Konec večírku

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Můj příběh se odehrál v počátku devatesátých let. V té době mi bylo něco málo po dvaceti a se svojí o rok mladší manželkou jsme si pomalu začínali zvykat na bežné strasti manželského života. Firma, u které jsem pracoval pořádala vždy před koncem roku večírek. Dali jsme dcerku na hlídání k babičce a vyrazili si užívat. Zábava byla pohodová, hrála hudba a alkoholu byl dostatek. Asi před půlnocí jsme rozhodli, že je čas jít domů. Venku na parkovišti jsme narazili na kolegu Václava, snažil se marně trefit klíčkem do zámku u auta. S Václavem jsme byli dobří přátelé a i manželka se sním znala. Přišli jsme k němu a snažili se mu vysvětlit, že v tomto stavu řídit rozhodně nemůže. Nakonec jsme ho přemluvili, ať toho nechá, že může přespat u nás v pokoji na pohovce a domů pojede až ráno. Zprvu se mu moc nechtělo, ale nakonec souhlasil. Václav byl asi o deset let starší a rozvedený.

Dorazili jsme domů. Kolegovi jsme v pokoji rozložili pohovku a přinesli nějaké deky. Václav z bundy vylovil dvě láhve vína, které sebral na večírku. Jednu lahvinku jsme rozdělali a začali popíjet. Po chvíli se manželka zvedla a odešla do koupelny s tím, že půjde spát, když přišla, odpotácel jsem se také do sprchy a potom jsem padl do postele.

Ráno jsem se probudil, postel vedle byla prázdná. Myslel jsem si, že manželka už vstala. Šel jsem do kuchyně a postavil vodu na kávu. Hlava mi třeštila a počítal jsem, že ostatní na tom nebudou lépe. Potom jsem šel do koupelny a trochu se omyl vodou. Když jsem vypil kávu a trošku se probral, uvědomil jsem si, že pořád nikde neslyším žádný šamot a nikde jsem nenarazil na manželku.

Opatrně jsem nakoukl do pokoje. Na zválené pohovce spala nahá manželka, noční košila ležela na zemi. V klíně měla zmuchlané a semenem slepené chloupky, zaschlé skvrny od semene měla také na břiše. Václav ležel nahý vedle ní. Zavřel jsem dveře a vrátil se do kuchyně. Myslet mi moc nešlo, pořád jem v hlavě cítil včerejší alkohol. Za chvíli se ozvalo z pokoje brumlání, myslel jsem, že se již probudili a tak jsem znovu nakoukl do pokoje. Oba stále spali, žena se převrátila na bok, Václav pochrupoval za ní a jeho naběhlý penis byl opřen o zadeček.

Vrátil jsem se do kuchyně a musel jsem otevřít láhev a dát si panáka. Asi po hodině přišel Václav, došlo mu co se stalo a nevěděl co říct. Manželka stále spala. S Václavem jsme seděli a mlčeli, nakonec jsme dospěli k názoru, že co se stalo, s tím se nedá nic dělat. Kolem poledne se probudila manželka, šla se hned osprchovat. Společně jsme šli na oběd, kde jsme se snažili to všechno v klidu probrat. Myslím, že jsme to zvládli v pohodě.

S manželkou spolu stále žijeme ve spokojeném manželství. Po této příhodě jsme se rozhodli také zkusit trojku. A tak se z Václava stal náš rodinný přítel. Já ani Václav nejsme bi, oba se milujeme pouze s manželkou. Manželka zjistila, že jí velice vzrušuje pokud se jí občas zmocní dva muži.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *