Letní sex 1

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Dlouho jsem hledal čas k napsání povídky z naší poslední akce se Santulkou. Skončili prázdniny, v práci začal kalup. I když jsme první zářijový víkend zažili krásný výlet s focením a milováním, nebylo pak kdy, přetavit jej do písmenek. Dnes sedím sám v práci, kde krom mne není živé duše a dívám se na fotky a videa z poslední akce. Vidím nahou ženu, video a náš sex v přírodě. Mám chuť psát

Naplánovali jsme si výlet na krásnou zříceninu a současně zachovalý zámek Klenová. Netušili jsme, že je to místo hojně vyhledávané pro konání svateb a naše focení tak okořenili zástupy svatebčanů a návštěvníků. Naštěstí jich většina upřednostnila první nádvoří a zámek a tak nám nic nebránilo fotit na hradě.

Dnes vám ale popisovat samotné focení nebudu. Nedokázal bych nádherné kulisy hradu, jeho zachovalé stavby i trosky zdí, věže a naopak kamenné sklípky, popsat tak, abych navodil tu atmosféru, co jsme zažili s mou paní. Odvezli jsme si spoustu fotek a Santulka opět v sobě probudila o kus odvahy víc, než dříve. A právě na vlně té odvahy se uskutečnila odpolední část výletu.

Z hradu nás vyhnala bouřka do zámku. Využili jsme čas na prohlídku v hloučku návštěvníků a s průvodcem. Nešlo fotit. Doufal jsem, že než se vrátíme k nám domů, počasí se umoudří a stihneme ještě druhou část akce.

A bylo nám přáno.

Zaparkoval jsem auto kousek od našeho oblíbeného místa s kulisou skalního masivu. Otevřel kufr auta a vytáhl 20 metrů pevného provazu. Santulka dobře věděla, co se chystá a k mému překvapení nekladla žádný odpor.

Po minutce cesty, jen sto metrů od silnice, jsme vstoupili na místo, které nám vždy dovolí víc než jen letmé focení. Lidé sem zavítají jen občas. Ovšem díky keřům obklopujícím skálu a její bezprostřední okolí, nelze nečekané návštěvníky odhalit včas, pokud nedělají hluk. A to je přesně ten správný kousek nejistoty, který mne tak láká a mou ženu děsí.

Několik málo fotek jsme udělali jen tak na rozehřátí. Žena jen v mini bez kalhotek a tílku bez podprsenky. Snadno odhalovala prsa i klín a opět se oblékala. Oba víme, že tyhle fotky už pro ni nejsou problém a že je čas, zkusit víc.

Odložil jsem fotoaparát a vzal do ruky provaz. Tvářila se nejistě, ale protože jsem jí nepřikázal se zcela svléknout, naopak jsem jí dovolil zůstat oblečená, poddala se mému přání a stoupla si zády ke stromu, který se krásně vyjímal proti kamenům a skále za ním. Slunce svítilo z toho správného směru a já začal ženu ke stromu poutat. Těch dvacet metrů se ukázalo jako velice dlouhých. Ženu a strom jsem obkroužil snad patnáctkrát a na jejím krásném těle vytvořil pavučinu od kotníků až na krk. Provaz jsem utáhl jen tak moc, aby se z něj nemohla sama vymanit a aby jí současně na těle i přes šaty vytvořil zářezy. Poutání bylo o to složitější, že strom roste kousek ve svahu a jeho obcházení bylo o vymknutí kotníku.

Spoutat ji trvalo déle jak minutu. Stála tam, bez možnosti pohybu od krku dolů. Začal jsem fotit. První fotky jsem udělal se ženou stále zahalenou sporým oblečením. Znovu jsem odložil fotoaparát a šel zjistit, jak moc mi provaz zabrání ženu svlékat a odhalovat. Dotáhla jsem je tak akorát. S menší snahou jsem dokázal stáhnout jedno ramínko tílka a zaříznout jí oblečení a provaz pod levé prso. Poodešel jsem a vytvořil pár snímků. Znovu jsem šel k ženě a vysvobodil i její druhé prso. Skoro jsem na ní rozerval tílko, jak jsem se snažil jej stáhnout pod její menší, ale o to pevnější prsíčka.

Fotil jsem jí polonahou. Oči měla zavřené a věděl jsem, že se snaží sluchem odhalit případné ohrožení. Já jsem naopak našemu okolí věnoval jen minimální pozornost.

Pod provazy jsem ještě dokázal povytáhnout její sukýnku a zachytit tak na pár fotkách i její odhalený klín a úzkou štěrbinku kundičky.

Celé tohle focení zabralo čtvrt hodiny a byl čas ženu na chvilku vysvobodit. Ale jen na chvilku.

Odvázat jí nebylo vůbec rychlé a snadné. Provaz se zasekával za kůru stromu. Odmotat ji trvalo hodně dlouho a já přemýšlel, co mi žena odpoví na mou žádost o focení zcela bez šatů a opět s připoutáním ke stromu. S nulovou šancí cokoli udělat na její alespoň trošku přijatelné zakrytí, pokud by náš někdo překvapil. Nebudu lhát. Čekal jsem odmítnutí. Ale …

Na můj nápad se tvářila nejdřív odmítavě. Po chvilce nátlaku ale souhlasila a pro mne se tím otevřel nový svět. Poprvé ji budu fotit zcela nahou v situaci, kdy nedokážeme včas reagovat na okolí a případné diváky. Žádné rychlé zakrytí, či dostatečný odstup a vzdálenost od případného návštěvníka, jako na hradech či posledně na rozhledně.

Neochotně se svlékla a dovolila mi odnést šaty dál od ní. Stoupla si ke stromu. Nahá, jen v lodičkách, aby nemusela další desítky minut stát na ostrých kamenech a listí. Když jsem ji znovu poutal a zařezával jí provaz do holé kůže, bradavek i do jejího klína, myslel jsem jen na to, jaké to bude, až nás někdo překvapí a co se může stát pak.

Schválně jsem focení protahoval. Užíval jsem si její úzkost a naprosté odevzdání se osudu. Stála tam, připoutaná jak prostitutka na pranýři. Nahá, bezbranná, červená ve tváři. Trvalo to dlouho. Fotil jsem ji ze všech úhlů, ze všech možných vzdáleností. Nikdo nepřicházel …

Přestal jsem mačkat spoušť a došel k ní. Hladil jsem jí po šíji, ramenou, pažích. Dívala se mi do očí a já v nich četl směs strachu, hanby i vzrušení. Pohladil jsem jí po provazem týraných prsou. Polaskal bradavky a vzal je mezi rty. Sál jsem je, jemně okusoval, olizoval špičkou jazyka. A ona jen zhluboka dýchala. Nemohla mi ani bránit v mém počínání, ani mi mé doteky a polibky oplácet. Sjel jsem dlaní níž, zajel mezi její lehce rozevřené nohy. Chtělo to víc síly, dostat ruku pod provaz, na její prcinku. Ale nakonec jsem se pod provaz i do jejího klína prodral nejdřív jedním, pak dvěma prsty. Masíroval jsem ji zevnitř, zatím co ústy jsem stále laskal její prsa. V hlavě jedinou myšlenku … jestli nás někdo překvapí a nebude to důchodce či malé dítě, zapojím ho, bez ohledu na pohlaví.

Hrál jsem si tam s ní několik dlouhých minut. Byla unavená, provazy bránili toku krve v žilách. Vše musí jednou skončit.

Pomalu jsem ji odvázala a dovolil jí odpočívat v sedu na kameni. Slunce hřálo, nebyl důvod vracet ženě oblečení a zbavit jí tak nahoty.

Všechny věci vyjma fotoaparátu jsem dal do batohu a vybídl Santulku, aby mne následovala ke skalnímu masivu. Věděl jsem, kudy vede cesta pod vrchol a že tam je krásná plošina, ze které uvidíme velice daleko do okolí a naopak, nás bude vidět ze silnice, z nedalekého městečka, z hradu co je na druhém kopci a kam také rádi chodíme fotit.

Poslušně mne následovala a já si její odevzdanost a podmanění velice užíval.

Nechal jsem ji stát nahou pod skalou a šel se ujistit, že cesta, co si pamatuji z dětství, je tak přístupná, jak si myslím. Po pár minutách jsem se vrátil. Žena stála nahá, kde jsem ji zanechal. Z jihu krytá skalou, z ostatních směrů vydaná napospas náhodným kolemjdoucím. Ukázal jsem jí kudy lézt a na fotoaparátu spustil nahrávání videa. Natáčel jsem ji odspodu, jak opatrně hledá cestu, kam dát nohu, kam ruku, kde se jistit před uklouznutím a pádem. Výstup jí donutil široce rozevírat stehna a zcela odkývat štěrbinku, roztaženou do celé její vlhké krásy. Točil jsem a tajně doufal, že nás někdo pozoruje.

Vystoupal jsem za ženou a odložil batoh. Stáli jsme na plošině tak 2×4 metry. Nevím, jak ji popsat. Je jako mělká mísa, která má na jedné straně promáčknutý okraj dolů, jako by zobáček na vylévání vody a za ním o tři metry dál se zvedá zbytek masivu o dalších deset metrů výš. Dno plošiny je směsí písku a ostrých drobných kamínků. Sem tam z ní ční větší kámen, na který se dá sednout, či se o něj opřít rukama v předklonu.

Žena stála nahá. Nesnažila se krýt, ani rukama, ani se schoulit pod přečnívajícími okraji plošiny. Začal jsem ji znovu fotit. Poslouchala na slovo. Měnila pozice na první požádání a rozevírala se pro mne, jak jen to šlo. A já fotil, natáčel a zase fotil. Občas jsem zachytil projíždějící auto pod námi, nebo při velkém přiblížení na detail návštěvníky na ochozu hradu. Sami jsme dřív tuhle skálu fotili z hradu a jeho vyhlídky. Pokud na nás někdo z hradu namířil fotoaparát se slušným přiblížením, musel se podivit nad úlovkem, který zaznamenal.

Dál jsem fotit nedokázal. Chtěl jsem si ženu vzít tady a hned. Žádné laskání, jen pořádné šukání a výron semene do její díry. Byl jsem tak natěšený na sex, že jsem na ženu nedokázal myslet jinak než jako lovec. Jako tyran, kterého zajímá jen vlastní ukojení bez ohledu na to její. Surovost scény, její podvolení se, stud a vzrušení vepsané v jejích očích. Rychle jsem postavil fotoaparát na vhodnou plošku, zaostřil a stiskl tlačítko nahrávání.

Svlékl jsem se do trička, mrskl se ženou k jedinému většímu kameni na plošině, aby se mohla zapřít rukama v předklonu. Pochopila, poslechla. Špičku boty jsem zasunul mezi její kotníky a tlakem nohy ji donutil se rozkročit. Stála přede mnou. Prohnutá jako kočka. Zadeček vyšpulený. Dírku provokativně rozevřenou a na omak úplně mokrou. Hlavu skloněnou, dlouhé vlasy padající přes šíji a tvář k zemi.

Rukou jsem nasadil špičku penisu na vchod do její jeskyňky a tvrdě přirazil. Byla mokrá, poddajná, vstřícná. Ale i tak jí bolest z průniku donutila lehce vykřiknout a nohy se jí maličko podlomili. Přidržel jsem si ji v pase a znovu přirazil. Pak ještě několikrát a tvrději. Znovu se narovnala, pak postavila na špičky a začala mi pohyby vracet. S každým přírazem jsem cítil, jak jí mé koule švihnou zdola nahoru přes poštěváček. Věděl jsem, že to takhle miluje a bral jsem si ji jako děvku. Jednou rukou jsem zajel na její břicho a donutil jí ještě víc se postavit na špičky. Chvěla se, ale přirážela a sténala rozkoší. Prsty druhé roky jsem vjel do jejích vlasů, zatáhl a zvrátil jsem jí hlavu na záda, obličejem ke kameře. Bušil jsem do ní a ona držela, přirážela, skučela.

Netrvalo to příliš dlouho, nemohlo, to vzrušení bylo příliš silné. Udělal jsem se do ní s několika posledními přírazy a škubáním v celém těle. Chvěla se na bolavých a unavených nohou. Ale dál se tlačila proti mně a poslušně čekala, až odezní můj orgasmus, penis v ní se přestane v křečích vyprazdňovat a já popadnu dech a najdu sílu a vůli se z jejího sevření vyprostit.

Odtáhl jsem se a díval se, jak mé semeno vytéká a pak kape z její štěrbinky na písek a kameny pod námi.

Očistili jsme se a já jí dovolil se obléci na cestu dolů. Šel jsem první. Ne jako gentleman, ale abych mohl opět fotit její klín roztažený při sestupu a odspodu ničím nezakrytý, jen orámovaný lehce průhlednou látkou minisukně.

Zvládli jsme sestup a vyrazili k autu. Jen jsme obešli kousek skály, vyšla proti nám jiná dvojice. Kluk o pár let mladší než já a dívka, která by snad mohla být i jeho dcerou, ale zjevně nebyla. Nesli si kolu a jídlo z KFC. Museli přijít až teď, protože si nás prohlíželi jako my je a bylo vidět, že uvažují, co tu chceme a zda jim budeme kazit romantickou chvilku. Na zlomek vteřiny jsem měl vhodnou příležitost zapříst hovor a zkusit, kam by se setkání posunulo, ale minuli jsme se dřív, než jsem něco kloudného vymyslel. Kouzlo okamžiku bylo pryč. I když jsem se pak přeci jen vrátil, zatím co žena na mne čekala v půli cesty k autu, nenašel jsem odvahu a chuť zajít dál a oslovit je. Seděli kousek od místa, kde jsem ženu fotil nahou, kolem nich běhal malý pes. Povídali si, nevnímali okolí, upíjeli kolu. Nešlo je vyrušit, byla to už jejich chvilka a jejich skála.

Vrátil jsem se k ženě, došli jsme k autu a vyrazili definitivně k domovu.

Děti byli stále u babičky, před námi večer a celá noc a já měl chuť se milovat. Ale to už je zas na jinou povídku a asi nepatří sem na paroháče

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *