Lehké letní povyražení

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Rozhodl jsem se s vámi podělit o náš malý příběh.

S manželkou jsme jeli na dovolenou k moři a poprvé bez dětí. Po tom co jsme se ubytovali, jsme šli na večeři, malou procházku po pláži a na pokoj. Sedli si na balkon a popíjeli víno. Ze sousedního pokoje se začali ozívat známe zvuky a tak po chvilce jsme skončili taky v posleli. Vždy se mi líbila představa že ženu šukám ještě s někým jiným a ženu to při milování taky vzrušovalo, ale všiml jsem si při našich hrátkách že spíše jí rajcuje představa, že ona šuká a já to pozoruji a honím si ho, ale nikdy k tomu nedošlo. Měl jsem obavy aby nezažila něco co by nám změnilo život nebo spíše zničilo a ona zase není žádné kurva a hlavně ani nebyla příležitost. Dovolená šla normálně až na zvýšenou míru sexu neustálím popichováním. Jeden večer jsme vyrazili na místní disko a hned jak jsme dorazili k nám přišel nějaký mladík, tak 25let a jestli nejde žena tancovat, ta mu řekla že ne a tím se zdálo, že to skončilo. S přibývajícím časem a alkoholem se vše začalo uvolňovat a nejenom že s ním šla tancovat,ale později jí začal i osahávat a protože jsem jí chvíli před tím říkal, pokud jí sáhne na zadek, aby ho nechala že se rád kouknu, nechala ho a nejen na prsa. Nevím zda to bylo tím alkoholem, celkově nadrženou dovolenou a nebo roky fantazírování, pozval jsem toho kluka na skleničku na pokoj. Souhlasil a tak jsem se zvedl, má žena se do mě zavěsila a šli jsme.

Po příchodu si manželka akorát sundala lodičky a já šel do lednice a vytáhl jsem víno a sklenky, když jsem otevřel flašku a otočil se do pokoje úplně jsem stuhl, má žena se vášnivě líbala s tím klukem, na sobě měla jen podprsenku a krátkou sukni, protože její kalhotky ležely už na zemi.

Byl to neskutečný pohled, na malou chvilku jsem strašně žárlil, vždyť přede mnou se skoro miluje moje žena s asi tak o 12 let mladším cizincem s postavou jako jsem měl já na naší úplně první dovolené, ale pak mi zahučelo v riflích a bylo po žárlení. Rozsvítil jsem světlo pod linkou a zhasnul v pokoji, to kupodivu zpozorovali a žena na mně koukla, jak jsem držel víno a sklenice tak jsem jí jen na dálku políbil, usmála se a z křesla se převalili na na postel. To už kluk neměl na sobě nic a péro mu stálo jako stožár, má žena mu ho honila olizovalo mu bradavky, jeho chlouba byla asi větší než ta moje, ale plus mínus stejný. Pochopil jsem že se nemám přidávat a tak jsem usedl do gauče, sundal si triko a rifle, do jedné ruky si vzal víno a do druhé můj tvrdý úd. Koukal jsem jak moje láska kouří péro, bradavky má naběhlé a je celá zpocená, kluk jen hekal a vypadalo to že se co chvíli udělá, ale v poslední chvíli ji odstrčil a začal jí lízat broskvičku zase on. Zvedla se na lokty a koukala jak jí líže, v tom se podívala přes něj na mě a jak viděla že si ho honím zrychlil se jí dech a přišel první orgasmus. Chvíli jí ještě lízal a pak do ní zasunul čuráka a začal přirážet normálně na misionáře, dlouho to netrvalo a oba začali hlasitě hekat a v tom se mladík narovnal vystříkla na břicho a prsa dávku spermatu, žena se v druhém orgasmu prohnula a začala si rozmazávat tu nadílku po těle a v tom jsem začal stříkat i já, žena řekla tomu klukovi aby odešel a tak si sebral své věci a šel. Na mě kývla a řekla a nyní ty, ani nevím zda mi vůbec klesl nebo ne, ale zalehl jsem na ní a šukal jí snad celou noc, bez argimaxu, jen jsem si vzpomněl na to prohnuté tělo postříkané spermatem a zase stál. Byl to krásný zážitek a čerpáme z něj oba do teď, dohodli jsme se že nic plánovat nebudeme a uvidíme co nám čas přistrčí do cesty. Nesnesl bych aby mě žena podváděla a ona to ví, ale tohle bylo úplně něco jiného.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *