještě do pusy bychom to mohli zkusit. Nestyď přiznat, kdyby se Ti třeba líbilo vzít si ztopořený kolík do ruky, hrát si s ním a zkoumat ho, ověřit si, kde se nacházejí jeho citlivější místa, a nakonec zjistit, jak chutná. Budeš se ho dotýkat rty a jazykem a každou jeho proměnu hned zaznamenáš. Ucítíš, jak v důsledku Tvé péče roste a tuhne, jak se nalévá a připravuje k vyvržení spermatu. Záleží jen na Tobě, zda budeš chtít pokračovat a přesvědčit se, jaká ta tekutina, která z něj vyprýští, opravdu je a jaké množství jí bude, nebo zda tu věc v okamžiku, kdy to v ní začne škubat, z úst rychle vyndáš, a co z ní půjde ven, někam zachytíš, třeba do nachystaného kapesníku.

Současně také já bych Tě jazykem a rty intenzívně dráždil mezi nohama. Měj za samozřejmé, že nejvíc bych se věnoval Tvému klitorisu. Ubezpečuji Tě, že nemíním zanedbat ani žádné další vhodné místečko. Všude Tě políbím a olížu, a až budeš nejvíc vzrušená, zajedu Ti jazykem do otvoru vprostředku kundičky, jak nejhlouběji mi půjde.

Myslím, že bude vhodné také Ti prozradit, jakému způsobu bych dal občas přednost a co by mě patrně nejvíc vzrušilo. Ležel bych naznak a sám žádnou činnost bych nevyvíjel. Ty bys vzala můj ztopořený klacek a narovnala ho pěkně kolmo vzhůru. Držela bys ho a zpočátku jenom hladila, pak bys ho vzala do úst, sevřela rty, začala cucat a jezdit po něm jazykem. Nepřestala bys ani v době, kdy se bude chystat k vypouštění spermatu, ani potom, až začne stříkat. Všechno bys snědla a kolík nevyndala z pusy, dokud by nebyl úplně prázdný.

To není ale všechno. Mám ještě jednu trochu zvláštní a neodbytnou touhu. Byl bych moc rád, kdybych s Tvou pomocí ji konečně mohl přeměnit v pravou skutečnost. Připouštím, že je to přání hodně bizarní, vzdor tomu věřím, že najdeš pro mě dostatek pochopení a nebude Ti proti mysli vyjít mé dávné touze vstříc. Chtěl bych totiž alespoň jedenkrát být aktérem takovéto situace: Ty bys spočívala přede mnou dole na podlaze. Ležela bys na zádech, měla roztažené nohy a sama by sis dráždila klitoris. Já bych stál Tobě nad hlavou. Držel bych v ruce svůj postavený klacek a honil bych si ho, ovšem opatrně, aby moc brzy nevytekl, a přitom bych pozoroval, jak se vzrušuješ. Teprve ve chvíli, až by to na Tebe přicházelo, stupňoval bych úsilí a společně s Tvým orgasmem dosáhl bych ejakulace. Začal bych stříkat rovnou na Tebe a celou bych Tě pokropil.

Budeš-li alespoň trochu vstřícná, můžeš se spolehnout, že Ti na oplátku splním každé přání, jaké Tě napadne. Může být nejen jakkoli rozmarné, ale i takové, že bys je ani nejdůvěrnější kamarádce neprozradila, protože vyslovit je se stydíš. Nabízím Ti možnost uskutečnit naprosto cokoli, třeba i to, nač si dovolíš myslet pouze ve svých nejtajnějších snech.

Milá Marie, takže toto jsou některé z mých představ, co bychom mohli činit, až budeme natrvalo spolu. Nepochybuji, že každé slovo, které jsem v předchozích řádcích použil, si přečteš a dobře zapamatuješ. Věřím, že každému správně porozumíš, a vzdor skutečnosti, že leckdy záměrně jsem se nerozpakoval sáhnout i po výrazech jadrnějších a ne právě příliš hledaných, též dobře je přijmeš.

Muselo tak být, neznám totiž způsob, jak výstižněji se vyjádřit a dokonaleji přiblížit Ti onu problematiku, která je přítomná v každém trvalém soužití dvou mladých lidí. Já jsem se o to pokusil. S jakým úspěchem, posoudíš už sama.

Tvou odpověď netrpělivě očekávám a nesmírně se na ni těším.

Vzpomíná na Tebe a zdraví Tě, jak nejlépe umí

Tvůj Venda

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *