Knihovnice

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Bylo mi 16 let. U nás v městské knihovně pracovala taková, no, starší žena asi tak 43 let, ale vypadala dobře. Měla pěkně velký kozy a nosila odvážný oblečení. Když jsme si tam půjčoval knihu tak ona ke mně byla otočená zády a ohnula se. Dělal jsem kravinky jako že jí sahám na zadek a najednou jsem ztratil rovnováhu a chtěl jsem se něčeho chytit. Jak jsem padal tak se moje ruka přitiskla na její zadeček a já tu ruku trochu zmáčkl. Ona se narovnala a otočila se na mně. Já jen řekl , , pardon‘ a ona si toho nevšímala a hledala knihu, co jsem potřeboval. Byla menší než já a tak jsem si stoupl na špičky (pořád jsem byl za ní) a koukl jsem se jí na kozy. Byl jsem ten typ kluka, který byl dost nadržený a každý večer si ho honil a tahle knihovnice se mi docela líbila a já využil každou možnost se jí kouknou na kozy. Ona se rychle otočil, což jsem nečekal a ona si asi myslela, že stojím trochu dál a vrazila do mně svýma kozama. No bylo to trochu trapné, ale spadl jsem a trochu mě začala bolet noha. , , Je promiň moc se omlouvám, já nechtěla‘ začala a pomohla mi na nohy. , , Jsi v pořádku??‘ zeptala se a nahnula se ke mně. Jak se nahnula tak ty její velký kozy byly krásně vidět a já jsem se ji tam podíval a jen jsem čuměl s otevřenou pusou.

, , Aha! Ty úchyle!‘ řekla mi a vytáhla mě a vedla mně do své kanceláře. Zavřela dveře a zamkla. , , Tak ty mi budeš čumět na kozy?? Ano?? No zrovna o tobě jsem si tohle nemyslela!‘, řekla a já tam už seděl na židli, ona stála přede mnou a já byl celej červenej! Kousek odstoupila a řekla:, , No budu to muset říct tvým rodičům‘. Toho jsem se bál, jen to ne říkal jsem si a začal jsem ji prosit a že to už neudělám atd. Ona řekla: , , No dobře, nepovím to když uděláš co budu chtít!‘. Kývl jsem, že udělám a hned mi bylo lépe, ale ne nadlouho.

Nevěděl jsem co bude chtít a hodně mě zaskočilo, když mi řekla: , , Svlékni se! Ale dělej a jestli to neuděláš tak volám tvým rodičům!‘. Nechtělo se mi, ale ona mě popohnala tím, že si vzala do ruky telefon. Stoupl jsem si a sundal si mikinu a pak i tričko. Teď jsem tam stál jen v kalhotách. , , No celý a dělej trochu!‘ Byla rozzlobená a mračila se na mně. . . No ještě vám ji celou popíšu. Krásná blondýna s brýlemi na nose, pěkný zadeček a krásný nohy. Na to kolik jí bylo, tak se za ní každý chlap otáčel. Svlékl jsem se tedy celý a snažil si zakrýt můj stojící 17 cm nástroj. Ona řekla ať se k ní otočím čelem a dám ruce podél těla. Jen to ne říkal jsem si, ale ona zase vzala telefon a řekla: , , No tak! Bude to?‘. Sebral jsem odvahu a dal ruce z rozkroku pryč.

Stála tam proti mně a koukala mi na mého macíka. , , Je velký‘ řekla a trochu se usmála. Přistoupila ke mně a vzala ho do ruky a začala ho honit. Nechápal jsem co to dělá, ale teď už jsem zavřel oči a vychutnával její dotyk a to jak mi ho honila. Bylo to krásné, uměla to fakt dobře. Potom si klekla a vzala si ho do pusinky a začala kouřit. Stáhla předkožku a hrála si s mým žaludem. Chystal jsem se k výstřiku, ale nic jsem jí neřekl a všechno jsem jí nastříkal do pusinky. Vstala a řekla: , , tohle se bez upozornění nedělá‘ a otočila mně a naplácala mi na zadek. Dala mi asi 20 ran a já měl prdel úplně červenou, ale snažil jsem se vydržet, protože jsem věděl, že jakýkoliv protest znamená konec tohohle okamžiku s knihovnicí. , , Stačilo ti to?? Už nebudeš zlobit?‘ řekla a já kývl, jako že nebudu a že mi to stačilo.

Sundala si mikinu, pak tričko a už tam byla jen v podprsence. , , Pomůžeš mi z toho?‘ zeptala se a já polkl a přistoupil k ní. Vzadu jsem jí rozepnul podprsenku a z té podprdy jí vypadly její obrovská prsa. Za jejími zády jsem je začal osahávat a všude možně ji líbat. Rukama jsem začal sjíždět níž a níž a už jsem byl u jejích kalhot. Rozepnul jsem je a pomalu je sundal. Sama si sundala růžové a děsně sexy kalhotky a začala mi ho zase honit. Pak mi ho strčila mezi její obrovská prsa a začala mi ho tam krásné honit a špičkou jazyka se vždycky dotkla mého žaludu, což bylo velmi příjemné. Lehla si na stůl a řekla ať jí opíchám její pičku. Byla vyholená, bez jediného chloupku byla ta její kočička. Přistoupil jsem a na nic jsem nečekal a strčil jí ho tam. Začal jsem přirážet a ona začala trochu vzdychat. Přirážel jsem a ona mi řekla:, , oh!už budu!‘. Když jsem to slyšel, tak jsem měl chuť ochutnat její šťávičku a tak jsem ho vyndal z její kočičky a začal na její pičce pracovat jazykem. Začala vytékat její šťávička a já ji slízával a knihovnice se prohnula v zádech a zavřela oči a vychutnávala si to. Když jsem vše slízl, musel jsem si pochválit krásnou chuť šťávičky a ona zatím slezla ze stolu a opřela se o něj rukama. , , A teď zezadu! A honem!‘. Přistoupil jsem tedy a strčil ho do její díky a začal ji píchat. Přirážel jsem a už se blížil můj výstřik semene. , , Už budu‘ vydechl jsem. Ale ona nic neříkala a nechala se pořád píchat. Její vzdychání doprovázelo moje vzrušení a já už to nemohl vydržet a začala jsem stříkat. Všechnu dávku jsem do ní nastříkal, vyndal ho a sledoval jak jí po nohou teče moje sperma. Přistoupila ke mně a řekla:, , to si to dělal poprvé?‘, odpověděl jsem, že ano a ona na to že to nebylo špatné a začala mi o ještě honit a pak i kouřit. Líbilo se mi to a chtěl jsem ať tahle chvíle nikdy neskončí, ale když skončila, tak mi řekla ať se jí ohnu přes koleno.

Udělal jsem to a ona mě začala pořádně plácat po zadku! , , Nikdy do mně nebudeš stříkat bez dovolení‘. S těmito slovy mně naplácala asi 30x a já měl děsně červený zadek. Ty její rány docela bolely a teď jsem si nemohl skoro sednout a ani hnout. , , Jestli se naučíš správě chovat, tak si to můžeme zopakovat! Chtěl bys?‘. Jen jsem kývl, že jo a pomalu odcházel. No byl to nejkrásnější den v mém životě. Jen mi vadilo to, že můj macík si užil a zadek to odnesl. . .

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *