Krčmička 2

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Už ste niekedy našli svojej žene sms „Nastúp na pľac!“ neznáme čislo, neznámy obsah. Hneď ma to ani nenapadlo až časom som si dal súvislosti dokopy. Potom som z historie volaní našiel použitie toho neznámeho čísla. To bol môj pohľad.

Ta moja sa vyobliekala a šla. Najprv ju ten povel zaskočil bola dohodnutá na večer vtedy sa bar otváral poprvý krát a ona mala obsluhovať. Zavolal ju skôr myslela si „Maroš dostal na mňa chuť, idem, pri konkurze to nebolo zlé.“ Prišla hneď za šéfom do jeho kanclu. Tam on a jeho žena. Monika sa pozdravila a začala pomaly zvliekať. Počkaj niekoho ti predstavím, moja už takmer nahá len v tangáčoch, bradavky vztýčené vzrušením a teraz ešte zoznamovanie? Poď! Viete si predstaviť krásnu nahú(len v tangáčoch a topánočkách na vysokom opätku)ženu keď ju vedú chodbou na zoznámenie s niekým koho jej vybral jej šéf? Vchádza do podkrovnej izby a tam nechce uveriť vlastným očiam – jej prvý priateľ.

„Neveril som Marošovi že si sa na toto dala veď mne si ledva dala pusu!“evidentne sa zahanbila.“Robíš mu štetku?“ „ Áno som kurvička a ty ma chceš poúčať alebo pretiahnuť?“ „Najprv som Ťa chcel len vidieť, tvoje úžasné prsia, čokoládové dvorce, vztýčené bradavky a tvoju pičku, ale som dosť za teba zaplatil tak Ťa poriadne pokefujem.“ Toto všetko mi po čase prezradila ale na detaily bola skúpa. No ako ju poznám nechala sa poriadne vyprášiť.

Večer o pol osmej už bola pripavená na úvodný ceremoniál v bare. Maroš tam pozval svojich kamošov a ju predstavil ako zlatý kliniec programu. Najprv nejaká dievčenská tanečná skupina urobila predprípravu, milé baby sporo oblečené urobili chuť.

„Táto dáma je tu dnes len pre Vás, po každej objednávke prípitku ak jej dáte tringelt …“

V tom momente vyšla na vyvýšené pódium moja panička, slušne oblečená ako sekretárka (modré sačko, biela blúzka, dlhá sukňa, okuliare jej dodávali punc serióznosti, len tie topánočky na vysokom opätku naznačovali že by to mohla byť kurva.) Spočiatku sa páni aj báli niečo objednať, čo ak sa stanú obeťov Marošovho žartu. Prvý odvážlivec jej dal tri stovky ona mu nechala sako, ďalší dve tak mu nechala len gumičku z vlasov. Ďalšiemu sukňu, potom blúzku, ponožka jedna po druhej a zostala len v spodnom prádle. Chodila medzi nich, dráždila, hecovala tak to jeden nevydržal a dal jej dve päťstovky, prádlo jej musel dať dole on tak ho ona vyzvala. “Zvleč ma“ on jej dal dole najprv nohavičky, vykukla nevyholená chutná pička a ešte rajcovnejšia riťka. Potom prišla na rad podprsenka, z nej kozy len tak vyhupli.

„A ja ti dám tisícku čo si dáš teraz dole? povedal ďalší nadržanec. Ako sedel prišla ku nemu zohla sa rozopla mu zips vytiahla vtáka a začala cmúľať. Jej vypučený zadoček prilákal ďalšieho samca, ktorý jej ho tam na prvý šup vrazil. Tak sa striedali kým mi ju poriadne nevymrdali.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

1 Response

  1. Sangre napsal:

    Většina povídek je ubohá, lepší jsou zkopírované ze stránek paroháči.cz a navíc je tu každá 2x až 3x

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *