Mám báječnou manželku

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Mám skutečně pěknou manželku. Jmenuje se Hana. Blondýnka, typ, za kterou se ohlíží. Není absolutní štíhlice, ale určitě se o ni nedá říci, ze je plnoštíhlá. No a jak jinak, koukali jsme spolu často na různá Péčka. Všiml jsem si, že milovaní dvou žen jí nic neříká, ale jak se na obrazovce objevilo dva+jedna, bylo na mé Hanině vidět, že její zájem o děj na obrazovce stoupá. A proto, jak jinak, jsem začal kout pikle.

Pozval jsem k nám kamaráda Mirka, po lahvičce vína jsem pustil péčko správného zaměření a čekal na reakce. Hanina nevěděla kam s očima, Mirek taky a já si začal připadat trapně. Když Hana odběhla, okamžite jsem Mirkovi řekl, že se jí to líbí a nebude proti a že musíme něco dělat a ne sedět jak bulíci.

Když se vrátila, posadili jsme se každý z jedné strany k Hanině a začali jsme se lehce mačkat. Reakce byla okamžitá – nechte toho. Ale tak vážně, že jsme se odtáli. Zábava vázla a já začal mít obavy, co bude až Mirek odejde a jak moc dostanu vynadáno. Asi po deseti minutách jsem sáhl po ovladači na video, abych jej vypnul, stejně nikdo nekoukal a náhodně jsem se manželky dotkl. Byla rozpalená jak v horečce, ale protože jsem předtím udělal intimno, tak to nebylo vidět. Přesto jsem video vypnul, a jako by omylem místo abych rozsvítil, tak zhasl. Namáčkl jsem se na manželku, přitáhl Mirka a v duchu jsem si říkal, jak toto dopadne.

A manželka se ozvala s velmi nerozhodným hlasem: kluci, nechte toho. A to byl mlýn na naše tužby. Začali jsme ji hladit po nohách a její zrychlený dech nám jasně dal najevo, že můžeme pokračovat. Ale protože nic se nesmí uspěchat, tak jsme si na hlazení nechali záležet a svlékat jsme ji začali až jasně věděla, co chce. Když byla v podprsence a kalhotkách, tak jsme odešli do koupelny. Po sprše jsme se normálně zase oblékli a posadili k Haně. To už na ní bylo asi moc, vrhla se na naše poklopce a osvobodila naše ptáčky. To zase bylo docela dost na nás, okamžitě jsme byli všichni nazí a začal sex.

Snažili jsme se ovládat, ale nic moc. Byla tak chtivá, že to občas nešlo. Jak jsme se dotli jejího krásného přirození, okamžitě tekl vodopád. Štáva jí tekla po nohách, a ovládejte se. Nejdřív ji začal souložit Mirek zezadu a mě kouřila. Polohy jsme asi třikrát vyměnili. Potom jsem Haninu chytil a v kleče napřímil, zezadu podržel a Mirek ji zepředu rukou dráždil. Měl jsem co dělat, abych se nepřidal. Množství její štávy bylo neuvěřitelné. To už nešlo vydržet, položili jsme ji a udělali jsme se nad jejími roztouženými ústy. A v tomto duchu jsme pokračovali asi tři hodiny. Nemohu pochopit, jak to vydržela, nás bolely snad už i ruce. Tak nádherně nenasytnou mám manželku. Těch večerů bylo potom ještě mnoho a jeden dokonce tři+jedna. Pokud Vám tato povídka, naprosto pravdivá, nepřipadá hloupá, napíši Vám o dalších zážitcích s moji milou manželkou.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *