Mejdan

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Nevím čím to je, ale mými kamarádkami nebyly nikdy žádné tlusté a ošklivé holky, ale po celý svůj život jsem se stýkala hlavně s pěknýma, dobře rostlými holkami, co byly přírodou obdařené celkem štědře. Jako třeba Erika. Znám ji už pěknou řádku let a do svých šestnácti vyrostla tedy mimořádně – dlouhé tmavé rovné vlasy, opálená pleť, krásné trojky, pevný kulatý zadeček. Pro svůj sexy vzhled byla často vyhledávaným objektem kluků . Erika nebyla žádná slušná holka, klidně se s klukem vyspala už na prvním rande. Měla i spoustu zkušeností s holkami, na diskotékách když se opila, neváhala se s nimi líbat a hezky si sáhnout na prsíčka či níž. Vždycky jsem byla úplně napjatá vzrušením jak mi o tom povídala, co všechno s kluky dělala, jakou polohu zkoušeli a jak se dobře udělala. Já v tomhle byla o moc víc pozadu než ona, s klukem jsem sice chodila, ale k sexu nedošlo. Takže jsem vlastně do této doby spoléhala jen na svou ruku, a můj malý vibrátorek, co mi pořídila k narozeninám právě Erika. Jednu páteční noc se ale vše změnilo. Erika byla pozvaná na párty nějakých starších kluků co slavili maturitu, tak řekla i mě, že tam nechce jít sama. Říkám si- proč ne?

Tak jsem se hezky oblíkla, vzala jsem si své nejvíc sexy prádlo, namalovala se a počkala až pro mě Erika přijde. Hned jak jsem ji viděla, už jsem tušila že dnešní noc se něco stane. Byla nehorázně sexy, vyzývavě se na mě koukala a když jí upadly klíče na zem, sehnula se pro ně a díky jejímu velkému výstřihu jsem uviděla v plné krásné její kulaťoučké kozičky. Zvlhla jsem. Ale nedala jsem na sobě nic znát. V poklidu jsme dojely na místo a už pár desítku metrů před domem, kde se oslava konala jsme slyšely hluk a hlasitou hudbu. Udělalo to na mě dojem a cítila jsem jak mi stoupá v krvi adrenalin Dneska mám chuť pít a užívat si, uvědomila jsem si. Přišly jsme tam a kluci nás začali vítat, což se neobešlo bez objímaní a líbání. Kluci nám ukázali kde si můžeme nalít cokoliv, kde jsou postele, koupelna a vše. No a párty mohla začít!

Pilo se jako o život, ani jsem to nepočítala ty panáky a piva ale vím, že jich bylo hodně. Ztrácela jsem zábrany a vytáhla jsem Eriku, která seděla obkročmo na jednom z kluků a zuřivě se s ním líbala, na pomyslný parket a začala s ní tančit na pekelně sexy písničku. Erika mě přitahovala víc a víc, chytla jsem si za její krásnou prdelku a začala s ní kroužit, přičemž jsem se na ni nalepila a byl jsme naprosto tělo na tělo. Přistoupila na mou hru a položila mi ruce nejprve na záda a pak jela dolů a dolů, kde mi začala hnětat zadeček a sem tam zajela i přímo do rozkroku. Byla jsem už slušně rozžhavená a Erika jak jsem poznala taky. Kroutily jsme se na jak o život a harmonicky jsme kroužily pánví, což mě dostávalo do šílenství. Erika najednou byla svými krásnými plnými ňadry jen pár centimetrů u mých. Chtěla jsem to moc. Oblízla jsem si horní ret a Erik mě začala vášnivě líbat. Byla jsem jak v nebi, lízala mi střídavě horní a dolní rek a laskala svým jazýčkem ten můj jako nikdo. Své chtivé ruce jsem přemístila od zadečku na Eričiny kozičky. Krásné. Začala jsem Eriku osahávat a ona jen slastně přivírala oči. Ona se se mnou taky nemazlila. . zajela mi rukou na kundičku, masírovala mi ji přes tanga a pak chtivě zajela pod ně a dělala mě rukou. Už jsem nemohla, chtěla jsem Eriku vysvléct, celou ji objet jazykem, držet jí pěkně prsa, projet jí její šterbinku jazýčkem pěkně odshora dolů. Zatáhla mě do nejbližšího pokoje a obě pořádně rozžhavené ze sebe za stálého líbání strhaly oblečení. hodila mě na postel a sedla si na mě obkročmo. Na břiše jsem cítila její mokrou kundičku. začala mě rychle rajcovně líbat, lízala mi bradavky a přitom mě rukou prstila.

Bylo to vzrušující, slastí jsem vzdychala. Překulila jsem se na Eriku a začala jí rejdit jazykem v její broskvičce. Erika už málem křičela slastí a v tom se rozrazily dveře a v nich dva kluci kteří se šli podívat co se děje, když uslyšeli ten povyk. Byla jsem ale natolik vyrajcovaná, že mi kluci vůbec nevadili. Ale my jsme je asi taky celkem dost nažhavily, podle jejich vyboulených riflí. Než jsme se stačily nadát už byli svlečení a jeden z nich mě začal zezadu lízat a druhý se vrhl na Eriku. Bylo to jako sen. Pěkně sexy sen. Vzdychala jsem spokojením, když mi tam druhý kluk vrazil svého klacka a začal přirážet. Brzo jsem vyvrcholila, orgasmus byl hrozně silný, křičela jsem na celý dům a Erika se svým výbuchem následovala hned za mnou. vydařená párty.

Díky Eriko za pozvání.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *