Létající Čestmír XVI – Blecha a sprchy

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Upozornění!: Ty, kteří budou dávat horší známky než dva (tedy tři a více), bych prosil o odůvodnění v komentářích… rád bych zjistil, co dělám špatně a napravil to!
Varování!: Tento příběh má v tomto okamžiku podobu s Létajícím Čestmírem, jakožto dětským sci-fi o přátelství, o dost menší! Pokud vám jde o písničku Létající Čestmír od M. Davida nebo o popis jeho zážitku z létání, pak se podívejt na seriálový film!

Oskar si časopis prozíravě schoval do kabele na oblečení do tělocviku. Chtěl zjistit, co je to pnutí… A proto, když se šel koupat, vzal s sebou onen časopis. Nalistoval stránku, v níž četl zajímavý příběh o těch zvláštních lidech a začal znovu číst. Asi v polovině textu čekal pnutí. A ono nic! Podíval se dolů a s překvapením zjistil, že jeho třinácticentimetrový pták trčí vzhůru k němu a je celý naběhlý. Vzal ho do ruky, různě ho pomačkával a tahal za něj, aby zjistil, co se to děje. Ucítil jakési záhadné mravenčení v podbříšku a touhu pokračovat v tahání. Začal tedy stahovat a vytahovat předkožku přes žalud a cítil nějaký zvláštní pocit. Pocit rozkoše, stupňující se rozkoše.
Asi ze tři minuty už to dělal tak náruživě, že si nevšímal světa kolem sebe a tiše vzdychal. Pak se do jeho rozkoší a mravenčením otupené mysli dostalo něco, co slýchával od Báry Pelzové – mlaskání.
UdĚlÁm To, Co UdĚlAl OvErLoRd Té KeRrIgAnOvÉ, napadlo ho v duchu.
S jistými obtížemi se vyškrábal na římsu zdi. Rozhlédl se kolem sebe… tedy jen na holčičí straně, kdyby se totiž podíval na tu klučičí… všiml by si, že v klučíčích sprchách zůstal sám s Trnkou a Bartákem. A ti se teď navzájem honili v Davidově koutu. Blecha se pokoušel přejít po římse, jenže těsně před Bářinou sprchou spadl… Do Juliiny sprchy! Dívka seděla s roztaženýma nohama na zemi, zavřenýma očima strkala si tři prsty do štěrbinky. Toho, že vedle ní na zem dopadl mladý Blecha si ani nevšimla. Oskar také roztáhl nohy a opatrně se k ní zezadu přiblížil. Když už to bylo skoro tělo na tělo, zezadu ji obejmul. Chytil ji za překrásné dvojky – PřEsNě TaKoVá PrSa JaKo MěLa KeRrIgAnNoVá! Už JsEm OpRaVdU jAk OvErLoRd! A nEcHáM sI řÍkAt VeLkÝ vEzÍrE! – a začal je jemně masírovat. Položil hlavu na její rameno. A pak jí dal vášnivý polibek na ušní lalůček. Nevěděl, kde se to v něm vzalo, udělal to spíš impulzivně… Julie se zastavila a pootočila hlavu.
„TY!“ zašeptala vyděšeně. „Největší hlupák ze třídy… odprejskni!“ ale pak ucítila nával krásných pocitů. „Nepřestávej…“
Puberťák ji chytil za hlavu a dlouze ji políbil na rty. Chvilku se dobýval jazykem do jejích úst a pak zahájil boj – jazyk versus jazyk. Oskar se cítil vzrušený až přespříliš. Pociťoval něco jako… přetlak. Julča ho jemně vzala za penis a přetáhla si ho čelem k hrudi, břichu a vůbec celému tělu zepředu.
„Dělej mi to prsty!“ prohlásila Písaříková chtivě.
Když měl v úmyslu jí dva prsty strčit, bříšky dolů, do píči, vzala jeho ruku a otočila ji.
„Takhle je to rajcovnější,“ řekla na vysvětlenou.
Kluk do ní začal prudce strkat prsty a lízat a sát jí jednu z bradavek. Druhou rukou jí hnětl poštěváček. A ona sama si lízala druhou kozičku. Rukou zatím honila naběhlého čůráka svého spolužáka.
„Tak už jdi do mě nebo se zblázním,“ zasténala Jůlinka.
Oskar ji položil na záda a opatrně na ni nasedl. Skoro na krajíčku její kundy ucítil na žaludu cosi jako tenkou stěnu z plastového sáčku. Přirazil prudčeji. Julča vykřikla bolestí. Ale o chvilku později už naopak cítila nádhernou rozkoš při zaplnění kundy. Oskar cítil něco nevídaného… ta píča mu ho doslova ždímala. Trvalo to sotva tři minuty než se do ní vystříkal.
„Sakra! Ještě, že jsem včera měla menstr!“ pravila trochu konsternovaně a dál se narážela na stále tvrdý ohon. Během dalších tří minut začala řvát na celé kolo. A během dvou minut Oskar Blecha ucítil ještě intenzivnější ždímání a to, že ho obklopilo zvláštní mokro. Julie přišla o panenství a prožila svůj první orgasmus s osobou opačného pohlaví. Líbilo se jí to mnohem víc než s Barunkou. Bylo to… intenzivnější.
Jenže právě Baruška vedle ve sprše ještě neskončila, takže se šla podívat, co se to vedle děje.
Oskar čekal, že jí z píči začnou lítat embryová vajíčka, takže chtěl dodělat raději pusou. To mu Julie za tak krásný sex ráda splnila. A během toho vstoupila Pelzová dovnitř…
„Blecha?! Julčo… Oskar?! Vy dva… jak dlouho?!“ vlastně nevěděla co říct. Kamarádka a sousedka v lavici se na ni usmála a pravila:
„Dneska… je báječnej! Zkus si ho taky! Je to kanec a má skvělýho oře… povoz se!“ povídala jí blekotavě a udýchaně.
Ale Oskar se místo toho, aby přešel k druhé slečně a pořádně ji ošoustal, jak mu jeho nynější partnerka napovídala, se udělal do pusinky a vyšplhal se pryč… Nevěděl, co to vlastně udělal a bylo mu jasné, že to dělá maminka s tatínkem a že to taky udělala s učitelem Jandou. A nejspíš to udělala pro tu rozkoš, kterou s rusovláskou cítil. Rychle se osprchl, sebral časopis, oblékl se a utíkal rychle domů.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *