Lyžařský zájezd

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Už brzy potom, co jsme spolu začali spát, začal můj tehdejší přítel a budoucí manžel s dotazy, co já na sex ve třech. Nejdřív mě zkoušel inspirovat pornem, kdy dva postupně obšťasní dámě všechny otvory, což mě nebavilo, pak narážky, že ve skutečnosti to musí být jinak a úžasný zážitek a jestli bych přeci jen …. Svého muže jsem ale velmi milovala a v tu dobu mi fakt stačil, takže nějaké dělení, ještě s bůhví kým, mi přišlo zcela nepatřičné. I kdyby mu to mělo dělat bene.

Navrhoval pak ještě, že on by ho chtěl kouřit a ten druhý by mne píchal pěkně zezadu, naopak, že raději ne. To mi přišlo nakonec snad i možné, ale…

… doba plynula a téma nějak vyšumělo, trochu jako naše sexuální náruživost. Pracovala jsem pak jako vedoucí oddělení s několika mladšími kolegy. Naše aktivní ROH uspořádala lyžařský zájezd, celkem normálka, jen rozdělení do pokojů bylo zvláštní. Žádné muži vpravo, ženy vlevo, spíše skupinky, některé evidentně sehrané. Tak jsem se dostala na pokoj se dvěma svými podřízenými, Vaškem a Michalem.

Po večeři nepřišla žádná společná zábava, šlo se na pokoj, a že budeme pařit a hrát karty. Pánové humorně navrhovali svlíkací poker, ale přesvědčila jsem je na mariáš. Po pár hodinách byli zcela švorc a lahve byly prázdné. Michal se tedy vydal shánět nějakou flašku.

Následný dialog si pamatuji jako by byl včera, byl z mé strany asi trochu naivní:

„Šéfová, nechceš si to rozdat?“

„Vždyť už jsme dohráli.“

„Já nemyslel karty, ale v posteli.“

(V další odpovědi jsem ke svému překvapení vůbec neřešila, zda ano či ne, ale…)

„Vždyť se za chvíli vrátí, to nestihneme. A poslat ho také nemáme kam, všichni jsou zalezlí a pak, snadno by si domysleli, co jsme asi tak dělali.“

„Já nemyslel jen se mnou, ale s náma oběma.“, objasnil mi trpělivě, a když ode mne nepřišla žádná viditelně odmítavá reakce, tak po mě vyjel.

Oblečení bylo dole celkem rychle a už jsem ležela na zádech na posteli a mělo ho v sobě. Ruce mi zaklesl pod kolena, takže jsem se moc hýbat nemohla a přirážel do mě zdlouha a vždy s pořádným dorazem na konec. Ani nevím, kdy se Michal vrátil, že je ale zpátky, jsem poznala snadno. Když byl Vašek hotov a slezl ze mne a já položila nohy na postel, už mi je hned zase zdvihly další ruce za kotníky úplně nahoru, roztáhly mi je doširoka a mušlička se mi rázem vyplnila dalším ptákem. Ona už to byla spíš mušle, ve které mi klouzal a mlaskal, ale pořád jsem ho cítila.

Byli oba takoví machističtí, asi v tom něco bylo, mít šéfovou pod sebou. Ty, které něco takového zažily, vědí, jak nádherné a stále rychleji se opakující mohou být orgasmy při takové pokračovačce. Byla jsem v tu chvíli asi na dosavadním vrcholu svého představitelného sexuálního uspokojení. Když do mne vypustil teplé semeno, byla jsem skoro bez sebe blahem. Konec ale nebyl ani zdaleka a vrchol už teprve ne.

Vaška naše řádění tak vzrušilo, že už mu zase stál a tentokrát přenechal hlavní roli mě. Sedla jsem si na něj rozkročmo a začala se houpat nahoru dolů. Pak jsem si na něj lehla a začala na jeho vztyčeném ptáku pořádně pumpovat. Po chvíli sem na zádech ucítila Michalovy hladící ruce a jemným tahem v podpaží mne zvedl zpět.

Pohladil mne po hlavě, prsty zajel do vlasů a otočil mne obličejem k sobě. Tedy spíš k druhé části očekávané švédské trojky. Konečně na ní došlo, ale jinak, než si můj manžel kdy představoval. Vzala jsem mu ho nejdřív do ruky, pak i do pusy a začala se na obou houpat nahoru a dolů. Pusu jsme musela otevřít fakt pořádně a hned mi došlo, co způsobilo tu nádheru předtím. Chvíli mne nechali a pak se oba přidali s pohyby naproti.

Bylo to lepší, než jsem čekala. Rajcovnější bylo zpočátku sice asi více to, že jsme měla dva ptáky najednou v sobě, než samotný sex, ale toho jsem měla dost předtím.

Pak se vystřídali. Vašek se zpode mne vysunul, klekl si přede mne, zajel mi také rukou do vlasů na temeni, ale ani mě nijak nemusel nutit sklonit se. Začala jsem mu ho zlehka osahávat rty a jazykem a s ním to začalo škubat. Zkoušela jsem všechno, co jsem se kdy předtím naučila, olizovala jsem mu ho, kmitala mu jazykem po žaludu, objížděla mu ho, kousala ho kousek pod ním a do něj a taky celého pěkně odspodu nahoru, pak ho chvíli honila a zase dokola. Pak už nevydržel a povídá „Vykuř mě!“ a nacpal mi ho do pusy, až kam se mu vešel a já tedy kouřila. Byla jsem ohromně vzrušená, hlavně tím, co se bude dít dál. Měla jsem ji připravenou a tak ji Michal našel, když mi ho tam zezadu vrazil, doopravdy vrazil, a dal se po přirážení. Myslím, že nakonec už Michal ani neklečel, ale v dřepu do mne bušil. Pak ho zasunul úplně a kroužil ve mně. Moje pohybová aktivita byla v tu chvíli nulová, jen jsem držela. Stahovala se a rozpínala se, propadala se do hloubky a vznášela, žhnula a chladla na led, styděla a byla na sebe pyšná, vše zároveň. Když vystříkl, už jsem jen přidušeně mručela slastí. Vašek mi ještě chvíli držel hlavu a píchal mě do pusy jak o život. Když i on vystříkl, spolykala jsem mu semeno, to jsem nikdy předtím nedokázala.

Když jsem se trochu vzpamatovala, věděla jsem, že nikdy nic lepšího nebylo a asi už nebude. Že bych tehdy s manželem přeci jen něco propásla? Ale bylo by to tak skvělé?

Skončili jsme tak nějak všichni spletení v jedné posteli.

Po ranním probuzení si mne ještě oba dali, žádná romantika, normálně mě chytli a opíchali zezadu. Dokonce se při tom střídali, pleskali mě po zadku, samá sranda. Sem tam nějaká oplzlost, byl nejvyšší čas radovánek nechat.

Hlavu jsem držela raději dole, aby mi už do pusy nic necpali. Takže všechno skončilo naštěstí v (opět) mušli.

Ještě jsem se musela pochvalně vyjádřit, jak skvěle jsem si zaprcala (nebo to bylo zamrdala?), jaký jsou hvězdy, a když budu mít doma málo, stačí říct.

Z lyžování moc nebylo, byla jsem nevyspalá a dole fakt použitá. Večer mne čekal manžel a nebudete překvapeni, když řeknu, že to byla nuda.

Ke cti kolegům patří, že historku nedali nijak k dobru, já také nehlásala do světa, jak bídně hrají mariáš, že je o všechny peníze obrala ženská. Co by vlastně byla větší ostuda?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *