Krásná blondýna

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Sednul jsem si k baru a rozhlížel se. Dneska jsem byl pekelně nadrženej. Manželka stávkovala už 15 dní a mě honění už nebavilo. Na sexu jsem závislej. Na první pohled mě zaujala jedna sexy blondýna. To byl kus! Dlouhé, mírně vlnité blond vlasy, prsa tak 4-5, jinak hubená, zpevněné, opálené tělo. Můj ideál. Hned jsem věděl, že do ní jdu. Se seznamováním jsem neměl problém, po několika skleničkách jsem o ní věděl všechno, co jsem potřeboval vědět. Byla rázná, energetická, milá. Se sexem na jednu noc neměla problém, vždyť taky byla svobodná. Že jsem ženatej jsem ji radši zatajil. Alkohol udělal své a my stáli nalepení na sobě na parketu, vlnila se v mých rukou, pták mi stál jak stožár a já to už nemohl vydržet.

Zatáhl jsem ji ven.

Líbali jsme se.

„Strašně tě chci. „řekl jsem.

„Ano!“vzdychla.

„Odvezu tě do mého hotelu. “

Souhlasila.

Jakmile za námi bouchly dveře, přimáčkl jsem ji na ně a vášnivě líbal. Zručně jsem ji i sebe vysvobodil z trička a poté z podprsenky, hnětl jsem jí ztuhlé bradavky. Měla nádherná prsa, vzdychala blahem. Lízal jsem jí kozy, byla to slast. Začala mi hladit bouli na kalhotech, srdce mi bušilo vzrušením. Povalil jsem ji na postel, vymanil ji ze sexy minisukně a osahával její nohy, lízal jsem její buchtičku, nádherně voněla. Ani ona nezahálela, začala mi kouřit ptáka. Můj 22cm klacek se ztratil v její puse, bylo znát, že už něco promrdala. Vystříkal jsem se a ona všechno spolkla. Znovu jsem měl naběhnutýho ptáka, křičela vzrušením: „Zasuň ho tam! Vymrdej mi jí, pořádně, honem!“ Strčil jsem ji ho tam až po koule, tvrdě jsem přirážel. „To je ono! Ještě! Mrdej mě!“řvala. Cítil jsem, že už brzy vyteču a tak se taky stalo, vystříkal jsem snad celý elixír, ale ani jednomu z nás to nestačilo, chtěli jsme víc. Šukal jsem ji ve sprše, ve vaně, na zemi, na posteli, ve stoje, anál, mezi kozama, byla to nádhera. Usnuli jsme vyčerpáním, ale ráno si to celé zopakovali.

Od té doby za ní jezdím každý týden a manželka už není moje manželka a tak se ke mě zanedlouho nastěhuje. To bude teprve šukačka!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *