Lucia III.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

S Martinem jsme pokecali, trochu to nechápal a shrnul to tak že máme dost volný vztah, nechal jsem ho při tom.. Potom jsme se několikrát sešli ve třech a něco nafotili. Když jsme si užívali a při tom fotili, spíš náhodně tak to bylo docela vzrušující. Když jsme ale fotili, aby z toho byli lepší fotky, už to nebylo takové. Ale fotky byli dost dobré. Po několika návštěvách u nás mi řekl, že mu hrozí to, že se do ní zamiluje a že radši jezdit nebude. Nevěděl jsem že už se tak stalo a další dva roky se vyznačovali tím že se Martin zastavil jen když jsem zrovna nebyl doma ale bylo to jen jednou za měsíc nebo za dva a vždycky mi to vyprávěla.. vlastně se zachoval docela čestně.

Když Lucie viděla, jak se věci vyvíjejí a co si může dovolit, začala být víc a víc při chuti, provokovala svým chováním a i oblečením. Jeden večer si vzpomněla, že si skočí do hospůdky naproti pro cigarety a šla jen v tričku těsně pod zadek, bez kalhotek a žabkách. Viděl jsem jí z balkonu, jak při vstupu do lokálu jí vítr ve dveřích nadzvedl triko a já viděl její nahé půlky a osazenstvo zřejmě vidělo to druhé, ale kdo se podívá když do hospody vejde štíhlá, dlouhovlasá blondýna :o) Přišla za hodinu.. že dostala tři panáky a pěkně pokecala ale prý nezlobila. Jsme tu noví a tak jsem se seznamovala, řekla na to. Mokrou jí měla pěkně, líbilo se jí to.

Mezi tím jsme z odpovědí, kterých přišlo asi tři sta, vybrali několik kandidátů, s kterými jsme si psali a domluvili schůzku. Měl jsem tendenci jí kecat do výběru a ona mně nechala, měla připravený jiný plán, ale to jsem v tu chvíli netušil. Některé věci Vám dojdou až později. I mně potom došli..

Byli jsme několikrát na kafi s rukama, co spíš nemohli sehnat holku, nebo chtěli jít hned na věc a nepřivezli ani blbou lahev vína. Jeden se ale dostal až k nám a po nervózním večeru i do postele ale potili se mu ruce a chtěl být tak moc stále připravený, že mu většinou nestál a honil si ho.. byl to trapas, který korunoval její plán. Hned po víkendu, když přijela z práce, řekla, že pozvala jednoho svého kolegu, aby u nás strávil víkend, že je z Moravy a nejede domu. V pátek přijeli oba spolu z práce. Bylo mu dvacet jedna a byl v pohodě, skoro v pohodě. Jmenoval se Jirka, štíhlý asi jako já, motorkář, přivezl spoustu dobrot, jak k jídlu tak pití.. a bylo s ním o čem kecat. Otevřeli jsme druhou lahev vína a Lucka se šla vysprchovat. Když odešla řekl mi, že mu v práci navrhla, aby u ní zůstal přes víkend, takže si myslel, že je sama a vzal to jako nabídku na sex a že to je asi nějakej omyl, ale že nemá kam teď jet ale, že odjede hned ráno. Nevím, jak bych v takové situaci mluvil já, ale myslím, že to byl dost slušný přístup.

.. tak jsem ho ujistil že to byl zřejmě její mazanej plán a že je to v pořádku, že to máme oba rádi ve třech. Zeptal se jestli nejsem na kluky a když jsem řekl, že ne tak se ptal na to co jako bude.. uklidnil jsem ho, že to bude na Lucii a jestli mu vadí dva kluci na jednu holku. Řekl že to zatím viděl jen v pornu, ale jinak že mu to nevadí.. přítelkyni a zdravotní stav si Lucka zjistila v práci od něj a právě proto si myslel, že chce..

Lucka přišla jen s ručníkem okolo pasu a druhým okolo hlavy. Její malá ale pevná a kulatá prsa zdobili pěkně zvětšené rozinky. Pobíhala okolo, občas se zapojila do rozhovoru a občas se napila. Jirka přestal mluvit o motorkách a řeč se stočila na.. no hádejte.

Já se ptal na přítelkyni. Je s ní tři roky ale teď co dělá v Praze se moc nevidí a tohle měl být jeho první úlet a že je rád že je to s párem, že to není jako nevěra. Lucka jestli mu ta jeho poliká, když řekl že ne měla radost a řekla mu že jí to docela chutná a vzrušuje jí když se jí kluk udělá do pusy. Musím potvrdit že je to pravda.. a tak dál. Pak ho vyhnala ho sprchy.. a my s Luckou se shodli že to bude bez gumy. Pak vyhnala do sprchy i mně a řekla že budou v ložnici..

Spěchal jsem, abych něco nepropás. V předchozích trojkách jsem se trochu styděl se dívat z blízka na to jak to ona s někým dělá, připadalo mi to že je to trochu úchylný.. asi je, ale už jsem to neřešil. Šel jsem do ložnice, kde jí Jirka dělal dobře jazykem a díval se. Ne tajně z dálky nebo ze tmy. .byl jsem u toho a hladil jí prsa i tělo a líbal jí. Udělal jí orgasmus a bylo to, už byl její a ona jeho.. a pak to bylo tak trochu jako ve snu..

Zvedl se a lehl si vedle ní na druhou stranu a já viděl, proč si vybrala zrovna jeho, prý se dívala na poklopec, když ho zvala. Měl péro tak 20/5 možná víc, když mu dala hlavu do klína a začala ho kouřit, byl ten penis srovnatelný s její rukou. Snažila se dávat si ho hluboko do pusy ale moc jí to nešlo, o to víc jí to ale vzrušovalo a mně taky.. pak si raději nechala si v puse jen žalud a vysávala ho a honila při tom rukou.. po chvíli jí začal plnit pusu a ona polykala a vypadalo to že se při tom zase udělala. Potom si lehla zase doprostřed a odpočívala. Já jsem si prohlédl její zmáčenou kundičku a chystal jsem se jí to taky udělat jazykem, ona se ale při tom pořád dívala na jeho penis, který byl chvilku trošku povadlý ale, když začala vzdychat tak se zase napřímil..

Jemně mně odstrčila a řekla mi abych Jirkovi pomohl s tím se do ní dostat.. trochu jsem nechápal ale ona roztáhla nohy víc od sebe a mně řekla ať jí roztáhnu kundičku, že je dost mokrá na to aby se do ní vešel, ale že po orgasmu by to asi nešlo. Jirka se vzepřel na rukách mezi jejíma nohama a namířil do té její malé kundy, kterou jsem roztahoval levou rukou. Dívala se na ten velký penis co tam byl pro ni připravený a byla rudá vzrušením a usmívala se, on se díval na ten její usměv a dvakrát nebo třikrát se netrefil..

Tak jsem se poprvé v životě dotkl rukou cizího penisu, stáhl mu předkožku na doraz a zavedl ho do ní. Zajel do ní jen kousek a já jí hned roztáhl oběma rukama a on, už se zavřenýma očima, postupoval s každým přírazem o něco hlouběji, dokud v ní nebyl až na doraz. Pak už jsem si jen klekl za její hlavu a držel jí ruce jako při nějakém středověkém mučení a díval se na to, jak do ní zajíždí. Potom co ho vysála, jí šukal dost dlouho a jí se to očividně líbilo. Když se do ní vystříkal tak se udělala taky, ale při tom jí tekli slzy od bolesti. Potom padl vedle ní a já se konečně mohl přidat, byl jsem po něm v té roztažené kundě docela ztracený, ale líbilo se mi tam být po něm v tom mokru a k jeho spermatu jsem po chvíli přidal svoje. Po odpočinku jsem viděl, jak si prohlíží její kundičku, ze které vytékalo sperma (no já si jí prohlížel taky) a zeptal se, jestli může ještě jednou do ní. Ona na to, že jestli chce tak jo ale ať nezapomíná na to, že je tady až do neděle. Řekl že na to bude myslet a tentokrát do ní vnikl najednou a při tom vytlačil to co bylo v ní tak že to viditelně vystříklo z té její malé kundy, kde se už on pohyboval jako doma.. potom to vypadalo spíš jako zápas, on jí dával pěkně do těla nebo spíš do kundy a ona kňučela a držela a líbilo se jí to.. no a já jí při tom pornu v přímém přenosu dal svůj penis do pusy a vystříkal se tam ještě dřív než Jirka dole..

Potom jsme usnuli všichni tři tak nějak propletení.

Ráno mně probudilo to známé pleskání a vzdychaní, bylo půl šesté a Jirka jí už zase šukal a dělal to, jak slíbil celý víkend ale už ne tolikrát jako ten první večer.

Lucie po tomhle víkendu nemohla moc dobře chodit, měla jí od toho prvního zásunu od Jirky trochu natrženou ale spokojenost z ní jen zářila.. a do jejího výběru už jsem jí taky nezasahoval. Už jsem věděl proč.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *