Laačko

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Mám rozvedeného kamaráda, kterému se vždycky líbila moje žena a dával to i najevo. Já jsem zůstával klidný, protože žena mi říkala, že není její tip, ať jsem klidnej. Docela nedávno nás pozval do lázní Laa u rakouských hranic. Prej místo oslavy narozenin – přijel si pro nás domů, odvezl nás do lázní a placení, že bude taky na něho. Tak proč ne, si říkám, žínce zrovna skončilo „neplavací“ období a trochu teplé vody neuškodí. Vyjeli jsme sice odpoledne, ale dny jsou krátké, takže při vstupu do bazénu už byla tma jako v pytli. Venkovní teploučký bazén je sice osvětlen, ale velmi lehce, což mi určitě potvrdí všichni návštěvníci. A právě v tomhle bazénku se to stalo.

Stojíme sami u kraje bazénu, ženuška mezi námi a jen tak klábosíme. Napadlo mě, že ji pod vodou trochu pohladím její krásná prsa. Měl jsem půst, žena taky, všude tma, tak by jí to nemuselo přece vadit. Šáhnu ji na pravé prso a cítím, že na levém prse už jedna ruka je. Asi si spravuje plavky, říkal jsem si v duchu. Ale ejhle – půst měl i kámoš Jirka a ta ruka byla jeho. Ztuhnul jsem jako kamenej. Jirka po chvilce masírování prsíčka s rukou zmizel, jenže ne že by toho nechal, on jí zajel do kalhotek a začal jí dráždit čerstvě vyholenou kundičku. Nevěděl jsem vůbec co mám dělat. Bylo to vzrušující víc, než bych čekal … Ženušce se to také zjevně líbilo, protože začla tichounce vzdychat. Najednou slyším jak říká: „ale chlapci, to jsem nečekala …“ a její ruka mi z plavek vytáhla ztopořeného čuráka a začla mi ho pravačkou honit. Napadlo mě, co asi dělá levačka – tušil jsem správně. Ta honila pro změnu Jirkovo pěkně postavené péro. Ani jsem netušil, že tak lehce zvládne honit dvě péra najednou.

Chtěl jsem řvát, ale vzrušení bylo silnější a chvěl jsem se blahem. Stáli jsme v bazéně, já ji dráždil bradavky, Jirka prstíkama pičku a ona nám oběma honila péra. Byla tma, voda se kolem nás vlnila a ostatní návštěvníky jsme v té chvilce nevnímali. Naštěstí tam fakt skoro nikdo nebyl. Po chvilce byly slyšet tři tlumené orgasmy – první byl nejvíc nadrženej Jirka, potom já a ještě jsme oba společně dráždili ženušku tak dlouho, až se taky pěkně udělala.

Při cestě domů se jsem cítil, jak mi při myšlence na tento zážitek zase tvrdne péro a i Jirka měl kalhoty pěkně napnutý. Když se zeptal, jestli by jsme ještě nezašli k němu na skleničku, žena odpověděla : „… když máš ty narozeniny …“ a bylo to jasný.

Už v autě jsem ji hladil pěkně po těle, a jí to vůbec nevadilo a bylo poznat, že je pěkně nadržená. Jenom co jsme přišli k Jirkovi do bytu, hned jsme se na ženu vrhli a za chvilku jsme všichni byli nazí v obýváku na křesle. Moje žena se chovala jako nadržená kurva a nám se to moc líbilo. Kupovidu v tento okamžik mi vůbec nevadilo, že se mi kámoš chystá ošukat žínku. Bylo to tak vzrušující v tlumeném světle, že jsem tomu podlehl. Až teď jsem viděl, co voda skrývala. Jirkův penis byl fakt pěkně velkej a tlustej. Doslova jsem na něj zíral a ani se nedivil, že se s ním žena pěkně hraje a mě zanedbává. Prsa a bradavky měla napružený a její dokonale vyholená kundička se leskla vzrušením.

Po chvilce vzájemného prozkoumávání jsme našli optimální polohu. Já jsem se uvelebil do křesla, ženuška mi ho začala kouřit a zezadu jí důrazně nabíjel Jirka. Byl to pohled pro bohy a takovou kuřbu jsem ještě nezažil. S vzrušením které ji Jirka způsoboval přírazy svého obra jsem si i já užíval hlubokou a intenzivní kuřbu. Všichni jsme si to krásně užívali. Já jsem byl první a ani mě nenapadlo, že bych ho vytahoval a za slastného úpění jsem jí to vycákal pěkně všechno do pusinky. Držela a bez mrknutí mi ho ještě pusinkou dráždila až dokud se nezmenšil na nepoužitelnou velikost. Vtom se udělal i Jirka, ale protože měl obavy, tak ho vytáhl a vycákal jí to na záda. Byla toho pěkná dávka a mělo to až ve vlasech. Já už byl celkem uspokojený, ale Ti dva ještě neměli asi dost, protože si jí Jirka otočil na záda a začal ji divoce lízat a dráždit prstíky obě dírky. Vydržel to neskutečně dlouho a přivodil ženušce další nádhernej orgasmus. Já ji u toho hladil prsa a užíval si pohledem svoji ženu, jak jsem ji neznal. Při tomto orgasmu doslova řvala a její tělo se svíjelo v netušeném blahu … doslova nádhera.

Jirka se mi potom omlouval, že neví co to něj vjelo, ale já se vůbec nezlobil, protože není nic lepšího než pořádně uspokojená ženuška …

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *