Maminka a webkamera

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Bylo mi tehdy 15 let. Byl jsem takový kluk co by pořád jen na internetu koukal na nahý holky a masturboval u toho. Dostal jsem zrovna webkameru a tak jsem ji chtěl vyzkoušet. Najel jsem si na internet, kde jsem webkameru spustil a nechal ostatní koukat, jak si ho tam honím. V tu dobu jsem byl zrovna doma sám s mámou, jsem jedináček a táta byl v práci. Máma spala a tak jsem neměl žádný strach, že mě přistihne při masturbaci. Našel jsem si jednu holku s webkamerou, což pro mě bylo naprosto úžasné a přes mikrofon jsme si povídali a ona mi ukazovala svou mušličku a já si ho honil a ona se jen těšila až vystříknu. Vše vypadalo dobře, když najednou se otevřely dveře a já se ještě k tomu celý otočil.

Stál jsem tam teď před mámou se staženými trenkami a stojícím ocasem a koukal na ní s otevřenou pusou. Máma se trochu zděsila, ale zároveň ji překvapilo, jak mám na svůj věk velký penis. Mám ho 16 cm velkého a rád jsem se s tím i chlubil, ale teď bych se hanbou propadl do země. Máma je štíhlá, pohledná žena, je jí 38 let a má, no trochu větší zadeček než by měla nějaká krásně štíhlá dvacítka a prsa má docela velké, což já miluji. Čekal jsem že začne křičet, že nebudu moci na počítač a webkameru mi vezme a vyhodí a že prostě bude šílet, že jsem prase, ale stalo se něco daleko jiného.

Přistoupila ke mně a ještě v noční košilce se ke mně ohnula a chytla mě za můj penis. Poprvé jsem cítil dotyk ženské ruky na mém penisu a bylo to krásné. Začala mi ho pomalu honit a to už přede mnou klečela a honila mi ho. Stáhla předkožku a oblízla mi žalud, hrála si s mými koulemi a pořád mi ho honila. Byl jsem jak v ráji, krásná žena, ještě k tomu vlastní máma mi teď dělá nejkrásnější věc, jakou jsem do té doby zažil. Při tom jsem si vůbec neuvědomil, že webkamera pořád běží a že nás moje, no kamarádka z internetu sleduje. Mamka poznala, že už budu stříkat, jelikož jsem se začal trochu klepat a nechala si to nastříkat do pusinky. Když dokouřila jen jsem na ni civěl a ona se usmívala a držela můj penis v ruce. Stoupla si, ale dál mi ho lehce honila a nevím jestli čekala na to až se odvážím, ale odvážil jsem se a sáhl jí na zadeček. Když to vypadalo, že jí to vůbec nevadí trochu jsem její zadeček stiskl a pak jsem jí dal ruce pod noční košilku a začal mačkat její prsa. Teď už se usmívala a sama si sundala košilku a já před sebou měl její krásná prsa. Bohužel na sobě měla ještě kalhotky a řekl jsem si, že se s tím musím něco udělat. Natáhl jsem ruce a chtěl jí kalhotky sundat, ale chytla mě za ruku a řekla ať se nejdříve svléknu já. Poslechl jsem tedy a zase jsem natáhl ruce abych dostal její kalhotky dolů. Opět mě ale zadržela a řekla, že by mi ho chtěla ještě honit a tak si zase přede mě klekla, ale tentokrát mi ho strčila mezi její krásná a velká prsa a já byl zase jak v ráji. Poté si sama kalhotky sundala a opřela se rukama o křeslo u počítače a řekla ať jí ho strčím do zadečku.

Na tohle se nedalo říct ne, a tak jsem k ní přistoupil a chytl jsem ji za zadek, který je trošku větší, ale to mi opravdu nevadilo a začal jsem do ní zasouvat svůj ocas. Trošku zavzdychala a pak jsem jí chytl za boky a začal přirážet jako jsem to viděl na internetu. Začala vzdychat a už křičela, že je to krásné ať nepřestávám. Chvilku jsem tam do ní ještě přirážel a pak si sedla na křeslo a dala mi nohy kolem krku a trochu si mě přitáhla. Potom roztáhla nohy a řekla ať si nejdříve ochutnám jak ta její trošku chlupatá kočička chutná. Pár chloupků mi nedělalo problémy a tak jsem se do toho dal. Musím říct, že to byla krása a když jsem svou práci jazykem dodělal tak si roztáhla mušličku a já do ní zasunul svůj penis. Začal jsem přirážet a ona začala vzdychat a zase křičela jak nějaká „kurva“, že chce víc, ať do ní stříkám a ať nepřestávám, že je to skvělý! Zakřičel jsem, že už budu a ona jen ať ještě vydržím, že se chce taky udělat a tak jsem dál přirážel a držel jí její prsa. Ona si začala pomáhat rukou ve své jeskyňce a pořádně si teď přejížděla rukou po mušličce. Najednou se prohnula a jen vydechla a já se do ní vystříkal a pak jsem z její mušličky toho svého ptáka vyndal a viděl jsme jak z její jeskyňky vytéká moje sperma. Maminka si dala do kundičky prst a pak si z prstu slízla sperma a řekla ať jdu k ní a ještě mi chvilku kouřila ocas a pak beze slova odešla jako by se nic nestalo. Byl jsem trochu rozklepaný a oblékl jsem se a šel k počítači. Najednou mi přišla zpráva od holky, se kterou jsem předtím měl rozdělanou práci, že to bylo krásné, že jsem skvělý a já si teprve uvědomil, že to vše viděla. Ale nevadilo mi to a trochu mě to vzrušovalo. Další den, když už byl táta doma jsme dělali jako že nic a když jsem konečně byl na chvilku s mámou sám řekla mi, že to byl jen úlet a ať si od toho neslibuji nic víc. No ale nikdy nevíte co se může stát, že?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

1 Response

  1. Tencosistěžujedebile napsal:

    Pořád stejná povídka, je mu 14 a bydlí s matkou a sestrou, to jsou jen zde tak 3 stejné povídky. To tu admin stránky na svoji roli V\SRAL SE?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *