Krčmička

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Pred nedávnom začali vo vedľajšej dedine prerábať starú krčmu. Kúpil ju neznámy majiteľ a vraj ju prerobí tak, že to tam nespoznáme. Zo starej zafajčenej krčmy vraj spraví bar na úrovni.

To vraveli majstri, čo u neho robili obklady, stierky. My domáci sme teda očakávali, čo z toho bude. Blížil sa termín otvorenia a začali sa šíriť hlášky, že hľadá do baru dievčatá a nie hocijaké. Dozvedela sa to aj moja žena a rozhodla sa, že skúsi šťastie. Samozrejme, že bez môjho vedomia.

Sadla na autobus, zastávka bola pred krčmou, vystúpila a vkľzla do takmer dokončeného baru. V hlavnej hale nebolo nikoho, tak zišla schodami do suterénu. Tam nejaký mladík rozkladal stolík a koženú sedačku. “Dobrý deň.“ Dobrý, čo si praješ“. Začal jej sebavedomo tykať a tak nadobudla dojem, že to je ten nový majiteľ. “Počula som, že hľadáte dievčatá do baru.“ „To áno, ale toto nie je obyčajný bar, ale luxusný!?“ „To som rada, lebo by som nerada pracovala v nejakom pajzli. “On sa len pousmial: “Tak sa teda predveď“ „Ako?“ „Nó, ukáž, čo pod šatami skrývaš – vyzleč sa! Toto teda nečakala, ale nechcela ujsť pred prekážkou (bola už dosť dlho nezamestnaná). Zhodila zo seba to, čo tak starostlivo na seba vybrala.

„Stačí?„ keď bola v spodnom prádelku. „Poď bližšie ku tomuto stolíku, nech si ťa lepšie prezriem.“ podišla teda bližšie. „Sadni si naň“ chvíľu si obzeral jej tváričku ako ozajstný fajnšmeker. Potom jeho pohľad skľzol nižšie na jej uveznené ňadrá. „Dole“ zavelil a ona omámená jeho sebaistým hlasom ukázala svoje pevné trojky s nádhernými dvorcami. Dal jej pusu a pomali ju zvalil na stolík. Nohavičky jej dal dole on. Vyniklo chtivé lono. Prstom jej začal dráždiť klitoris. To bola slasť. Začala stenať a keď jej druhou rukou začal dráždiť bradavky, kňučala ako taká sučka. To že tiekla rozkošou asi ani nemusím hovoriť. Dychtivo sa do nej napichol. Preťahoval ako divý. To má ona rada, silu a rýchlosť. Prežila nenormálny orgazmus vo chvíli keď, začal do nej pumpovať semeno (so mnou sa jej to podarilo málokedy). Chvíla oddychu. Zhora z kancelárie sa ozýva hlas „Jožo, čo to tam robíš, koho tam máš?“ Manželka zostala zarazená – tento hlas znel rozkazovačne – toto bol šéf, komu to otrčila svoju šušku? „Ále je tu taká fajn kurvička, trocha sa s ňou zabávam.“ „ No, nech tá fajn kurvička ide sem hore, nech ju pretiahnem.“

„No choď kurvička pán ťa volá“ a plesol jej po riti. To ju riadne dopálilo, otočila sa a plesla mu za uši. „Na ber si svoje háby a choď, uvidíš ako ťa ten doriadi“. Chcela sa otočiť a ujsť, ale sa jej postavil do cesty a podával jej šaty. Nezostávalo jej inšie ako ísť znovu na koberček. Zobrala si do náruče svoje veci a šľapala hore schodmi, ukázať sa skutočnému šéfovi. Vošla do jeho kanclu, jej prvý nabiják ju vsotil dnu a zavrel dvere. Aké bolo jej prekvapenie, keď spoznala svojho nového pána. Bol to jej spolužiak Maroš. Stála pred ním nahá v roli kurvičky, kdežto pred pár rokmi chcel s ňou chodiť a ona ho odmietla a dala prednosť mne. On bol očividne prekvapený, ale jeho prekvapenie sa postupne menilo na pocit víťazstva. „No poď kurvička, dobehneme, čo sme zameškali“. Chytil ju za cecok a riťku a pritiahol k sebe. Aj tento kanec ju povalil na stolík a poriadne šukal. Keď už boli skoro pri vrchole – moja žena si ho narážala do seba čo najväčšou silou- vtrhla dnu Marošova žena Iveta. „Čo to tu máš za kurvu?“ „Ale to je moja bývalá spolužiačka Monika,“ a na počudovanie tej mojej kurtizány neprestal prirážať, ba čo viac, prirážal ešte silnejšie. „Prišla k nám na kasting a bude u nás pracovať a mňa bude rajcovať“. Iveta podišla bližšie. „ Kozy má dobré“ a začala jej šmátrať kundičku. Našla čo hľadala – klitoris, že mala dlhé nechty, cvakla jej pošteváček tak silno, až zastenala. No keďže Maroš neprestával nadúvať svoju novú kurvu, prišiel jej taký orgazmus, ako málokedy. Bola prijatá.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *