Kolegova žena

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Pracuji v údržbě, a jak to mezi chlapama chodí, přetřásá se i sex. Jeden můj mladší kolega (je jen o pět let mladší, na vysvětlenou), se neustále chvástal, že on má ženu, která je s ním spokojená a nikdy se ani jen neohlédne za jiným. Natož, aby mu zahnula. Chodí po práci na melouchy a soboty a neděle hraje karty do noci v hospodě.

Jednou jsem se u nich stavěl doma, potřeboval jsem půjčit kameru. Otevřela mě ta jeho Jana. Celkem normální ženská žádná kočka, no po třech dětech .. Pozvala mě dál, že jen uloží děti a podívá se po kameře. Pepan je na kartách. Sedl jsem si v pokoji a koukal na telku. Po nějaké době přišla a povídá, že ji nemůže najít, jestli pospíchám. Já na to, že ne a tak přinesla víno a nějaké brambůrky. Chvilku jsme jen tak povídali a po vypité lahvi jsem jen tak zabrousil do tématu Pepa a sexuální uspokojení jeho ženy.

Docela jsem se nestačil divit. Pepa ji obšťastňuje v sobotu a to po návratu z putyky. Než se naděje je hotovej a spí. Ani se při tom nezačervenala. Rozhodl jsem se kout železo – dokud je žhavé. Došel jsem do koupelny s tím, že si jdu opláchnout ruce a pořádně jsem si umyl svůj nástroj, co když ho bude třeba! Po návratu mě Jana, s kterou jsem si již tykal, povídá. Počkej na toho ožralu, já se osprchuju a jdu spát. Za okamžik přišla, naklonila se nade mě a povídá, tak ahoj a já jen polknul, jaký jsem pod župánkem viděl kozy. Měla snad šesky. Povídám jí, nechceš říct pohádku na dobrou noc a ona, že ráda. Tak jsem šel.

V pokoji se svlékla a chtěla si obléknout noční košilku. Chytil jsem ji jednou rukou za košilku a druhou za zadek a povídám: To nech, to nebudeš potřebovat a Jana na to – když to říkáš a odhodila ji.

Sice v pokoji nesvítila, ale z ulice sem dopadalo dost světla. Tak jsem si ji mohl prohlédnout. Měla fakt obrovská prsa, trochu faldíky, ale tlustá není a dole hezký chlupatý porost. Zajel jsem jednou rukou na ty velký kozy a druhou ji přidržel za hlavou a posunul k sobě. Políbil jsem jí a sjel jazykem přes bradu na krk a prsa. Neříkala nic, jen se chvěla. Bradavky jí naběhly a Jana jen tiše sténala. Pomalu jsem ji pokládal na postel a stále si hrál s jejíma bradavkama. Po nějaké době jsem sjel jazykem dolů, sama rozevřela nohy a já zabořil celou hlavu do jejího klína. Jezdil jsem jazykem nahoru a dolu a občas prsty mnul její naběhlý poštěváček.

Najednou Jana začala přirážet proti mému obličeji a rukou mně tlačila hlavu sem a tam. Když mě docházel kyslík, přidušeně vykřikla a zůstala v klidu ležet, jen oddychovala. Z pičky jí tekla její šťáva a já se mohl nadechnout. Pojednou se zvedla a začala mi sundávat kalhoty, pomohl jsem jí a stáhl je i s trenkama. Povídá, dej ho sem a spolkla ho, začal koncert! Vždy když to na mě šlo, zpomalila a pak zase sála a honila ho. Nakonec na něj nasedla a přirážela jak vzteklá. Udělala se znovu a já kupodivu ještě ne, tak jsem ji položil na záda a jelo se dál. Jen co jsem se udělal, chtěla ho postavit, ale protože stál, jen ho otřela a já jí to udělal zezadu. Pak ještě asi dvakrát, už jsem se začínal modlit, ať se Pepan vrátí, nebo mě utahá. Naštěstí se zasytila sama a já mohl asi kolem 23. hodiny odejít. S ujištěním, že zase brzo přijdu, jsem vypadl do tmy. Pepana jsem potkal v pondělí a bavil celou šatnu tím, jak starou v sobotu ojel, že v neděli nemohla ani chodit. Blbec on určitě. S pozdravem jim

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *