Martina 1

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

S Martinou jsme spolu už šest let a máme právě týden po svatbě. Příběh, který budu vyprávět se stal asi před dvěma lety začátkem června. Byla neděle a já jsem byl sám doma. Martina odjela v sobotu za rodiči do Hradce a dnes odpoledne se měla vrátit. Seděl jsem u počítače a dělal nějaké věci do práce. Když jsem byl hotov, tak jsem začal brouzdat po netu. Zavítal jsem i na nějaké hanbaté stránky a objevil jsem stránky, kam dávali fotky amatéři. Po pár galeriích se mi celkem zalíbilo nakukovat lidem do ložnic a tak jsem si sundal trenky a začal si ho pomalu honit. Martina věděla, ze občas kouknu na nějaké to porno, ale moc se jí to nelíbilo. O to větší bylo moje překvapení, když jsem rozklikl galerii, na které mi bylo něco povědomého.

Na šesti fotkách byla Martina v černých punčochách, na nohou měla černé lodičky a na sobě černé průhledné body, které jsem ji koupil, ale které si oblékla jen jednou a řekla, že jí nesedí a já už jsem ho na ní nikdy neviděl až do tedˇ. Fotky byli udělány u nás v obýváku. Na prvních pěti fotkách různě pózovala a pomalu svlékala nejdříve body a potom i punčochy až byla úplně nahá. Na poslední fotce klečela na křesle a na objektiv vystrkovala zadeček. U poslední fotky byl komentář, který zněl “ chci ho tam „. Byl jsem jako v mrákotách, kolem břicha jsem měl nepříjemné sevření a nevěděl jsem, co mám dělat. Ještě jednou jsem si prohlédl všechny fotky, ale nebylo pochyb o tom, že je na nich má láska u nás doma. I když měla rozmazaný obličej, tak jsem si byl jistý.

V první chvíli mě napadlo, že se vyfotila samospouští foťákem, který jsem jí před týdnem dal k narozeninám, ale potom co jsem se podíval na profil, který patřil k fotkám a podíval se na datum, kdy byli vloženy, jsem zjistil, že fotky už tu jsou tu tři neděle a do té doby jsme doma žádný jiný foták neměli. Taky nick, který k profilu patřil, “ tajnimilenci“, mě spíše utvrzoval v tom, že u nás doma byl někdo cizí a fotil mou přítelkyni nahou.

Vypnul jsem počítač , zapálil si cigaretu a přemýšlel co udělám, až se vrátí. Do teď jsem neměl sebemenší podezření, že by mě mohla podvádět. Vždycky jsem si spíš myslel, jestli někdo někoho podvede, budu to já. Nakonec jsem se rozhodl, že neudělám nic a budu čekat jak to dopadne samo.

Na druhou stranu na fotkách nikdo cizí nebyl a jestli se Martině libí dávat své fotky na internet, tak proti tomu vlastně nic nemám. Byla moc hezká, měla štíhlou postavu, prsa trojky a krásně dlouhé kaštanové vlasy, vlastně bych lhal, kdybych řekl, že se mi ty fotky nelíbili. Z mého přemýšlení mě vytrhala Martina, která se právě vrátila domů. Přišla ke mně políbila mě a chvíli mi vyprávěla co nového v Hradci. Pak si šla balit věci, protože ráno odlétala s kamarádkou na dovolenou. Byla to taková jejich pravidelná každoroční dámská jízda s Luckou. Nikdy jsem proti tomu nic neměl, ale musím se přiznat, že tentokrát, když jsem se díval, jak si balí věci do tašky, začalo ve mě něco hlodat. Přemýšlel jsem nad tím, co vlastně na těch dovolených dělá a jestli mi je tam věrná. Vždycky jsem ji věřil, ale po tom co jsem zjistil, že má přede mnou nějaké tajemství už jsem si tak jistý nebyl.

Pak se šla ještě osprchovat a já jsem ji pak vyholil mušličku. Byla to moje práce, za prve jsem to dělal rád a za druhé Martina se u toho vždycky řízla. Jak jsem ji holil, tak jsem si neodpustil poznámku na téma proč ji vlastně holím, když ji tam nikomu ukazovat nebude. Jen se usmála a řekla, že ji samozřejmě nikomu ukazovat nebude, ale nechce aby jí vylézaly chloupky z pod plavek. Pak jsme šli do ložnice a pomilovali se, bylo to hezké jako vždy. Usnuli jsme v objetí. Ráno jsem Martinu odvezl na letiště, kde už na ni čekala Lucka a když prošli do bez celní zóny opustil jsem letiště i já a jel do práce.

Týden bez Martiny utekl celkem rychle, měl jsem celý týden v práci nabitý a tak jsem se vracel vždy až někdy kolem osmé večer. Párkrát jsem se koukl ještě na její fotky na netu a zalíbili se mi tak, že jsem si to u nich několikrát udělal. Martina se vrátila v pondělí večer. Po krátkém vyprávění jaké to bylo, se šla osprchovat a já po týdenním půstu jsem se rozhodl, ze se k ní přidám. Vlezl jsem k ní do sprchy a začal ji mít záda, pomalu jsem zamířil rukou i k její dírce. Martina se, ale odtáhla s tím, že je unavená po cestě, a že si půjde lehnout. Nechala mě tedy samotného pod tekoucím proudem teplé vody a šla do ložnice. Chvíli jsem tam ještě stál a nechal na sebe dopadat vodu a byl jsem docela zklamaný, že dnes nic nebude. Nebylo zvykem, že by mě kdy odmítla, něco se mi na tom nezdálo. Jak moc bych chtěl lízat její vyholenou mušličku. V tu chvíli jsem si uvědomil, jak to, že ji má po týdnu stejně hladkou jako když odjížděla, z pravidla opravdu vždy čekala až na mě. Když jsem přišel do ložnice moje drahá polovička už pravidelně oddychovala. Přilehl jsem si k ní. Spala nahá zády ke mně. Přitiskl jsem se k ní a jak moje mužství ucítilo hebkou kůži na její prdelce, okamžitě bylo v pozoru. Měl jsem na ni hroznou chuť, ale nedalo se nic dělat, zůstal jsem ležet u ní a s myšlenkami, že se děje něco, ale nevím co, jsem usnul.

Ráno v práci jsem po poradě šel k sobě do kanceláře a zkontroloval si přišlé maily. Ani nevím jak, ale najednou jsem zase byl na těch stránkách. Otevřel jsem si nick „tajnimilenci “ a jaké bylo moje překvapeni,že přibyli další dvě galerie. Celý týden nic a jen co se mi přítelkyně vrátila, už tam byli nové fotky. S obavou a zároveň zvědavostí, co uvidím, jsem otevřel první z nich. Na pěti fotkách byla sama Martina na písčité pláži. Na některých stála, na jiných ležela, či seděla. Byla nahoře bez a na sobě měla jen tanga. Vlastně to tak docela tanga nebyli, byli to jen šnůrky s malým trojúhelníčkem vpředu, který zakrýval opravdu jen to nejnutnější. Je pravda, že na tenhle typ plavek musela být dokonale oholená, ale taky je pravda, že jsem vůbec netušil, že takové plavky má. Se mnou nosila normální bikiny a když jsem ji já sám nabízel, že ji koupím plavky, kde kalhotky jsou tanga, tak odmítla.

Na poslední šesté fotce už sama nebyla. Stála tam vedle muže s atletickou postavou opálenou dohněda, tvář mu vidět nebyla. Byla rozmazaná jako na předešlých fotkách s Martinou. Musím s lítostí přiznat, že onen dotyčný vypadal opravdu dobře a já jsem se s ním nemohl vůbec rovnat. Cely týden v kanceláři, k obědu jídlo s kantýny, spoustu kávy a limonád mé fyzické kondici moc nepřidalo a tak se mi pod tričkem rýsovalo už pěkné břicho. S vnitřním třasem jsem otevřel druhou novou galerii. Už tam nebylo jen šest fotek, bylo jich víc. Na deseti fotkách byly vyfoceny jejich postelové hrátky v hotelovém pokoji. Dělali spolu snad všechno. Počínaje tím jak si moje láska strká do pusy jeho přinejmenším 20cm ocas, přes klasický sex a konče tím, jak jí ho strká do zadečku. Poslední fotka galerie mě ale zasáhla úplně nejvíc. Byl na ni detail její růžové prdelky, s které vytékalo jeho sperma. Ne jen, že mě anál nikdy nedovolila, ale jeho nechala, aby se do ni i vystříkal. Mlčky jsem koukal na obrázky mé berušky, jak si to dělá s někým jiným a uvnitř se mísily všechny možné pocity. Vztek, který ze začátku převládal, začal pomalu ustupovat a k mému překvapení začalo převládat vzrušeni.

Byl jsem zmatený sám ze sebe, ale pták v mých kalhotách zmatený vůbec nebyl. Stál jako snad nikdy. Kancelář jsem měl v sedmém patře a žaluzie byli na půl zatažené, tak mi nic nebránilo si rozepnout kalhoty a začít si ho honit a přitom se dívat na to, jak si moje přítelkyně užívá s někým jiným. Vystříkal jsem se do ruky a ruku si pak olízl. Dělám to tak vždycky, musím přiznat, že se mi to celkem libí. Párkrát, když jsem se na závěr udělal Martině na bříško, jsem měl chuť jí to všechno hezky olízat, ale měl jsem strach, že by si o mě myslela, že jsem divný a tak jsem se nikdy neodvážil to udělat. Martina byla vždycky trochu konzervativní, ale ta Martina, kterou jsem teď viděl na fotkách mi konzervativní nepřipadala ani trochu. Všechny fotky jsem si uložil do počítače, chtěl jsem mít nějaký důkaz o její nevěře a bál jsem se, aby fotky později nesmazali. Po zbytek dopoledne jsem se snažil předstírat nějakou práci, ale moc mi to nešlo. Na obědě jsem přišel trochu na jiné myšlenky, a když jsem se vrátil do kanceláře, tak jsem se rozhodnul zavolat domů. Martina si vzala ještě den volna po příletu, aby se trochu srovnala a tak jsem byl zvědavý jestli bude doma a proto jsem vytočil číslo na pevnou linku. Podezříval jsem ji zbytečně , telefon zvedla na druhé zazvonění a po pár minutách povídaní o ničem jsme se rozloučili a já slíbil, že se dnes pokusím přijít dřív.

Po příjezdu domu a po večeři, kterou mi připravila mi začal ukazovat fotky, ke kterým jsme se včera večer nedostali. Kromě několika fotek z výletů, na kterých s Lucií byli, jsem uviděl již jednou viděnou pláž a již jednou viděný hotelový pokoj. Ale na žádné fotce neměla malinká tanga, vždy měla plavky, které jsem znal a na žádné fotce nebyla s dotyčným neznámým, ale vždy jen s Lucií. Chvíli jsme si pak ještě povídali a já jí mezi řečí řekl o víkendu, kdy budu na školeni. Řekla, že když tedy nebudu doma, tak by mohla jet k rodičům do Hradce.

Asi o půlnoci jsme se přesunuli do ložnice a začali se milovat. Pořád jsem při tom viděl před sebou fotky z dnešního dopoledne a pravdou je, že asi i díky tomu jsem za chvilku byl. Hezky jsem ji na závěr postříkal její krásné dohněda opálené bříško a jak jsem na něm viděl ty bílé kapky, dostal jsem hroznou chuť ji to bříško olízat. Sehnul jsem se tedy k její mušličce, jemně ji olízl a směřoval na horu ke kapkám semene. Když jsem slízl prvních pár svých dávek spermatu, zvedl jsem oči a podíval se co ona na to. Dívala se na mě svýma hnědýma očima, “ Jen pokračuj „, řekla a přitom se na mě usmála. Ale byl to zvlaštní úsměv, bylo na něm něco, co jsem na Martině neznal. Nicméně jsem ji poslech a očistil ji bříško. Pak jsme se šli oba osprchovat a v obětí jsme usínali.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *