Marcela

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Moje žena Marcela je hezká blondýnka s dlouhýma nohama, pihovatým nosíkem a modrýma očima. V době o které chci vyprávět jí bylo 25 let.

Sex s ní byl výborný, skoro každý den a oba nás bavil. Zkoušeli jsme všechno co nás napadlo a kde nás napadlo. Na to že mně vzrušuje i něco víc jsem přišel náhodou..

Spal u nás kamárad, v jedné posteli s námi a mně se v noci zdálo, že si spolu špitají a flirtují.. nevím co byla skutečnost a co jen sen, ale byl jsem vzrušený a to hodně.. z toho že hned vedle mně.. a mně stál s toho pomyšlení celý příští den..

Ten pocit se mi nedal spát a já začal jednat..

Přemlouval jsem jí, že chci zažít to že jí uvidím s jiným.. nechtěla ale poznal jsem, že jí to láká. Když už nebyla jednoznačně proti tak jsem lehce nadhodil svému společníkovi, že bych rád aby si něco začal s mojí ženou a vysvětlil jsem to tím, že bych chtěl mít výmluvu až si vyrazím za jinou a bylo to pak jedna jedna.. (byl jsem asi blázen).

Byl o pět let mladší a holky na něj letěli.. a souhlasil. Líbila se mu a nečekal že ho potká takové štěstí, že mu jí sám nabídnu. Chtěl vědět co a jak a já mu řekl at chvilku vydrží, že to přijde samo.

Za několik dní jsem jel služebně do Brna a řekl mu ať k nám příjde hned ráno, že bude. Marcela s něcím potřebovat pomoc. A jí že si David pro něco ráno přijde a že je to připravené v pracovně. Neřekl jsem nic konkrétního, ale tušili to oba.

Když jsem ten den odjížděl tak mi připravila snídani a běhala v županku do koupelny kde se pečlivě holila a čančala a vyprovodila mně sladkým polibkem.. těšila se.

Přijel jsem až v noci a když jsme se dostali do postele tak mi vyprávěla, že to bylo super a že jí třikrát pomiloval a byla rozkošně nadržená a já taky a poprvé jsem jí píchal po někom jiném..

O víkendu jsme se sešli v naší hospůdce, všichni tři a něco popili ale o TOM jsme nemluvili, ale věděli, že dnes to bude pokračovat. Asi v jedenáct jsme se zvedli a šli k nám. Vedla si nás za ruce a zářilo z ní štěští.. když jsme dorazili šla se vykoupat, pak on a pak já. Když jsem přišel do ložnice ležela nahá na posteli a on jí hladil prsa, na chvilku přestal, ale když jsem se usmál, tak pokračoval. Já si lehl mezi její nohy a začal jí lízat. David jí chvilku po tom co se na to díval dal penis do pusy a nechal se kouřit. Měl ho většího než já a o dost silnějšího. Strkala si ho do pusy s takovou chutí, že jsem si myslel že to vzrušení jen hraje. Já jí zatím dělal dobře. Za chvilku měla první orgasmus a odstrčila mně a postrčila jeho, aby zaujal moje místo. Chvilku jí lízal a já jsem jí dal svůj penis do pusy.. když to uviděl tak přesunul o něco výš a snažil se zasunout.. pomohla mu do sebe a rozkoší hekla jak do ní vklouzl. Začal pomalu šukat kundu mojí ženy a já byl jako v tranzu.. nemohl jsem od to ho velkého kolíku, co do ní zajíždí, odtrhnout oči. Netrvalo moc dlouho a stříkal jsem.. na tvář a krček mojí ženušky.. nepolykala. Pak jsem odpadl a jen se díval jak jí nakládá a jak se jí to líbí. Asi po dvaceti minutách a jejích nejmíň dvou orgazmech to šlo i na něj a ona mu řekla, že ještě ne.. tak ho naposlední chvíli vyndal a vystříkal se za její pomoci na bříško. Pak se svalil na druhou stranu a oba oddychovali, ale jemu pořád stál a po chvilce jí vzal kolem pasu a posadil na sebe. Rukou si ho nasměrovala a dosedla na jeho péro tak, že v ní s mlasknutím zmizel a jen pohybovala panví a zase sténala s ještě větší chutí. On jí držel za boky a nechával se ojíždět od mé ženušky.. při tomhle pohledu se zase postavil ten můj a já se hlásil o svoje práva.. do té doby jsem pro ně neexistoval. Marcela se skoro lekla a uvědomila si mojí přítomnost a lehce se nadzvedla, ale pořád si jeho nechala v sobě a řekla: Tak pojd k nám.

Měl jsem na ní výhled zezadu jak má plnou kundičku jiného na kterém skotačí a zve mně, aniž by se nechala připravit o svého milence, abych se přidal. Stvrdnul mi na kámen a viděl jsem už jen tu kundu, ve které je jiný a já se tam přidám, aby jsme v ní byli dva. Strčil jsem k němu dva prsty a udělal si trochu místo.. a pomalu zasouval svůj, k prasknutí nalitý, penis. Nejdřív to nešlo, ale pak se rozevřela a já byl uvnitř i s tím druhým. Chvilku nám trvalo než jsme sladili pohyby ale pak si vybavuju jen to, jak knučela a užívala si to. Jak se v ní pohybují dva penisy a jak cítím toho druhého a jak je roztažená a naplněná a jak si to dává.. byl jsem samozřejmně tak vzrušený, že jsem stříkal první a i když to nemá ráda tak jsem to všechno nastříkal dovnitř.. chtěl jsem. Ale asi jsem to neměl dělat, protože jak jsem z ní pak vyklouzl tak její roztažená kundička a taky můj lubrikant způsobil, že se David nemohl udělat. Po dost dlouhé době co potom skákala na něm jí obrátil na záda a bušil do ní ve snaze to dokončit.. trvalo to snad hodinu a to pak neměla potřebu ho nechat stříkat ven.. všechno to pustil do ní, odsouhlasila to tím že teď jo. Já jsem se na to celou dobu díval a pěkně mi stál a chtěl jsem ho vystřídat a dát ho do ní ještě jednou, ale řekla že už nemůže a že až příště.. no docela jsem to chápal a taky už skoro svítalo..

Usínali jsme vyčerpaní všichni tři vedle sebe, ona uprostřed..

Mně ale pak ze sna vzbudili zvuky, které se mi vůbec nezdáli ale byli od souložící dvojice vedle mně. Když jsem otevřel oči tak Marcela seděla na něm a dojížděla si pro další orgasmus, nevím kolikátý.. možná osmý, možná desátý.. ještě zřejmě tak unavená nebyla.. Mně se ta noc ale velice líbila.. velice.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *