Kráva nebeská

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Tak takhle se mohu teď směle nazývat. Jsem naštvaná, sama s dětma, je mi smutno a potřebuju se někomu vypovídat.

Před měsícem jsem od manžela dostala ke svým 30-tým narozeninám poukaz na desetidenní pobyt na Maltě. Měla jsem hroznou radost, protože to měla tak trošku být dámská jízda s mými kamarádkami z gymnázia.

Jak to tak bývá, nemohla jsem ani dospat, jak už jsem se viděla s holkama na plážích, u barů a večerních diskotékách. Přitom jsem však vnitřně bojovala s pocitem provinění, že svého miláčka nechávám samotného s našima dvěma malými slečnami, zatímco já si budu ve vší slušnosti vdané ženy užívat.

Loučení z odletu záhy přebolelo, protože sranda, kterou jsme rozpoutaly již na palubě letadla dala všem těmto chmurným starostem zapomenout.

Pobyt na Maltě byl nádherný. Teplé moře, pálící sluníčko, chladné míchané nápoje,..

Je mi jasné že si asi budete myslet jak jsem se na dovolené spustila s opálenými domorodci, ale opak je pravdou. Když holky řádily na diskotékách, „řádila“ jsem taky, ale nikdy jsem to nedotáhla tak jako ony k sexu s místním do sněda opáleným mladíkem. Prostě mi to bylo proti srsti, nechtěla jsem být nevěrná.

Holky si sexu užívaly plnými hrstmi. Každý večer měly jiného, sténání z balkónů našeho hotýlku bylo skoro pravidlem a ranní vyspávání s blaženým výrazem obličeje bylo samozřejmostí.

Záviděla jsem, ale vydržela a těšila se domů na holky a manžela. (To jak to mé spolužačky komentovaly nebudu radši ani rozebírat).

Nastal den návratu, holky s mužem mne čekaly na letišti, nádherně jsme se přivítali s velkou kytkou a protože byl večer, tak jsme ještě jedno vášnivé přivítání absolvovali s mužem doma v posteli.

Další dny jsem řešila klasické ženské stavy po návratu z dovolené a sem tam na mou hlavu padly divné informace. Z holek jsem mimoděk „vydolovala“ informace o tatínkovo velké zaneprázdněnosti, která přišla znenadání ačkoli jim slíbil výlety. Paní od naproti se tak nějak obecně vyjádřila, že by děti neměly být v noci sami doma. Tak jsem trošku procitla a začala přemýšlet. Vím, že je to nechutné, ale večer jsem manželovi projela mobil – nic. Pro jistotu jsem sjela i maily a taky nic, pak mne ještě napadlo otevřít smazanou poštu a to jsem neměla dělat.

Dárek, který jsem dostala ke svým narozeninám, byl tak trochu dárkem i pro mého manžela a jeho milenku.

Scény které následovaly nebudu popisovat, manžel odešel, já zůstala sama s dvěma malejma holkama a spoustou vzteku sama na sebe.

Skoro mám pocit, že kdybych mu na dovče zahla tak jak to dělaly ostatní holky, přijela bych domů s pocitem provinění, který by mi asi zabránil vidět to co jsem jako milující a těšící se ženuška vidět musela.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *