Královské potěšení

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Lucian byl asi ten nejkrásnější mladý muž, který mohl existovat. Jediným pohledem dokázal dostat každou dívku ke svým nohám ovšem vždy to byly velice půvabné, štíhlé a vysoké dívky. Obvykle byly všechny blondýnky a já jsem byla pouhá kamarádka. Byla jsem dcerou dvorní dámy Roweny a Lucian byl syn šlechtičny Lesley a plukovníka Kyrisonna. Už jako malé děvče jsem věděla, že nejsem dostatečně urozená a krásná pro muže jako byl Lucian a však jsem ho dokázala milovat jako svého hrdinu a nejlepšího přítele na světě. Byl ke mě vždy tak milý, laskavý a vstřícný. Jednoduše byl to naprostý džentlmen. Já už od mala jsem toužila vypadat, jako jakákoliv královna a dost jsem si potrpěla na krásné šaty ovšem byla jsem drobná a nebyla jsem žádná kostra. Měla jsem hubenou postavu, ale nikdy jsem nedokázala být tak krásná jako ostatní dívky, které o něj projevovaly zájem.

 

Jednou jsme na dvoře hráli hru ‚na babu‘. Byla to ohromná legrace, ale pak jí dostal Lucian a jako vždy musel dostat tu nejslabější dívku…mě. Ostatní děvčata za nim běželi, jako smyslu zbavené. Běžela jsem se schovat do zámku a pak jsem jen z balkonku uslyšela jejich smích.  Lucian byl naprostý Casanova a když pak běžel do zámku mě najít, tak ostatní děvčata běžely za ním. Musela jsem se tiše smát a pak jsem běžela po schodech nahoru. Když v tom už jsem uslyšela, že je těsně za mnou. Běžela jsem co nejrychleji to šlo, ale měla jsem příliš upnuté šaty a vysoké podpatky a nestačila jsem s dechem. Než jsem se stačila otočit, tak jsem cítila, jak mě chytil za paži a položil mi ukazováček na ústa, abych mlčela.

„Nic neříkej. Schováme se oba a dáme se menší pauzu.“

Řekl s krásným úsměvem a vedl mě do svého pokoje.  Zamkl dveře a oddychl si. Já se tiše smála a usadila jsem se do křesla. Bylo jasné, že i ten nejkrásnější muž pod sluncem to nemá nikdy lehké. V tu chvíli si přisedl ke mě a podal mi sklenici červeného vína. Povídali jsme si, jako vždy jenže ted‘ to bylo jiné. Dívala jsem se do jeho oříškových očí a on hleděl do těch mých. Sotva jsem vnímala co mi říkal a byla jsem jako omámená. Možná to bylo tím vínem, ale cítila jsem se jako v nebi pokaždé, když jsem ucítila jeho doteky. Něžně mě hladil po vlasech a já se usmívala, pak ale jeho rty byly blízko těch mých a já si nemohla pomoci. Zavřela jsem oči a něžně ho políbila. V ten okamžik se naše rty spojily a on mi oplácel něžné a sladké polibky. Líbal mě hlouběji a hladil mě po zádech a já jsem tiše zasténala v polibku. Netušila jsem co mě to popadlo a když jsem si uvědomila, že dělám špatnou věc, tak jsem pomalu ustoupila. Už jsem se chtěla omluvit, když v tom mi řekl, abych si lehla na postel a uvolnila se. A tak jsem jen přikývla a šla si lehnout. Ta postel byla tak měkká a krásně voněla. Cítila jsem se jako v sedmém nebi. Lucian si odložil svůj kabát a naklonil se ke mě. Hladil mě po vlasech a hleděl do mých modro-zelených očí, které mi jiskřily štěstím. Poté zajížděl rukou opatrně níž k mému krku až k mému menšímu výstřihu, opatrně mi rozvazoval můj korzet a rukou mi zajížděl ve výstřihu a já tiše zalapala po dechu. Jeho rty se znovu setkaly s těmi mými. Líbal mě něžně a dlouze a já ho toužebně líbala zpět a hluboce, když v tom jsem ucítila jeho něžný jazyk a jeho sladkou příchut‘ karamelu a čokolády. Když mi rozvázal můj rudý korzet, pomalu mi sundaval i mou sukni až jsem tam nakonec ležela jen ve spodním prádle s podvazky a podpatkách. Potom si sundal svou bílou košili a odhodil jí na zem. Potom se pomalu postavil a začal si rozepínat svůj pásek a sundal si kalhoty. Přikryl nás oba dekou a začal mě vášnivě líbat na krku a rukou mě hladil po celém těle. Chvíli mě hladil ve výstřihu a jen něžně mi přejížděl přes prsa, pak mě hladil na břiše a dráždivě mě hladil v podbříšku. Když jsem tiše sténala, tak mě začal líbat na výstřihu a rukou zajel až k mé vagíně a to už jsem zrychlila svůj dech a cítila jsem,  jakoby mi v těle projela horká lavina.

„Už jsi to někdy předtím prožívala?“

Zašeptal mi tiše do ucha a já jen zavrtěla hlavou, že ne.

„Pak tedy ti budu muset dát jen to nejlepší.“

Odpověděl a usmál se ke mě. Já znovu zavřela oči a cítila jsem, jak jeho prsty krouží kolem mého klitorisu přes mé krajkované kalhotky. Pomalu jsem začala vlhnout. Líbal mě na rtech a pak zase na krku až mi potom stáhl kalhotky přes kolena a hladil mě po mé vyholené vagíně. Já tiše sténala a chvěla jsem se pod jeho doteky. Potom mi akorát řekl, že mám být v klidu, že se mi to bude líbit. Sjížděl s jeho rty pomalu k mému podbříšku až k mojí vagíně a začal mě svými vlhkými rty laskat na vagíně a jazykem mi kroužil kolem klitorisu. To už jsem myslela, že shořím v potěšení a začala jsem sténat trochu hlasitěji. Potom se ke mě znovu naklonil a něžně mě políbil.

„Shh, v klidu lásko. Já tě nepokoušu. Jen ti dám potěšení, které jsem u tebe hledal takovou dobu..“

Zašeptal a něžně mě hladil po vlasech, já měla zavřené oči a nechala jsem se unášet jeho doteky a něžnými polibky. Potom do mě opatrně vklouzl a položil mi prsty na má ústa, abych byla potichu. Snažila jsem se být co nejvíce tichá, jak jen to šlo a tiše jsem vzdychala a sténala. On mezitím vjížděl v mé mušličce nahoru a dolů a pak začal zrychlovat své tempo a laskat mě svými rty na ramenou a na krku. Já vlhla jako nikdy jindy a myslela, že už umřu v tom potěšení. On zajížděl stále rychleji a pak už i tvrději a sténal. Až už ve mě byl úplně celý a já málem vyvrcholila. Chvíli přestal a jen mě líbal a pak znovu do mě zajížděl a přirážel tvrdě a rychle a pak zase pomaleji, aby to tak nebolelo. Když už jsme oba měli blízko k vyvrcholení. Otočil mě opatrně zády k němu. Hladil mě ve vlasech a na zádech a pak jen lehce mě pohladil na zadku a párkrát mě přes něj plácl.

„To aby si příště přišla dřív a já nemusel čekat takovou dobu až tě konečně budu mít celou jen pro sebe. Ted‘ už si jenom moje i kdybych tě tu měl zavřít a dělat ti to od rána do noci.“

Řekl a hladil mě po mých prsou a líbal mě na krku, potom mi penisem hladil mou vagínu a mou dírku. Pak ale do mě vnikl i zezadu a vjížděl do mě ještě tvrději než předtím. Bylo to bolestivé a rukou mi držel ústa, že jsem sotva mohla dýchat. Začal přirážet stále tvrději a rychleji až ve mě byl celý jenže nepřestával zrychlovat. Sténal potichu a pak povolil svou ruku a zajel mi prsty do mé vagíny. To už jsem opravdu chtěla vyvrcholit a on taky. Stále do mě vjížděl do obou mých dírek a pak pomalu vytáhl své prsty a drsněji přirážel své palce na můj klitoris a pohrával si s ním. Potom vytáhl svůj penis a vnikl ještě jednou do mé vagíny a znovu do mě vjížděl tak rychle a tvrdě jako předtím a já vyvrcholila. V ten moment vytáhl svůj penis a otočil mě zpět, abych si mohla lehnout a odpočinout. Byla jsem tak unavená. Lucian mě pak ještě políbil, ale znovu do mě vnikl a ještě jednou musel zrychlit své tempo a vjížděl v mé mokré dírce až dosáhl vyvrcholení. Pak si lehl vedle mě, hladil mě ve vlasech a oba jsme usnuli vedle sebe.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *