Mamka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Bylo mi tehdy 14 let. Zrovna jsem dostal webkameru od rodičů a už několikrát jsem jí vyzkoušel na různých erotických serverech. Puberta mě stihla právě v mých 14 letech a já nemohl přestat myslet na sex. Od rána do noci se mi hlavou honily myšlenky o sexu a různé představy jak mě na sex naláká třeba teta, sestra, různé kamarádky a dokonce i vlastní máma. Pokaždé když jsem byl doma sám tak mi šlapal internet a webkamera. Vždycky jsem zamířil na nějaký web, založil místnost a zapnul kameru a čekal na diváky kteří se vždy brzy dostavili. Jednoho večera jsem si takto zase naplno užíval a jen jsem se těšil ze všech těch vzkazu že ho mám krásného, ať ukážu žalud a vystříkám se. Byl jsme už v tom nejlepším a všechny moje diváky jsem připravil na to že budu stříkat když v tom se otevřeli dveře a já se jen ohlédl dozadu a viděl jsem tam stát moji matku. Ihned jsem vypnul webkameru a začal si natahovat kalhoty a jakoby se nic nestalo jsem se začal vyptávat jak to, že je tu tak brzo. Mamka řekla že už se jí chtělo domu a že táta u kamarádu u kterých byli přespí, protože toho moc vypil a stěží by se dostal domu.

Vypnul jsem počítač a šel do postele a doufal, že máma nebude řešit to, co před malou chvilkou viděla. Už jsem ležel zády otočený k ní a jen si přál ať odejde protože mi bylo dost trapně. Najednou se ozvala a řekla, že se omlouvá že sem tak vtrhla a vyrušila mě při mé činnosti. Nic jsem neříkal, jen jsem mlčel a ani se nehnul. Pokračovala slovy že chápe to, co jsem dělal, že i ona si prožila pubertu a že je to naprosto normální. Otočil jsem se a ve vzteku jsem jí řekl, že to možná normální je, ale taky není normální že mě přitom přistihne vlastní matka. Byl jsem na ni rozzlobený za svoji vlastní pitomost, ale v té chvíli mi to bylo jedno a chtěl jsem si na ní vylít vztek. Než jsem však něco stačil říct, přistoupila ke mě a s úsměvem ve tváři mi řekla že mi může nabídnout malé odškodnění.

To jsem vůbec nechápal, ale nic jsem na to neřekl a poslouchal co říká. Sedla si ke mně na postel a řekla, že je jí jasný že chci sex a že právě to mi nabízí jako odškodnění. Než jsem stačil cokoliv říct viděl jsme její ruku v mém rozkroku a vyvalil jsem oči. Ona to snad myslí vážně, říkal jsem si a další slova, která jsem od ní slyšel, byla, že máme celý večer před sebou a zeptala se, jestli už jsem se někdy líbal. Vypadalo to, že po sexu netoužím jen já ale i má matka.

Než jsem jí stačil odpovědět vrhla se na mě a líbala mě. Moje matka byla krásná a jak jsem na začátku říkal, moje představy o sexu byly i o ní. Byla to krásná 40letá žena s velkými prsy, sexy postavou a sexy zadečkem. Naše jazyky se začaly proplétat a matka mi pomalu začala stahovat kalhoty od pyžama. Vůbec jsem se neodvážil se jí dotknout a jen jsem jí nechal ať mě líbá, protože jsem se bál, že potom změní názor. To se ale nestalo a už jsem byl s mámou na posteli jen ve slipech. Řekl jsem si že to asi myslí vážně a že bych se do hry měl taky zapojit a tak jsem se odvážil a chytl jsem jí za zadeček a rukama jsem jel nahoru a poté jsem začal mačkat její prsa. Ona si klekla na zem a pomalým pohybem mi začala sundávat poslední část mého oblečení. Najednou mi ze slipů vystřelil 16cm dlouhý penis a matka s úžasem řekla, že je opravdu velký na můj věk a že kdyby ho měla přeměřit s penisem mého táty asi bych zvítězil.

Začala mi ho honit a poté i kouřit a mně stál jako ještě nikdy před tím. Byl jsem tak vzrušený, že jsem začal ihned, když matka dala penis do své pusy, stříkat. Máma teď měla v puse ohromné množství sperma, protože můj výstřik není jako u 5tiletého děcka. Čekal jsem, že máma polkne jako už dost zkušená žena ale místo toho se ke mně přiblížila a začala mě zase líbat. Předtím jsem myslel, že opravdu polkla, ale jakmile mne políbila část sperma mi vyplivla do pusy a zbytek na můj penis. Ihned jsem to vyplivl a všechno skončilo na jejích šatech. Ihned jsem se zeptal proč to udělala a ona s úsměvem na rtech řekla, že to bylo proto, abych vždy před výstřikem upozornil ženu, že některým to není příjemné. Opět mi honila můj ocas, ale tentokrát to krásně klouzalo díky zbytku spermatu.

Mamka najednou vystrašeným pohledem řekla že má šaty od spermatu a že v tomhle tu nemůže být a tak si to sundala. Mamka na sobě neměla ani podprsenku a ani kalhotky a já poprvé v životě viděl nahou ženu. Ihned jsem natáhl ruce směrem k jejím prsům a uchopil jsem je do rukou a začal je mačkat a hrát si s jejíma bradavkami. „Ano synáčku, děláš to dobře, tohle se mamince líbí“ řekla, a já tedy pokračoval.

Potom si lehla na záda a pořádně roztáhla nohy. Natož že chodila naostro nedělala si s ochlupením velkou hlavu. Před sebou jsem měl buchtičku s malými chloupky a já se k ní sklonil a zajel jsem jazykem dovnitř. Bylo to něco krásného poprvé v životě zjistit jak chutná kundička. Chvilku jsem si sní hrál a pak mi maminka řekla, ať už jí tam vrazím svojí kládu, že už se na to hrozně těší a jako vzorný synáček jsem poslechl. Pomalu jsem zajel do její buchtičky a potom jsem začal přirážet. Její prsa se krásně rozpohybovala a já natáhl ruce a uchopil je do ruky. „Co myslíš?zvládneš ještě jeden výstřik pro svoji maminečku?“ zeptala se a já kývnul že ano. Brzo jsem opět stříkal, ale už ne tolik jako poprvé a taky jsem poprvé viděl ženský výstřik. Máma řekla ať si hezky vylížu tu její šťávičku a já se na to bez váhání vrhl.

Nakonec mě maminka požádala ještě o to, abych jí to udělal zezadu. Rukama se opřela o stůl a předklonila se a já vnikl do jejího análku. Ruce jsem položil na její boky a začal jsme přirážet. V odrazu okna jsem viděl, jak se jí její prsa houpou sem a tam a dál jsem přirážel. Oba jsme ale už byly unavení a tak jsme si řekli, že si půjdeme lehnout. Šel jsem tedy ke své posteli ale maminka mě zadržela a řekla „přece mě nenecháš jít spát samotnou!“. Ihned jsme změnil směr a šel jako poslušný beránek za ní. V posteli mi ho ještě chvíli kouřila a honila protože ví, že to mám moc rád. Co říct, moje máma je prostě super!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *