Má první lesbická zkušenost

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Stalo se to asi před měsícem. Toho dne se mi nic moc nechtělo, plánovala jsem si tu sobotu jako odpočívací den. V posteli zůstat do oběda, něco slupnout a už zase lenošit. Možná shlédnout nějaký film a večer možná posedět s přáteli. Na žádné velké akce a pařby jsem neměla ani pomyšlení. Nálada nebyla nic moc, celá jsem byla jakási přešlá, tak jsem k večeru začala přemýšlet, že snad ten lenošivě načatý den ve stejném duchu nechám pomalu doplynout a ani do té hospody nepůjdu. “No co, aspoň ušetřím“ honilo se mi hlavou. Ale to mí drazí přátelé přece nemohli dopustit, abych se doma utápěla ve svých depresivních představách a tak mě chtě nechtě vytáhli z domu. Nejprve jsem samozřejmě byla proti a snažila jsem se jim alespoň na chvíli kazit zábavu svým neustálým kňouráním a svými odmítavými škleby. To mi však nevydrželo dlouho a naštěstí jsem brzy rezignovala.

Zábava nenabírala žádných závratných obrátek, ale v poklidu si plynula a tak to vypadalo, že nakonec poklidný večer strávím tak jako tak a to ještě s tím bonusem, že u toho budou mí přátelé. Všechny ty vtípky a rozhovory působily jako milé pohlazení na tváři, až do chvíle, kdy se k našemu poměrně zaplněnému stolu začala přibližovat kamarádka Linda, které v patách kráčela mladá, velmi sympatická a usměvavá dívka. Než jsem se na ni stačila vynadívat už nás Linda představovala. “To je Peťka, moje spolužačka ze střední a Peti to je Kája, Mirek a Marek. “ „Ahoj!“ řekli jsme sborem a hezky Peťku pozdravili. Ta se na nás usmála, jak jen nejpěkněji uměla a jeden ještě stokrát krásnější úsměv věnovala mně! Ten jsem jí samozřejmě mile ráda vrátila a tak jsme se na sebe začaly usmívat. Večer pokročil, piva a jiného alkoholu ve sklenicích ubývalo, hlasitost našeho hovoru sílila a s Peťkou jsme se daly do velmi příjemného hovoru. Už při prvním pohledu mi byla velmi sympatická a každou minutou strávenou povídáním s ní mi byla sympatičtější a sympatičtější. Večer utekl jako voda a ani jsme nevěděli jak a naši oblíbenou hospůdku zavírali. Hodina, ve kterou se tomu tak pravidelně děje, se dá pojmenovat spíše brzká ranní než pozdní noční a tak jsme se pozvolna začali rozprchávat do svých domovů. Nakonec mě po tak hezky stráveném večeru ani nemrzelo, že jsem se nechala vytáhnout ven, ale už jsem se těšila na svou vyhřátou postýlku. Jak jsem zjistila Peťule nebydlela daleko a dokonce jsme měly společnou cestu. Tak jsme se rozloučily se zbytkem mých opilých přátel a vyrazily na cestu. Netrvalo dlouho a ocitly jsme se před malým pěkným rodinným domkem. “Tak a jsem doma“ vyšlo z nádherných úst mé nové kamarádky. Přišel čas se rozloučit. “Dík za pěkný večer, ráda jsem tě poznala“ opáčila jsem jí zdvořile, ale samozřejmě popravdě. “Tak ahoj. . . “ Chvilka ticha a rozpačitého hledění do tmy. A pak se to stalo.

Nahnula se ke mně a zadívala se mi do očí. Já se neodtáhla a to byl nejspíš ten signál. Pousmála se a její nádherné plné rty se dotkly těch mých. Naše jazyky se začaly proplétat a i když jsem se s holkou nikdy před tím nelíbala v ten okamžik mi to nepřišlo nijak zvláštní. . . Když jsme se po dlouhém překrásném polibku konečně odtrhly, zadívali jsme se na sebe a po malém zaváhání jsem prolomila ticho. “No, ehm, asi bych už měla. “ “Počkej!“ Naši odjeli na víkend, jsem sama doma. “ Tu otázku nemusela ani vyslovit a já na ni nemusela ani odpovídat, stačil jeden malý úsměv a Peťule už strkala klíče do zámku a zouvala si boty. Vchodové dveře se zabouchly a mně se začaly honit hlavou otázky co se teď asi bude dít. Nemusela jsem však uvažovat dlouho, co se bude dít mi bylo nad slunce jasné ještě než jsem vkročila na verandu, ještě než jsem si zula botu. Podala mi ruku a zavedla mě do pokoje. Byl malý a útulný a plný různých hraček a plyšáků. Ty však byly v ten okamžik to poslední co mě zajímalo. Momentálně jsem věnovala pozornost něčemu jinému. Posadila jsem se na postel, Peťka nám skočila pro něco k pití. Tentokrát už raději něco s menším obsahem alkoholu. V minutě byla zpátky i s lahvičkou vína a minerálkou. Za tu jsem jí byla v duchu nesmírně vděčná. Sedla si vedle mě na postel pohladila mě po vlasech a po tváři. Mlčely jsme a beze slova na sebe hleděly. Už jsem otvírala pusu abych prolomila ono bodavé ticho, ale to mi Peťka nedovolila.

Než jsem stačila cokoliv říct, uhasila má planá slova sprškou polibků. Cítila jsem uvnitř zvláštní teplo a v břiše mi poletovalo snad sto malých motýlků. Ten pocit byl pro mě nový, dosud nepoznaný, ale tak nádherný, že jsem si přála, aby nikdy neskončil. Líbaly jsme se a já ji hladila ve vlasech, jak jsem měla ve zvyku. Její ruce mě jemně hladily po zádech a po krku. Nemusela jsem se nechat pobízet, v mžiku jsem jí její doteky vracela. Její teplá, hladká ručka mi zajela pod tričko a šmátravě se přiblížila zapínání mojí podprsenky. Stačil jeden pohyb a podprsenka byla tatam. Odtrhla jsem se, podívala se na ni a pomalu jsem si sundala tričko. Usmála se. Ten její úsměv byl neodolatelný. Sundala si svoje tričko a nechala mě jí sundat podprsenku. To už se opět naše ústa střetly v polibku. Ostýchavě jsem ji začala hladit po zádech, po bocích a nakonec moje ruce spočinula ne jejích ňadrech. Byla krásná, plná, ne moc velká, ale ani ne malá. Bradavky pozvolna nabíhaly a já cítila pořád větší vzrušení. Mnula jsem její překrásné bradavky mezi prsty zatímco jsme se pořád ještě líbaly. Odtrhla se. Vysvlékla si kalhoty, pousmála se a začala si vysvlékat i kalhotky.

Pohladila mne po břiše a její ruka zajela až k rozkroku. Pohladila mě přes kalhoty a jazykem začala jemně laskat mé bradavky. Ty se rázem postavily do pozoru a mé vzrušení začalo narůstat. Cítila jsem jak vlhnu a už jsem to nemohla vydržet. Nikdy se mi holky nelíbily, ale po téhle jsem toužila víc než kdy dřív po jakémkoliv chlapovi. Políbila jsem ji, postavila se a vysvlékla si kalhoty i se spodním prádlem. Zadívala se na mě svýma překrásně modrýma očima. Políbila jsem ji. Naše rty se opět spojily a naše ruce si pomalu ale jistě hledaly cestičku k našim mušličkám.

Začala jsem ji dráždit, jak to mám ráda sama, na poštěváčku. Celá se napnula, uchopila mě za paže a položila na postel. Začala mi líbat krk a pomalu postupovala dolů. Jednou rukou mi klikala na myšku a jazykem obkružovala mou bradavku. Postupně se přes bříško dostala až k rozkroku. Byla jsem napnutá jako špagát. Prst na mém výběžku blaha vystřídal jazýček a já samou rozkoší začala sténat. Ještě nikdy jsem s nikým, ani s mužem, nic podobného nezažila. Byla jsem panna a poměrně nezkušená a o něčem takovém jsem prozatím jenom snila. Během chvilky jsem vykřikla ve vlně rozkoše a přenádherném pocitu, který jsem si ještě v takové intenzitě doposud neužila. Byl to můj první sexuální zážitek a stalo se to naprosto nečekaně a se ženou(!), ale přesto to byl ten nejkrásnější zážitek, který jsem kdy zažila. Po mém orgasmu jsem ji ještě dlouze políbila a podívala se jí opět dlouze do očí. Opětovala můj pohled a já jí sdělila, že to bylo mé poprvé. Její udivený pohled vystřídal úsměv a celá rozzářená mě objala. Lehly jsem si a dlouho jsme si povídaly. Už dávno paprsky rozzářily šedivou oblohu a my se teprve chystaly ke spánku.

Ještě pusu na dobrou noc. Ale nakonec jsme stejně nespaly. Musela jsem přece Peťce oplatit její službu. . .

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *