Meeting – briefing – reporting 2.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Jsem možná někdy až moc velký pesimista, nebo mám raději vše pod větší kontrolou. Proto mi verze o náhodném sexu mé Janičky s Pavlem nesedla. Jana je super baba a hodně vášnivá kočička. Pustit někoho pod kalhotky a ještě bez gumy, ale není její parketa. Nechtěl jsem ji trápit dalšími dotazy a počkal si na druhou verzi příběhu. Pavla jsem odchytil poměrně snadno. Nebylo těžké spočítat a zjistit v kolik a kam chodí běžně na jídlo. Ještě než došel pro své kuře na kari, už jsem ho zdravil. Nebyl moc nadšený a moje přítomnost mu evidentně vadila. Jana už mu zřejmě řekla, že o tom všem vím. Chtěl se nadechnout, aby mě asertivně odpálil, jak ho to na kurzu komunikačních dovedností naučili, ale použil jsem poměrně zákeřný trik a vyslovil křestní jméno jeho ženy. To zabralo a v nedalekém poloprázdném bistru mi řekl úplně všechno.

Jana se mu líbila už od jeho nástupu do práce. Mlsně po ni pokukoval. Když si ho po večerech ve své prázdné garsonce honil, měl myšlenky místo na svou ženu čekající v malém městě, jen na mou Janičku. Zpočátku to nevypadalo moc slibně, ale štěstěna mu přála. Převážně ženské osazenstvo kanceláře začalo chodit na cvičení a on se přidal. Každá návštěva posilovny, každé společně protahování, namáhání a trápení na trenažéru nebo lavici mu umožňovalo být blíž vysněnému cíli. Narážky na sex byly častější a oba díky vyplavenému endorfinu o hodně uvolněnější a důvěrnější. Při jedné jízdě výtahem zpět do office přiznal, že má z Jany erekci a nechal její ruku bloudit po napjatých kalhotách.

Večer před odchodem domů mu ho v zešeřelé kuchyňce Jana sama zvědavě vysvobodila z kalhot. Když přejížděla prsty po kalhotách a zabloudila rukou i v kapse byl opět v plné síle. Sama mu rozepnula zip a řekla, ať si to užije a vychutná. Dívala se mu do očí a ptala se ho, jestli se mu to líbí. On jen bez dechu stál a nechal, aby mu po pořádně promasírovala a důkladně vyhonila do poslední kapky. Oba byli ztraceni a takhle vlastně začala bouřlivá romance, které si nikdo nevšiml. Trvala skoro měsíc. Během dne po sobě toužili a jen se tak letmo dotýkali. Když večer zaklaply dveře za posledním kolegou, přesunuli se do menší zasedačky a tam měli čas jeden pro druhého. Dlouhé polibky plné vášně a citu probouzely v obou něco, co je nutilo zapomínat na všechna pravidla. Janě brzo nestačilo jeho penis jen svírat a mačkat. Osmělila se hodně rychle a začala ho kouřit. Svým mrštným jazykem olizovala žalud i uzdičku a prsty přitom zlehounka masírovala šourek. Byla tak vydrážděná, že nechala Pavla, aby ji vlastně sám šukal skoro až do krku a polykání horkého semene bylo něco jako třešinka na dortu. On ji samozřejmě oplácel stejnou měrou a byl to jeho nápad zaplatit v jednom z blízkých hotýlků pokoj na celé odpoledne.

Ještě ve sprše jí lízal kůzlátka, mačkal je mezi rty a hrál si s hroty vystouplých bradavek. Když si ji vybalil na posteli z velké osušky, začal ji líbat a hladit. Prozkoumával svým jazykem šíji a ušní lalůčky. Věděl, že vše je dovoleno, ale nikam nespěchal. Pomalými krouživými pohyby jazykem se dostával k ňadrům a pupíku. Než ochutnal její broskvičku, byla už horká a mokrá. Dvěma prsty pomalu kroužil uvnitř a jazykem oťukával zvětšený klitoris. Vychutnával si bouřlivé reakce jejího těla a podle ní sám přidával nebo ubíral na intenzitě dráždění. Tohle na Janičku zabíralo a na oplátku kouřila jeho péro až po kořen. Když jen trochu mohla, lízala mu i koule a prsty hnětla plná varlata. Když se udělala, překulila se na bříško a protáhla se jako kočka. Mrdat se totiž nechala nejraději zezadu. Užívala si dlouhé a hluboké přírazy. Pavel si ji pevně přidržoval za boky a vychutnával si tu krásu.

Jen jednu věc mu zatím nechtěla dovolit. Trvala na ochraně a bránila se, aby ji směl pořádně vystříkat jeji horkou kundičku. Po měsíci se ale nechala přemluvit a to se oběma stalo osudným. Pavel byl do ní skutečně blázen a byl ochoten udělat cokoliv, aby s ní zůstal. Bohužel ani mě ani jemu to nebylo přáno.

Dneska mi zůstaly jen vzpomínky na vztah i nevěru. Oboje vlastně začalo i skončilo skoro na stejném místě. V kancelářích a open Officech poboček zahraničních korporací v centru Prahy – někde mezi Příkopy a náměstím Republiky ….

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *