Kolegovia

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Stalo sa to asi pred 5 rokmi. Bol som na rehabilitácií, kde som sa zoznámil s partou 3 mužov. Chodili sme spolu na pivko, športovali, hrali gulečník, popíjali domáce vínko na izbe. Proste rozumeli sme si. So ženou sme sa dohodli, že na výkend príde za mnou. Vybavil som potrebné formality a oznámil jej že môže prísť. Deň sme trávili spolu, a každú chvílku sme sa milovali. Boli sme obaja po týždni nadržaný. Večer bola zábava, kde prišli aj kolegovia. Mali sme volne miesto tak si sadli k nám. Nie som dobrý tanečník čoho využili a chodli tancovať s mojou ženou. Ja kedže som velmi málo tancoval tak som dosť pil. Videl som, že núkajú dosť aj mojej žene, ktorá nie je na to zvyknutá. No v tom stave mi to bolo jedno. Všimol som si, že ju jeden kolega pri pomalších pesničkách ošaháva, hladí jej stehná z zachádza jemne pod krátku sukničku. No nereagoval som. Po skončení navrhli, že ešte ostalo vínko, či nezájdeme k nim na izbu. Už som bol pod parou a mal ešte chuť tak som súhlasil.

Popíjali sme, kecali, nakonies rec skoncila o sexe. Navrhli hrat vadí nevadí. Suhlasili sme. Ani som si nevsimol a za chvilku sme boli vsetci holý. Popritom sa dávali rôzne úlohy, žena ich bozkávala, oni jej hladili picku, masírovali kozicky, sali bradavky. Ona im honila vtáky. Vse to zacalo jemne, no neustále sa to stupnovalo. Az jeden dostal úlohu, aby jej ho zasunul dnu. Nevládal som protestovať, len som sa díval. Zasunúl no uz bol tak rzorajcovaný, ze ju sukal ako divý, ostatný keď to videli, tak sa pridali. Striedavo ju sukali, davali jej fajčit vtáky.

Vzrusilo ma to a pridal som sa aj ja. Bolo to jak v porno filme. Ja som potom zaspal. Ked sme sa prebudili, zena tem ležala holá, medzi nimi. Odišli sme potom na izbu, tam sa osprchovala, a dohodli sme sa, že o tom sa už nebudeme baviť. Takto som sa dohodol aj s kolegami oni tiež súhlasili, boli ženatí tak im to vyhovovalo

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *