Letní noc

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Je to už několik let co jsem se zúčastnil se svou partnerkou, říkejme jí třeba Jana, podnikové akce, která se konala na hájence místního mysliveckého sdružení. Táborák pomalu uhasínal a kolega si vzpomněl, že mu zanedlouho jede poslední noční vlak. Na nádraží to bylo poměrně daleko a tak mu Jana nabídla, své kolo s tím, že svůj zadeček svěří nosiči mého kola. Cesta byla zpočátku dost kostrbatá a tak se mi občas za zády ozvalo bolestivé zaúpění. K nádraží jsme dorazili dost zpocení, byla horká červencová noc, ale přes veškerou snahu to nedopadlo dobře. Vlak nepočkal.

Na Petra bude muset manželka čekat do rána. Co teď s načatou nocí. Padl návrh diskotéky. Ale pozdní noční hodina zaručovala (tehdy), že tyto akce už skončily. Pak někoho napadlo, že bychom mohli svá zpocená těla ochladit ve vodě bývalé štěrkovny, která se nacházela nedaleko města. Za deset minut jsme byli na místě. Jana byla štěstím bez sebe, protože její zadeček už toho měl dost. Měsíc, který nám svítil celou dobu na cestu se skryl za mrak a jezero zahalila tma. Toho využila Jana, rychle se svlékla a s hlasitým cákáním vběhla do vody. My jsme samozřejmě taky na nic nečekali a následovali jsme jejího příkladu. Voda byla nebývale teplá a tak jsme z ní moc nespěchali.

Náhle jsem ucítil na zádech hroty Janiných ňader. Pomyslel jsem si, že jí už musí být zima, protože její bradavky byly ztuhlé na kámen. Pak jsem ale na svém penisu ucítil její ruku a pojal jsem podezření, že ztuhlost jejich bradavek asi nezapříčinila jenom zima. Taky jsem začal tuhnout.

Lépe řečeno můj pták ztuhnul až do obvyklé délky devatenácti centimetrů a zdálo se, že to snad není konečná, protože situace začala být neobyčejně vzrušující. Petr cosi začal tušit, protože připlaval k nám a začal povídat cosi o bobříku mlčení. Pak náhle zmlknul a tázavě se podíval na Janu a pak na mně. Došlo mi, že druhá ruka Jany skončila na Petrově penisu. Svědčil o tom i její pohled, který věnovala nám oběma. Kupodivu mi to nevadilo. Chvíli rukama zkoumala jejich velikosti. Pak zřejmě nabyla přesvědčení, že dosáhli maxima, začala Jana zvolna vycházet z vody stále nás držíce za naše ptáky. Jak hladina vody klesala Měsíc postupně odhaloval její nádherná velká ňadra.

Zapomněl jsem napsat, že postava Jany měla dost daleko k vychrtlé štíhlosti modelek. A měsíční svit ještě více zdůrazňoval její nádherné ženské křivky. Všechno se to odehrávalo v naprostém tichu, které narušovalo jen cvrkání cvrčků, občasné šplouchnutí vody a vzdálený hluk města. Jana nás přivedla – lépe řečeno přitáhla k vrbě, která se skláněla nad hladinou. Pustila naše klády, opřela se rukama o kmen stromu a mírně roztáhla nohy. Protože byl Měsíc v úplňku, nabídla nám vzrušující pohled na svou nádhernou lasturku, kterou jsem jí předchozí den hladce oholil. Z jejího těla ještě kapala voda, která se leskla v měsíčním svitu. To už jsem nevydržel a začal jsem jí ji jemně masírovat. Její studící zadeček kontrastoval s horkostí její jeskyňky. Prsty jsem do ní zajížděl a hledal G-bod, který jsem jemně dráždil, poštěváček taky nepřišel zkrátka. Její lasturka byla stále mokřejší. Ticho narušovaly její tiché vzdechy. “Tak už mi ho tam konečně vraž, já už to déle nevydržím!!!“ Stalo se. Pomalu jsem začal přirážet.

Na Petra však Jana také nezapomněla, přitáhla si ho za ocas a pomalu mu ho honila. Za chvíli jsem ho musel rychle vytáhnout – vzrušení bylo příliš silné a já nechtěl přijít o Janin orgasmus. Jana pustila Petrova ptáka a ten pochopil, že má nastoupit na mé místo. Přistoupil jsem ze strany k ní a ona mi ho chtěla honit jako předešle Petrovi. To jsem nemohl dovolit. Sotva by se ho rukou dotkla asi bych jí hned postříkal. Vzal jsem do rukou její velká prsa, která se pohybovala v rytmu přirážení Petra a začal dráždit její bradavky. Odměnila mne ještě silnějšími vzdechy.

Tak jsme se s Petrem po chvilkách střídali. Její vzdechy se změnily ve výkřiky. Pak to přišlo – orgasmus Jany museli slyšet všichni rybáři ( a rybářky – máme přece emancipaci) na stovky metrů daleko. Shodou okolností jsem byl v její lasturce zasunut já a tak jsem mohl konečně provést to po čem jsem od začátku toužil – nastříkal jsem do ní celou dávku. Petr už to měl asi taky na krajíčku protože, jsem slyšel něco cákat do vody. Pak se Jana postavila políbila nás oba na tvář a vběhla nazpátek do vody. Samozřejmě nás nezapomněla pocákat. Po chvilce dovádění jsme šli nasbírat dřevo a abychom se trošku ohřáli u ohně. Začalo se už přece jenom ochlazovat. Janě jsme udělali pelíšek ze svého oblečení. Chvilku jsme si povídali. Pak si s námi zase Jana začala hrát. Jakoby bezmyšlenkovitě roztáhla nohy a mezi řečí si začala dráždit poštěváček. Reakce na sebe nedala dlouho čekat. Scénář se opakoval jen s tím rozdílem, že teď osvětlovaly Janu záblesky ohně. Její opálené měkoučké tělo nás přitahovalo ještě více. Janino vyvrcholení na sebe dalo velmi dlouho čekat. Tentokrát to vyšlo na Petra. Pak už pomalu začalo svítat.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *