Markovo krásné odpoledne

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Tvrdými přírazy protahuje krásný drobný zadeček, hladí drobné , jemné prsy snědé Španělky, která ani na čtyřech nezapře svůj jižanský temperament a dává to hlasitě najevo . V puse má nádherný penis jejího manžela a od zadečku, který mu líže jeho žena pronikají další návaly slasti. . . . . Tohle se nedá vydržet!!!! Přeci se ještě neudělá!!!! Mysli na něco jiného. . . . . . přikazuje ta část mozku, která ještě zůstává na zemi . Ač zbytek je v nebi, zpomaluje. . . . zasouvá jemněji a o to víc se snaží soustředit na tu krásnou věc, která mu zajíždí až do krku. Najednou tělem projede vlna bolestivého vzrušení. Nasazovák jeho ženy bez skurpulí proniká do jeho análu. . . . . . . uau. . . . . . bolest rychle mění svou podobu v krásné teplo, když dosáhne prostaty. Šukat a být šukán. . . . . . . k tomu krásný ocas v ústech. . . . . sní, nebo. . . . ????

Slast se rozlévá celým tělem a dá stále více práce všechny pohyby synchronizovat s ostatníma a nepadnout do mdlob. Přestává kouřit a jemně ho vytáhne z krásného zadečku. Španělka na nic nečeká , otočí se na záda a přitáhne si Pavla k sobě. Ten vklouzne do její jeskyňky jako blesk a pokračuje v načatém díle její ručky. Jelikož Hanka nemá v úmyslu ukončit zpracovávání Markova análku, jen se posunou a Marek začíná prstíky namočenými gelem masírovat Pavlův zadeček . Ten zpomalí v přírazech a už ho tam má.

Ztuhne , zakousne se do ramene Španělky a poté bez jediného pohybu se náruživě líbají. Tak tohle je téměř dokonalý vláček. Oba chlapi zasouvají a přitom mají v análu plno!!!

Hanka najednou tak prudce vysune připínáka až se mu zatmí před očima. Vstane , odepne ho a jde nastavit svou jeskyňku Pavlovi k lízání. Marek ho pomaličku taky vytáhne.

Po kratičké hygieně změní polohu:sedí s Pavlem naproti sobě s pokrčenými koleny a Hanka si na ně opatrně nasedla. To je jízda! Obě dírky plné, chlapi ji masírují její krásná nalitá prsa a ještě může lízat Španělku, která po chvíli přisedne Pavlův obličej a doslova se zakousne do Hanky!! Má zavřené oči, tělo v jedné křeči a jen díky nekonečnému polibku nevzbudí celý hotel. Po chvíli vrávoravě vstane a stejnou slast jde nabídnout Markovi. Jeho jazyk se činí na obou dírkách takovým způsobem, že nemůže chvílemi ani dýchat. Polyká návaly jejích šťáv a má je na celém obličeji. Španělka se doslova s výkřikem zhroutí. Hanka se nahne a vychutnává si každou kapku , která ulpěla na jeho obličeji a v puse. Po pauzičce na cigaretku a skleničku se holky na sebe vrhnou, jako tygřice. Škrábou, koušou, řvou. . . . lízají se. . . . uspokojují se rukama. . . . . nádherný pohled!!! Obě krásně snědé-jedna drobounká a druhá pravý slovanský typ s nádhernými velkými prsy. Po několika orgasmech se Španělka schoulí Hance v náručí do klubíčka a vrní jako kotě. . . . . .

Pavel při pohledu na tu nádheru začal kouřit Markův ocas tak silně a náruživě, až se mu zatmělo před očima!! Málokterá žena kouří jako chlap!!!! Po chvilce si ho otočil nad sebe a po vzoru holek měli krásnou 69. . . . . tohle už se opravdu nedalo vydržet a téměř součastně spustili sladké semeno do úst toho druhého!!! Zavřel oči a z orgastického bezvědomí ho probíral jazyk jeho ženy , který doloval poslední zbytky opojného moku v ústech. . . .

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *