Líbilo se mi to

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Chci vám napsat příběh o tom, co se nám stalo o jednom víkendu na naší chatě na Šumavě. Byl jsem tam se svou krásnou, 35-ti letou ženou, že si zas jednou užijem trochu sexuálního víkendu. Vedle na chatě byl syn našich sousedů, takový 20-ti letý nadrženec, před kterým se má žena Jana velice ráda ukazoval v bikinách. Můžu říct, že postavu měla díky pravidelnému aerobiku velice pěknou, a sex s ní byl něco úžasného! Jednou k večeru jsme toho mladíka, jmenoval se Radek, pozvali do chaty na večeři, čistě přátelskou, sousedskou. Pojedli jsme, načali láhev vína, a nezávazně jsme plkali. Řeč se samozřejmě stočila na sex.

Radek se osmělil a pozdě v noci nám řekl, že se mu moje Jana strašně líbí,a že by s ní chtěl mít sex. Jana se smála, a říkala, to by Petr- jako já-, určitě nedovolil.. Ale to se spletla, mě ta představa velice vzrušila, a tak jsem řekl, že ano, ale že to musejí dělat v mé přítomnosti. Oba se na sebe podívali, Jana jen mezi zuby procedila něco jako „jak chceš“, a najednou se k Radkovi naklonila, vzala si do dlaně jeho hlavu a přisála se mu svými ústy na pusu. Začali se neuvěřitelně divoce líbat, jejich jazyky se proplétaly, Radek byl čím dál tím více odvážný. Rukama Janu projížděl po celém těle, hnětl jí prsa, já už jsem se na to nemohl dál dívat. Přisunul jsem se blíž, vyhrnul jsem Janě sukni, a zatímco ti dva se stále divoce líbali, klekl jsem si mezi ně a začal Janě lízat její lasturku. Jana mezitím za mými zády rozepnula Radkovi kalhoty a začala mu honit jeho penis. Cítil jsem za hlavou její ruce, které Radkovi jezdily po penisu a lízal jsem svou ženu jako o život.

Náhle mi odtáhla hlavu ze svého klína, a přitáhla si Radka za penis ke své rozevřené štěrbince. „Opravdu smím?“, zeptal se mne Radek. Místo odpovědi jsem vkleče vzal do rukou jeho penis a nasměroval ho do kundy mé ženy. Vrazil jí ho tam a začal pěkně pomalu přirážet. Moje Jana řvala vzdychala slastí, a přitom se mi dívala do očí. Já jsem klečel u jejího klína, zblízka se díval jak ji Radek pěkně šoustá a přitom jsem si honil ocas, co jsem taky mohl dělat jiného. Náhle se Radek vzepjal, začal ryčet jako pořádný hřebec a začal do mé ženy stříkat salvy spermatu. Byl to přece jen ještě mladík, tak neměl tu výdrž co já, ale mojí Janě se to velice líbilo. Přirážela vstříc jeho výstřikům, a ječela blahem. Po chvíli Radek vytáhl z mé ženy svůj penis, a lehl si bokem a mohutně a spokojeně oddychoval. Já jsem opět přiklekl k pičce mé ženy, ze které vytékalo sperma našeho mladého přítele. Chvíli jsem váhal, ale touha byla větší. Přisál jsem se ústy k mokré píče mojí ženy, a začal jí sát její šťávy, smíšené s Radkovým spermatem, jako by to byla ta největší pochoutka na světě.

Jednou rukou jsem si stále honil ocas, a když se mi začal blížit vrchol, stoupnul jsem si a pocákal svým spermatem svou ženu na obličej, tak, jak to měla vždycky nejraději. Slastně oddychovala, já jsem se otočil k Radkovi, který nás pozoroval, a přitom si hladil penis,ˇpoděkoval jsem mu za pěkný večer a vyprovodil ho ke dveřím. Později jsme se všichni tři opět domluvili na společném sexu, ale to zas v jiné povídce.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *