Klub

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jednou večer jsem jela na I. P. Pavlova. Chtělo se mi strašně na záchod, proto jsem rychle zalítla do nějakého podniku. Nedívala jsem se okolo sebe, jen jsem běžela na záchod. Když už jsem si myla ruce přišla tam dívka. Změřila si mě pohledem, zastavila se a přistoupila ke mě blíž, čekala jsem, co se bude dít.

Nikdy předtím jsem to s ženou nezkoušela. proto když mě lehce objala rukou kolem pasu a její vlhké sladké rty se setkaly s mými jsem byla dost neohrabaná a vyděšená. Jednou rukou mě začala hladit mezi nohama přes kalhoty a druhou zajela pod triko. Snažila jsem se jí to vracet. Vášnivě jsme se líbaly.

Dostrkala mě do záchodové kabinky. Začala mi sundávat kalhoty a kalhotky, přejíždět mi přes poštěváček. Klekla si a začala ho cumlat a sát. Bylo to něco co se předtím nezažila. Cítila jsem, že už budu.

V tom ale přestala a přesunula se na mé kozičky. Byla jsem vážně nadržená. Můj protějšek to zřejmě vycítil, proto se vrátil do původní pozice. Začala zuřivě lízat mojí kundičku. Myslela jsem si, že se zblázním rozkoší. Přišlo to a celá jsem se prohnula. Moje šťávička vytékala a ona ji polykala.

Pak jsem jí to ještě vrátila. Já jsem odešla domů a ještě párkrát jsem si doma hrála sama.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *