Luxusní učitelka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Bylo mi 15let a chodil jsem do 9.třídy. Začal jsem mít rád naši učitelku z češtiny. Byla moc hezká. Menší postavy mohla mít tak 30let. Menší zadecek akorát do ruky a to samí i prsa akorát do ruky tak dvojky. No prostě dokonalá. Byl večer už byla tma a já se klasicky díval učitelce do oken a doufal jsem že ji uvidím nahou. Jen tak jsem stál když najednou se mně někdo dotkl a já poskočil.

Ahoj řekla moje jméno a zeptala se to tady dělám. Já ze sebe vykoktal dobrý den. Za chvíli mi stál penis jak ještě nikdy před tím. Zeptala se mně jestli nechci jít na chvíli do vnitr. Já na ní hleděl s vykulenyma očima. Ale samozřejmě že jsem souhlasil a šel dovnitř.

Posadila mně do obývacího pokoje a zeptala se mně jestli si něco nedám. Já jsem řekl že čistou vodu. Za chvíli mi ji donesla a řekla ze byla na zahradě že se půjde osprchovat tak jestli bych chvíli počkal. Tak jsem čekal. Díval se po domě a prohlížel různé věci. Po chvíli jsem uslyšel křik abych došel za učitelkou. Rozbusilo se mi srdce tak moc až jsem ho snad měl až v žaludku. Penis mi stál a já myslel že prasknu. Tak jsem šel. Pomalu jsem otevřel dveře. Uviděl jsem ji ze zadu nahou. Řiťka úžasná a ty nahé cele stehna bych hladil celé dny. Potom co mi dále řekla jsem se málem udělal. ,,Prosím tě manžel jel s dětmi pryč a já mám zarosteny klín a já jsem zvikla že mi ho vždy oholi. Nemohl by jsi prosím ty??“ Já jsem nijak neprotestoval a šel jsem blíže.

Řekla mi ať jsi dam trochu toho gelu na ruku. Tak jsem to udělal. Ona se potom otočila a já spatřil její krásné bradavky. Direcku jsem neviděl protože měla pipinku zarostlou. ,,rozetri mi to tam prosím.“ Udělal jsem to co řekla a začal jsem ji to roztirat v klíně. Cítil jsem jenom chloupky. Dala mi do ruky ziletku a já začal jezdit z vrchu dolů dokud nebyla úplně vyholena. Byla nádherná. Nejhezčí kterou jsem kdy viděl. Byla sice menší ale tak úžasná. Oplachl jsem ji ju a potom se chvíli díval až mi málem praskl penis. Já ale neodolal a začal jí tu pipinku hladit. Tak hebka tak nádherná krasne vyholena. Učitelka si ze sebe ještě splachovala mýdlo. Já ji hladil pipinku a ona začala pomalu a krásně vzdychat. Já si k ní klekl a začal jsem lizat třísla a místa mezi pysky a stehnem. Učitelka mně ale zarazila. Řekla ze až za chvíli v posteli. Tak jsem ji utřel nejvíce ale na pipince kde jsem ji přes ručník hladil. Ona mi pomohla se svléct a najednou na ní vystřelil můj penis. Začala ho honit svými jemnými ručky. Bylo to úžasné. Vzala ho do pusy a já už to nemohl vydržet a tak jsem jí pusinku naplnil semenem. Ona vše spolykala a očistila mi ho. Já ji vyhoupl na sebe ona mně nohama objala kolem pasu a rukama kolem krku jako klíště. Já ji odnesl do ložnice a položil ji na postel. Začal jsem ji libat.

Chvíli jsme se mazlili a líbali. Potom jsem jel po krčku dolů až na prsicka. Penis mi opět stál. Já cumlal lizal sál její nádherné bradavky. Měla je pěkně ztuhle a tvrdě. Pěkně u toho vzdychala. Sjižděl jsem stále dolů na pupik kde jsem chvíli zabloudil jazykem. Sjel jsem ještě níž a zajel jsem jazykem mezi stehna které jsem neustále hladil a její nádherné pysky. Vzdychala čím dál víc. Chvíli jsem ji tam drazdil a pak jel jazykem po pysku do dírky a potom na klitoris. Dráždil jsem ji jazýčkem po klitorisku a v dírečce. Byla strašně moc mokrá že to z ní teklo proudem. Přidal jsem ještě dva prsty s kterými jsem jezdil sem a tam. Za chvíli zatnula celé tělo a prohla se v mohutném orgasmu. Chvíli ještě dodychavala orgasmus. Lehl jsem si na ni líbal ji a mazlil se s ní. Už jsem to nemohl vydržet vzal jsem curaka a položil jsem ji ho na pipinku. Začal jsem jezdit od klitorisu k dírecce. Pak jsem ji ho otíral o podbřišek protože byl mokrý od její stavicky. Potom jsem nasadil na direcku a pomalu ho tam začal vsouvat. Byl jsem v ní až po koule. V této pozici jsem zůstal ležet asi dvě minuty. Ona vzdychala a já začal prirazet. Bylo to úžasné. V její kunde pěkně mlaskalo. Teklo z ní strašně moc. Vzdychala a křičela. Po chvíli mi v pipince sevrela penis a začala se svijet to jsem nevydržel a vystrikal jí tu nádherne mokrou kundicku. Chvíli jsem v ní zůstal a pak ji ještě osukal zezadu. Dostala ještě jeden orgasmus. Pak mi ho dokourila a já se krásně udělal. Šli jsme do vany a tam jsme se ještě mazlili.

Oblékl jsem se a ona mne šla nahá vyprovodit. V chodbě jsem jí políbil a lehce placl po pipince. Ona zavzdychala. Řekl ať po víkendu v pondělí přijdu třetí hodinu že mne s ní omluvi. Rozloučili se a já šel spokojen domů.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *