Létající Čestmír II – První orál

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

VAROVÁNÍ!!!: Scénář byl upraven podle potřeby autora!

Nahý Čestmír si pod sprchou opět představil nahou učitelku, která si mačkala kozičky a šíleně ho vzrušovala… Během toho uslyšel přes zeď, dělící dívčí a chlapecké sprchy, zase to mlaskání. Tentokrát nebylo žádné pnutí, prostě ucítil, že se dole něco děje a měl konečně šanci si to pořádně prohlédnout.
Jeho třinácticentimetrový se tyčil jako vychloubaná věž. Čestmír to se zaujetím pozoroval a pod proudem studené vody po něm přejel rukou. Ucítil zvláštní nával rozkoše. Udělal to ještě jednou a svírání v podbříšku se opakovalo. Nakonec to chlapec nevydržel a chytil si ho celou rukou a zatáhl za něj. To způsobilo, že hlasitě vzdychl.
NeSlYšEl Mě NěKdO? napadlo ho v duchu.
Pak si uvědomil, že zvuk padající vody byl slyšet už jen z vedlejší sprchy, kde byl David. O chvilku později, když Čestmír zase začal tahat předkožku nahoru a dolu, se vedlejší sprcha vypnula, vedle se odhrnul závěs a Barták kráčel směrem k jeho sprše. To už však Čestmír nevnímal, protože pocit jeho rozkoše se začínal zvedat na maximum. V ten okamžik vstoupil David do jeho sprchy a vytrhnul ho z náruživého honění péra.
„Takže ty už taky?“ zašeptal spolužák překvapeně a sklonil se k NĚMU. „Ukaž, máma mě naučila, jak se s tím dá pomoci…“
„Ale… co… a… a jak?“ koktal vydešený a překvapený Čestmír, protože předpokládal, že to, co dělá, je zakázané a nesmí se to.
„Nech se překvapit,“ špitl kamarád jemně a chytil ho za ptáka. Čestmír téměř zakvílel vzrušením.
David neskončil jen u onanie, ale nakonec pokračoval i tím, že stáhl předkožku z Čestmírova žaludu a vsál ho. Pak ho začal jemně olizovat a sát. Trnka byl v sedmém nebi, to bylo pocit… Spolužák mu tady jednou rukou honí, druhou trochu pomačkává varlata a cosi dělá pusou s žaludem… A jak se mladíkova rozkoš zvyšovala, začínal, aniž by si to uvědomil, na ústa narážet a oběma rukama chytil Bartáka za hlavu a tlačil si ji na přirážející úd. Pak se Čestmírův čůrák zacukal, varlata se stáhla a on vypustil cosi z ptáka do Davidovi pusy. Ten se sice tvářil trošku znechuceně, ale všechno spolykal.
„Mohl… mohl bys mi mou službičku oplatit, prosím?“ podíval se na něj soused z lavice prosebně.
Čestmír téměř s radostí souhlasil, také chtěl zkusit, jaké to může být, když máte v ústech cizí nástroj ukojení. Tak to začal dělat podobně jako David. Nejprve mu slabě postavený, devíticentimetrový, úd začal honit. Když se postavil úplně, přidal i druhou ruku na varlata. Pak ještě chvilku počkal. Následně stáhnul předkožku a vložil si penis do úst. Tam ho začal sát, olizovat a jemňounce kousat. David silně, ale potichu, vzdychl. To dodalo Čestmírovi odvahu a on sundal ruku z údu a vsunul si ho do úst celého… měl ho snad až u mandlí.
Když takhle chvíli pokračoval, tak mu při jednom lehkém zmáčknutí varlat ujela ruka a on prstem zajel na kraj kakaové dírky vzadu.
Že ByCh PoKrAčOvAl, řekl si, když David mlčel a pouze vzdychal.
Nakonec tak učinil a pomaloučku vešrouboval první prst do jeho análku, zatímco mu pokuřoval penis. Barták vzrušeně vykřikl, což naštěstí utlumilo to, že byly v malé místnosti a že byla puštěná voda. Jakmile se Trnkovi zdála prdel dost roztažená, přidal další prst, prostředníček šel za ukazováčkem. Druhý mladík znovu hekl. Navíc to už nevydržel a v péru mu začalo, stejně jako před chvílí spolužákovi, cukat. Kouřící chlapec však nechtěl okusit mrdku svého kamaráda, takže rychle uhnul a pozoroval, jak z penisu vylétává bílé sperma. Tři výstřiky za sebou.
David unaveně vzdychal. Pak se otočil na Čestmíra:
„Nikomu o tom neříkej! Bude to naše malý tajemství… někdy si to můžeme třeba zopakovat.“
Čestmír přikývl, omyl si ptáka a prsty a šel se utřít a obléct.
Nakonec, protože v pátek měli výjimečně pět hodin, šel loudavým krokem domů. Došlo mu, po krásném uspokojení, že má v žákovské dvě poznámky od stejné učitelky.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *