Medvedia kožušina

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

V jeden pekný deň som sa aj s mojou Monikou vybral na jednu vernisáž.

Všetko bolo ok kým som sa nestretol s jedným svojím starším známim a tomu Monika hneď padla do oka. Zoznámil som ich on jej dal hneď francúzsky bozk a niečo jej pošepkal. Musel som ju od neho odtrhnúť lebo by mi ju tam asi pojebal. Keď sme boli od neho ďalej pýtala sa čo je to za starého slintoša. Vysvetlil som jej že je to môj bývalý vedúci a že je to špičkový odborník na výpočtovú techniku. Potom sa Monika zapozerala do vystavených diel a ja som sa vrátil k Mirovi tak sa totižto volal. Hneď ako som k nemu prišiel šeptom mi hovoril :

„Čo to máš za kurvičku? Veľmi ma rajcuje čo je to za materiál mrdaňa?“ Najprv som nevedel ako mám zareagovať, no kedže som si tohoto pána veľmi vážil nenatiahol som cez držku, a po pravde povedal že je to moja mladomanželka. Myslel som, že s tými narážkami prestane, ale omyl jeho to ešte viac hecovalo. „Predaj mi ju aspoň na jednu noc, dobre ti zaplatím, dám ti 100 eur.“ Ja na to „To je málo aspoň 200, a ona nie je kurvička na predaj“. „Peniaze ti dám hneď na ruku a uvidíme či z nej bude kurva. Ale mám dve podmienky, veď za 200 e by som mal na escort pičky dve.

Po prvé príde ku mne autobusom, nie že mi ju prinesieš pred dom autom a kamaráti si ani nevšimnú že som mal sexi návštevu.

Po druhé aby si boli na čistom kto to ku mne príšiel bude oblečená len v sieťovanej košielke, tesne obtiahnutej okolo tela v dĺžke 5 cm pod pičku, farby čiernej aby vynikli jej blond vlasy. Nesmie mať

ani podprsenku ani nohavičky, len čižmičky. A tá košielka musí mať také veľké očká aby jej bradavky vpohode preliezli von.

No to sú podmienky! Ako ju na to mám nahovoriť veď toto by dokázala len pravá štetka.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *