Když se manželka nehlídá

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Popíšu vám postupně několik skutečných příběhů, které se udály jedné mladé mamině z velkého města. Možná se v nich některý z čtenářů pozná. Už nějakou dobu chodím ojíždět jednu šíhlou sexy kočku, která to má opravdu ráda a když se rozjede, tak nemá žádné zábrany a občas detajlně popisuje, jaké ukázkové parohy dokázala nasadit manžílkovi. Mimochodem, ten trouba si je určitě zaslouží. Protože pokud mu nedošlo, že musí tu ženušku občas pořádně uspokojit, tak najednou začne v pátek, nebo v sobotu večer pravidelně chodit s kamarádkami na skleničku. Jak taková první sklenička vypadala.

Večer si oblékla sukýnku nad kolena, pod ní rajcovní prádélko. Košilku měla o číslo menší a knoflíčky tak rozepnutý, že žádný chlap kolem neprošel, aníž by mu nesklouzlo oko. Večer, když měla upito, tak pošeptala kamarádce, že už nešukala víc, jak dva měsíce a kundička ji přímo svrbí. Prostě najednou se v ní něco zlomilo a uvědomila si, jak ji okolní chlapi svlékají očima a přitom ji doma ten trouba přehlíží. Možná to slyšel chlápek, co popíjel poblíž, možná se jenom odhodlal. Najednou přišel ke stolu a oznámil její kamarádce, jestli ji může pozvat k baru a pak se zase vrátí. Pak ji popadl za ruku a bezeslova ji vyvedl z podniku ven. Zašli do parčíku a tam ji začal líbat a když věděl, jak se tomu oddává, tak začal přidávat. Najednou ji hladil nohy pod sukýnkou až ke kalhotkám, pak ji zajel rukou na prsa, která ji koukala ven z výstřihu. Takto ji chvilku zpracovával a sotva uslyšel, jak začala sténat, tak se jí začala nechtěně?? naplňovat představa, jak si ženskou vezme nadržený samec, který nic neřeší. Pouze mu jde o šukačku a vystříkání komůrky.

Takže jakmile zasténala, byl konec hlazení a líbání. Najednou ji vyhrnul sukýnku až na prsa a jediným škubnutím ji strhnul titěrné klhotky, které si jako suvenýr bezeslova stčil do kapsy. Prudce ji otočil k sobě zády, ona se opřela rukama o zábradlí lavičky a ani nevěděla, kdy si rozepnul kalhoty a vytáhnul ptáka. Najednou cítila, jak chlap, kterého ještě před pár minutami neznala a ani nevěděla jak se jmenuje, jí nedočkavě tlačí do kundičky nadrženýho čuráka. Chtěla mu říct, že to takhle nechce a že ani nic nebere. Než se ale stačila nadechnout, tak ji ho tam jediným přírazem vrazil a za srolovanou sukýnku kolem pasu si ji držel jako za obojek a začal přirážet. Ani jednou se jí nezeptal, jestli se jí to líbí, jestli ji to nebolí a už vůbec neřešil, jestli může stříkat do ní.

Najednou začala vychutnávat tu situaci a z kundičky ji začaly doslova vytékat potoky rozkoše. Najednou jako by někdo jiný za ni řekl jejími ústy – dělej, dělej, mrdej mě, vojeď mě. Dělej co chceš! Najednou cítila, jak to péro do ní rve co nejhlouběji a plní ji pořádnými cákanci semene. Celé toto netrvalo dýl, jak čtvrthodinku, co odešli z toho podniku a najednou tam stála vyšukaná panička s vyhrnutou sukýnkou a s ojetou kundičkou, ze které pomalu vytékalo po stehnech semeno toho týpka. Beze slova se oblekli a šli zpátky do toho podniku. Kámošce bylo hned jasné, kolik venku uhodilo. Pak na ní vyzvídala, jak to probíhalo. Nakonec to utnula s tím, že si půjdou sednou zase příští týden, ale raději jinam a ať to nechá tentokrát na ní. Mimochodem po čase ta známá zjistila, že ta její kámoška se do toho baru ještě ten večer vrátila a ten týpek ojel i jí. Někdy někomu závidím. Takže některý z pražáků, se teď asi poznává. To byly první parohy, které tomu svému troubovi nasadila. Další v příští povídce.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *