Krásná trojka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Příběh který Vám popisuji je pravdivý a stal se asi před 8 lety, jednoho zimního večera. Já, moje žena Pavla a společný kámoš Luďa, který se právě rozešel se svojí dlouholetou přítelkyní jsme byli na zábavě, kde jsme tančili, popíjeli a hledali Luďkovi „náhradu“. Když jsme už měli dost popito a zábava skončila, tak jsme ještě zašli k Luďkovi domů na panáka.

Nálada byla uvolněná a protože jsme byli všichni nějak zpocení z tance a teplého zimního oblečení, tak jsme se všichni svlékli trochu víc, než by bylo obvyklé. My chlapy jsme měli jenom trenky a Pavla lehkou halenku a kalhotky. Seděli jsme na křesle, každý z jedné strany Pavly, popíjeli a přitom svítila pouze malinká lampička. Upíjel jsem ze sklenky a pomalu šahal Pavle do klína pod kalhotky a k mému údivu byla celá vlhká a vůbec se nebránila. Zaostřil jsem na její prsa a vidím jak je pod halenkou Luďa intenzivně hladí.

V té chvíli mi to vůbec nevadilo, Luďa byl vypracovaný kulturista a Pavla byla vzrušená, krásná a evidentně spokojená. Také mě zajímalo, jak je moje žena ochotná zajít daleko, protože vždycky působila velmi nesměle a mravně. Naše trenky byly napnuté k prasknutí a nezbývalo, než je sundat. Penisy nám trčely jako majáky a ten Luďkův byl pořádný macek. Pavla nám je něžně hladila, ale sama byla ještě pořád oblečená. Atmosféra byla tak eroticky nabitá, že by se dala krájet. Začali jsme Pavlu společně svlékat a já si při té příležitosti odsedl a chvilku dělal, že jsem usnul, abych viděl co se bude dít a jestli bude Pavla ochotná pokračovat.

To co následovalo předčilo všechna moje očekávání a byl to opravdu velmi silný erotický zážitek. Po celou dobu jsem se chvěl vzrušením. Zatímco já byl ve stínu a nebyl jsem moc vidět, Pavla s Luďkem zůstali ve světle kousek ode mě proti oknu.

Pavla okamžitě jak byla nahá začala intenzivně kouřit Luďkovo velké péro a ten jenom slastně vzdychal. Dlouho to však nevydržel, položil si Pavlu na křeslo, hladil ji celé tělo a líbal pevné kozičky. Pavla vzdychala slastí a když do ní zajel maxi klackem, začala vzdychat, tak jak jsem ji nikdy předtím ani potom neslyšel. Díval jsem se jak mi kamarád intenzivně ošukává ženu a necítil jsem nic, jenom obrovské vzrušení.

Už jsem to nemohl déle vydržet a využil jsem chvilky, kdy Luďa začal líbat a lízat její kundičku a nenápadně jsem se připojil. Sexík přidal na intenzitě a už jsme Pavlu uspokojovali oba dva, což jí nečinilo žádné potíže. Byla tak vlhká a tak nadržená, že to snad ani nebyla ona. Přirážela, honila, kouřila, vzdychala. S Luďkem jsme se doplňovali a střídali na Pavle fakt dost dlouho ve všech možných polohách.

Teď by se hodilo napsat, že jsme všichni dosáhli orgasmu a zaplavili Pavlina prsa přívalem spermatu, ale není to pravda. Asi tím jak jsme byli všichni přiopilí a Pavla tak neskutečně vlhká tak vyvrcholení se u nikoho nedostavilo. Takže milování ve třech ukončila potřeba toalety všech zúčastněných …

Takže takhle jsem získal své paroží, ale nelituji toho, protože to byl nejlepší sex mého života. A navíc jsem těsně před rozchodem krásně přefik Luďkovu přítelkyni. Ale to je zase jiný příběh. Mimochodem, žena teď po letech tvrdí, že si nic nepamutuje, že měla strašný okno, což se mě zdá neuvěřitelný. Je to možný … ?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *