Líbilo se mi to 2

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Tak to jsme si jednou se ženou řekli, že bychom mohli Radka opět pozvat na chatu k našemu sexualnímu dovádění, jelikož nedávné hrátky se nám moc líbily a nijak nenarušily náš vztah. Takže jsem Radkovi zavolal, myslím že byl mile překvapen, souhlasil, ale zeptal se mě, jestli si může přivést s sebou Zuzku, svou 18-ti letou přítelkyni. Samozřejmě jsem ani na okamžik nezaváhal a nadšeně jsme domluvili termín našeho víkendu. V sobotu jsme se ženou nedočkavě vyhlíželi Radkovu Fabii, odpoledne jsme se konečně dočkali, Radek, to jsme věděli, byl šikovný mladík, štíhlý, vlasy stříhnuté ala Beckham, s mírným blond melírkem, no a jeho Zuzanka, když vystoupila z auta, to byl skvost. Mladá, krásná, štíhlounká, blonďatá dívenka, prsíčka tak akorát, aby se schovala do dlaně, no nádhera. Moje žena jen zašeptala: „tu chci..“, věděl jsem, že dnešní večer bude nevšední.

Večer pokročil, seděli jsme u krbu v obývací místnsti, pili víno jako o závod, a začalo to mezi námi jiskřit. Moje žena Jana vyzvala Radka k pomalému tanečku, tiskli se k sobě, a viděl jsem i přes Radkovy kalhoty jeho erekci. Mladá Zuzanka si přisedla ke mně a začala mě hladit po stehně, a po chvilce jsme se začali líbat. Bylo to úžasné, takovou mladou kočičku jsem neměl děsně dlouho a její dotyky a po chvíli polibky mě ohromně vzrušily. Zahlédl jsem svou ženu, jak Radkovi rozepnula kalhoty, poklekla, vzala si jeho penis do úst, a začala mu jej vášnivě sát, kouřit, cucat. Vydávala při tom zvuky, které vypadaly jako mlaskání, no byla úplně v rauši. Zuzanka, když to viděla, tak mi beze slova rozepnula zips u riflí, stáhla slipy, a začala si hrát s mým penisem. Její štíhlá mladá ručka ho obepnula co největší silou, a začala mi ho honit.

Zatím co moje žena kouřila Radka ještě stihla sledovat Zuzku, jak mi nahonila můj penis a teď si ho začala pomalu nasouvat do své pusinky. Sexuální večer byl neuvěřitelný. Samozřejmě že jsem po chvíli začal stříkat Zuzce do pusky, statečně držela a snažila se všechno sperma poctivě spolykat. Moje žena po chvíli začala přijímat dávku spermatu od Radka, který jí začal ještě k tomu pořádně přirážet do pusy, přitom se mi dívala do očí, s pusou plnou Radkova semene a penisu. A já jsem ji v tu chvíli miloval, jelikož jsem měl svůj penis vražený hluboko do mladé Zuzanky, která ho poctivě jazykem čistila od dávek spermatu, a tak jsme si s Radkem pěkně navzájem vystříkali ústa našich partnerek, abychom je později v noci ještě pěkně ošoustali, a navrch nám k ránu naše milé polovičky předvedly lesbické milování v poloze 69, kdy si navzájem vylízaly své pičky, vystříkané naším spermatem. Bylo to neuvěřitelné, s Radkem jsme si navzájem honili penisy, při pohledu na ty dvě samičky, jak se lízaly, a pak jsme se vystříkali ještě s Radkem do dlaní a holky nám to slízaly z rukou jako zmrzlinu, má žena Radkovo semeno, Zuzanka moje, byl to úžasný víkend. Snad se nám něco podobného naskytne i v budoucnu.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *