Mám do toho jít?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Ahoj čtenáři těchto stránek. Rád bych se s Vámi podělil o jednu erotickou fantazii, která se mi pořád honí hlavou a která možná díky vstřícnosti mé partnerky dojde i naplnění. Ale upřímně, ač mne to láká, mám dost obavu, zda to já i partnerka ustojíme.

Asi je už jasné, že půjde o nevěru a taky o tolik diskutovaný kandaulismus. Prostě, jsme s partnerku už nějaký ten pátek, máme doma malé dítě a sex potřebuje něčím pořádně oživit. Jak jsem tak pročítal místní povídky, čím dál tím víc mne vzrušovala představa, že se dívám, jak si to má partnerka rozdává s jiným chlapem.

Má dražší polovička je menší brunetka s pěkným poprsím, trošku stydlivá, což mne v kombinaci s tím jak na sebe pouští cizího chlapa a stydí se u toho, rajcuje snad nejvíc.

Před pár dny jsem na tohle téma zavedl řeč v posteli a i když se ta má trošku ošívala a dělala ofuky, bylo znát, že jí ta představa také vzrušuje a nakonec dala takový nesmělý souhlas s následujícím scénářem:

Dítě dáme na víkend k tchýni, připravíme doma intimní atmosféru a já mám za úkol sehnat profíka na sex. Proč profíka? Tak nějak je pro mne na začátek lépe stravitelný, než kdokoli ze známých a cizího chlapa, za kterým není alespoň ta profesionální minulost, bych k nám do bytu nerad pouštěl. Stejně tak nechceme někam do sex klubu či na hodinový hotel. Prostě když to nedopadne nejlíp, doma je doma a cizí element se jen vyhodí.

Asi potud je ta představa ještě na celkem realizovatelných základech, dál už to je horší a uvítal bych radu třeba tady na diskusi. Prostě netuším, jak nějak „inteligentně“ překlenout tu trapnou část mezi příchodem profíka k nám domů a odebráním se do ložnice. Zas nějaké hup na to nechci ani já, ani manželka a má-li k něčemu dojít, určité poznání toho pána prostě chceme. Jenže netuším, zda něco takového profík skousne, nebo to bude považovat za promarněný čas. Ne že bych ho teda nezaplatil

No, když se nějak dostaneme přes toto poněkud vratké cosi do postele, mám celkem jasno. Partnerka už tolik ne, ale myslím že jí bude zcela vyhovovat role oběti mých zvrhlých nápadů a prostě vezme co přijde, pokud to tedy nebude nějaký totální pr…

Já si sednu do křesílka v rohu ložnice, svítí tlumené osvětlení, vedle sebe mám sklenku dobrého pití a na dosah ruky videokameru, abych si to co bude následovat mohl také natočit a později použít při intimních chvilkách.

Má přítelkyně leží v postýlce, oblečená jen v saténovém župánku, na očích škrabošku, aby se nemusela dívat na svého profesionálního milence.

On vchází do dveří, ona slyší jeho kroky a lehce se choulí do sebe, stydí se a ví že bude za chvilku pomilována cizím mužem před zrakem svého partnera.

On si sedá na okraj postele, pokládá ruka na její lýtko a pomalu jí zajíždí pod župánek, polaská stehno a možná i jemně zavadí o upravené chloupky v jejím klíně.

Druhou rukou uchopí pásek od župánku a pomalu jej rozváže. Já se dívám, jak se na jejím bříšku župánek rozevírá, on jemnými pohyby odkrývá její tělo a dívá se na její klín, na zdvíhající se a klesající hrudník, na prsa a trčící bradavky.

Držím sklenku, upíjím, představuji si nač budu myslet, zda budu cítit pouze silné vzrušení, nebo se budu prát s žárlivostí, kterou ve mne ten cizí muž v naší posteli po letech klidu probudí. Vedle mne lehce vrčí kamera položená na komodě a snímá sice poněkud zastřené, ale jistě velmi vzrušující záběry.

Má partnerka už leží zcela nahá a její milenec pomalu začíná laskat její prsa, hladí její šíji, přejíždí prstem přes její obličej a noří jej do lehce pootevřených úst. Ona jemně vzdychá, on druhou rukou rozevírá její stehna, dosud sevřená u sebe v bázni z příštích okamžiků.

Noří do ní své prsty, masíruje její dírku krouživými pohyby. Ona se poddává jeho rytmu, vychází mu vstříc a propíná se v zádech, stejně jako když jí tohle dělám já. Jsem rád, že jsem tomu cizímu muži poradil kam sáhnout, jak se k mé partnerce chovat.

Odkládám sklenku a beru do ruky kameru. Chci jít blíž a natočit jak na mou lásku pomalu naléhá jiný muž a noří se svým nástrojem do jejího lůna. Ona se nebrání, líbí se jí to a sama mu pomáhá dostat se do ní celý, pěkně až na dno její studánky.

Přes obrazovku kamery sleduji, jak zrychlují své pohyby, slyším jak jejich těla naráží jedno do druhého, vždy se slastným mokrým dozvukem tvrdého přírazu do slastí tekoucího rozkroku mé milé.

On supí na jejím drobném těle, ona zatíná své drobné prsty a upravené nehty do jeho zad a vtláčí si ho ještě víc do sebe, aby cítila co nejvíc váhu jeho těla na svém, stejně jako to má ráda při našem milování.

Nabírají tempo, on jí drtí stále víc, ona začíná slastí tlumeně vzlykat a otáčí hlavu od míst, kde tuší mou přítomnost. Nechce abych tolik viděl a hlavně slyšel, jako moc se jí to líbí s jiným mužem. Jak skvělé je najít v posteli nový zážitek, nového neokoukaného milence.

Nemění polohu, on ví že nesmí nic příliš protahovat, že to má být jen krátká předehra a rychlý sex, abych dokázal ještě ustát své emoce a nemusel se na vše dívat víc než jen pár desítek minut, možná méně.

Jejich tempo dosáhne vrcholu, ona mu němým gestem dovolí se do ní udělat, víc ho v sobě sevře, stejně jako mne a dopřeje si teplo z jeho výronu ve svém nitru, dopřeje si rozkoš ze vzájemného orgasmu.

On leží na ní, oddechuje, ona zpocená odpočívá pod ním, třese se. Já odkládám kameru, do ruky chvějící se náhlou záplavou smíšených pocitů, které svou rozporuplností zvyšují můj vlastní prožitek, beru sklenici s alkoholem a jedním polknutím ji do sebe vpravím.

On se zvedá, odchází do koupelny, slyším téct vodu a jdu pro peněženku, abych zaplatil za jeho sex s mou partnerkou.

Odchází a já za ním zavírám dveře. Vracím se do ložnice, dívám se jak tam leží, tvář stále schovanou za škraboškou, pod jejím klínem vlhne prostěradlo z jejích šťáv a semen pozvolna vytékajícího z její štěrbinky.

Lehce prstem setřu tu směs její a jeho tekutin, vložím jí prst do úst a do ucha jí zašeptám otázku, na kterou chci už dlouho znát odpověď: „Líbilo se ti to, děvko?

A je to venku … než jsem napsal ty tři tečky a tuhle větu, musel jsem si dát takovou malou pauzu

Pokud to čtete někdo se zkušeností z podobné akce, napište mi v čem byl nebo může být problém a zda tohle jde ustát. Ve fantazii určitě, ale v reálu? A ano, vím že by to nebylo jak píšu, určitě spíš rozpačité, divné, … ale i tak mne to láká a tu mou asi taky, byť zcela otevřeně to nepřizná.

A pokud to proběhne a dopadne to dobře, kdo ví, možná se tu s vámi, pokud to nějak jde, podělím i o to video. I to je celkem vzrušující představa, že tu mou uvidí další kupa chlapů, jako řádí v posteli.

Uvidíme

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *