Milá Dano

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

právě jsem obdržela od Tebe psaní, v němž mi dlouze líčíš, jaké máš problémy s Pavlem, když se milujete. On by chtěl, abys ho kouřila, ale Ty se do takových praktik moc nehrneš. Je Ti proti mysli brát do pusy to, co on používá i k účelu méně vznešenému, než je váš společný sex. Máš strach z nečistoty. Bojíš se, že tam někde uvnitř zůstane trochu moči. Oškliví se Ti a odpuzuje Tě pomyšlení, že bys ji byla nucena ochutnat. Zároveň si ale přeješ Pavlovi vyhovět a nezklamat ho v očekávání, a tak nevíš, jak se zachovat. Chtěla bys proto znát, co o tom soudím a zdali vím o nějakém řešení.

Aby ses dlouho netýrala starostmi a nakonec třeba ještě mimoděk nenarušila vztah, o kterém tvrdíš, že jinak zdá se být maximálně slibný, nečekám a odpovídám tak brzy, jak nejdřív je mi možné. Hned na začátku Tě určitě potěší moje ubezpečení, že Pavlovi klidně můžeš vyhovět. Nic takového, čeho se bojíš, určitě se nepřihodí. Chce to jen dodržet jistý postup a sama se budeš divit, jaký přijde výsledek. Nepochybuji, že orálněgenitální styk se Ti natolik zalíbí, že potom budeš tenhle způsob svému příteli sama nutit, kdyby on náhodou zapomněl. Tedy pozorně čti a dobře si všechno pamatuj!

Jistě nemusím zvlášť připomínat, jak vaše akce začne. Půjdete do koupelny a oba dva vzájemně se umyjete. Na téhle očistě si dáš záležet, Pavla nebudeš nijak šetřit, všude po těle, a hlavně dole, mezi nohama, ho pořádně vydrbeš. Budeš přece vědět, že jak si ho připravíš, takového jej pro sebe budeš mít. Ze žaludu mu proto nezapomeneš odstranit předkožku. Pořádně ji vypneš a mýdlovou pěnou bezvadně očistíš. Penis se Ti v rukou přitom pěkně postaví a ztvrdne, což významně usnadní práci. Však ze zkušenosti sama dobře víš, že s mužským údem se manipuluje lépe, když je pořádně vyztužený, než když jenom visí jako nějaký scvrklý buřtíček.

Až ukončíte povinnou hygienu a opustíte vanu, zamíříte z koupelny rovnou na lůžko. Zde nebudeš na nic čekat a hned se dáš do díla.

Než začnu vysvětlovat, co a jak máš dále činit, musím Ti připomenout jistou důležitou maličkost. Předem si totiž musíš připravit nějaký kapesník nebo kousek hadříku, tak abys ho měla stále po ruce.

Na lůžku si Pavel lehne naznak a maličko dá nohy od sebe. Ty se posadíš vedle něj, sáhneš mu do rozkroku, uchopíš jeho přirození a začneš si s ním hrát. Bříšky prstů všude po erogentních zónách údu zlehka přejížděj, nevynechej žádné citlivější místečko. Občas se i dotkni varlat a osahej je, taky podbřišek můžeš jemně pohladit.

Nic z toho všeho ale nesmíš dělat moc razantně. Snadno bys totiž mohla ztopořený úd předráždit a on by pak mohl nečekaně pustit semeno. Něco takového by v onu chvíli nebylo v Tvém zájmu.

Určitě nebude dlouho trvat a na vrcholku žaludu se začne ukazovat vlhkost. Bude to ona známá bezbarvá, trochu vazká tekutina, která se vždycky ukazuje jako spolehlivé znamení, že zakrátko by mělo jít ven semeno. Tahle tekutina je však nejenom spolehlivá signalizace určitého stupně sexuálního vzrušení, ale je dobrá i k něčemu jinému. Dokonale totiž vyplaví všechny zbytky moči, které uvnitř ztopořeného pyje by mohly zůstávat. Proto určitou chvíli – stačí pět, nanejvýš deset minut – se budeš starat a Pavlův penis nutit, aby zmíněnou tekutinu vypouštěl a řádně se pročistil. Ubezpečuji Tě, že tahle činnost nebude Tvému partnerovi nepříjemná a ani náhodou ho nenapadne, že by mohl zaprotestovat. K čemu Ti přitom bude dobrý kapesník nebo nějaký hadřík, který sis dříve připravila, jistě nemusím radit.

Nakonec, po již zmíněných pěti nebo deseti minutách, si penis jednou rukou přidrž a prstem druhé ruky dvakrát nebo třikrát dlouze přejeď po celé jeho spodní části od varlat směrem k žaludu. Mírně přitlač, abys z něj nadbytečnou tekutinu dostala ven. Pak ještě setři všechny unikající kapky a předmět své péče zatím nech na pokoji.

Mohla bys sice hned pokračovat dál, ale je ověřené, že kratší přestávka neuškodí. Dopřeješ proto Pavlovi chvilku oddechu. Třeba se mu nakrátko ztrať z dohledu, aby Tvoje obnažené tělo jej příliš nevzrušovalo. Bude totiž nejlepší, když pomine jeho sexuální vzrušení a penis mu změkne a zmenší se. Kdyby přesto nechtěl klesnout a pořád stál, vyšli Pavla ještě jednou do koupelny, aby si tam přirození smočil ve studené vodě. Když to nepomůže, musí celý pod sprchu, ta ho určitě zklidní.

Nyní se Ti naskýtají dvě možnosti, jak dále postupovat. První, ta pro méně odvážné, je následující: Vezmeš si penis do pusy, ale z boku, aby žalud byl mino ústní dutinu. Jazykem se musíš dostat dolu na uzdičku, protože v těch místech je každý dotek nejúčinnější. Co máš pak dělat a jak pokračovat, to je, myslím, naprosto zřejmé. Budeš jazykem rejdit všude, kam až dosáhneš, a přitom nezapomeneš občas setřít vlhkost ze špice žaludu. Anebo ještě jednodušší bude, když ten hadřík nebo kapesník necháš na žaludu stále přitisknutý. Až ucítíš, že penis začíná víc tuhnout a že to v něm škube, nemusíš už dělat vůbec nic a jen usilovně pracovat jazykem. Všechno semeno půjde rovnou do kapesníku.

Podle mě je ale mnohem zajímavější varianta druhá. Až Pavel opět zaujme dřívější polohu, ty v kleče se mu rozkročíš nad obličejem, skloníš se a celý jeho zmenšený, případně ještě od studené vody prochlazený penis vezmeš do svých úst. Můžeš být úplně klidná, zbytky moče nyní určitě neobsahuje. Bezbarvá tekutina, která jedině může být přítomna, vlastně žádnou chuť nemá. Určitě brzy zjistíš, jak zvláštně voní a že mít ji na jazyku je docela příjemné.

Sotvaže k tomu dojde, obsah Tvých úst se rychle začne zvětšovat a tuhnout. Ty zprvu s ním nic nečiň, jen mírně sevřenými rty a citlivým povrchem ke spodní straně údu zlehka přitisknutého jazyka vnímej tu jedinečnou proměnu. Snaž se vnímat každé z četných, v spěšném rytmu stále opakujících se drobných škubnutí. Vnímej, jak po každém z nich je ta úžasná věc, co držíš v ústech pevnější a větší, jak Ti rozevírá čelisti, jak se Ti tlačí stále dál dovnitř, jak Ti chce proniknout snad až kamsi hluboko do krku. Současně s tím bude Tě zahlcovat vzrušující vědomí, že Tvůj partner zblízka si prohlíží nejintimnější místo Tvého těla. Ten pohled jako bys tam přímo hmatatelně cítila. Ještě víc dej nohy od sebe a sniž se, až zvětšující se a rozestupující se stydké pysky Tvého genitálu dotknou se obličeje. Nepochybuji, že vzápětí Tvůj klitoris bude obšťastněn příjemným vlhce měkkým dotekem Pavlova jazyka.

Zmohutnělý penis brzy nevejde se Ti do úst, takže v puse si budeš moci nechat jen jeho přední část. Samotný žalud však moc vzrušivý na dotek není. Použitelný je jenom v místech, kde přechází v těleso pyje. Zajeď proto špičkou jazyka pod hranu, kterou zde vytváří, a objížděj ji pořád kolem dokola. Tady je mužský úd pro Tvůj záměr přiměřeně citlivý a semeno příliš brzy nevyteče.

Vůbec nejlepší by bylo, kdybyste se s Pavlem dohodli, a zatímco bys ho zprvu jen mírně vzrušovala, on by se zajímal o Tvůj poštěváček a způsobil Ti orgasmus. Ať Ti přivodí třeba ještě jeden nebo dva či tři, vždyť každý další je lepší než ten předcházející. Teprve až se bude blížit zmíněný třetí, čtvrtý nebo pátý orgasmus, můžeš zkusit Pavla udělat. Na penisu kůži víc napni a začni jazykem a rty dráždit i oblasti kousek pod žaludem. Penis vysávej a rukou přitom masíruj varlata. Snaž se přivodit ejakulaci co nejblíže okamžiku Tvého vrcholu. Poznáš, jak je fantastické, když největší vzrušení na Tebe přichází a současně penis v ústech sebou začne škubat a vystřikovat semeno. V té chvíli si nebudeš dělat starosti, co s ním provedeš, ale přijde Ti úplně normální všechno spolykat. V okamžicích Tvého vrcholného sexuálního vzrušení Ti semeno nepochybně zachutná, a ať ho dostaneš jakékoli množství, všechno bude Ti to málo. Posléze, až Tvůj pramen téct přestane, ještě jednou penis důkla
dně vysaješ a olížeš, aby ani kapička nepřišla nazmar.

Milá Dano, budeš-li se řídit mými instrukcemi, vše dobře dopadne. Uvidíš, jak Pavel bude spokojen a jak Tvou činnost vysoce ohodnotí. Co se týká Tebe samotné, věřím a znovu opakuji, že novému, mnohem dokonalejšímu způsobu milování přijdeš velice na chuť. Dokonce možná přestaneš mít zájem souložit jakkoli jinak.

Mnoho úspěchů v Tvém sexuálním snažení Ti přeje
Tvoje Michaela

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *