Kdyby …

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Když vešla před rokem do tohoto baru, zapít žal za další vyčerpávající manželskou hádkou, netušila, že v té chvíli se změní celý její život. Dnes, s čerstvě podanou žádostí o rozvod … se cítila jinak … volná. Stačil jeden pohled, dotek a věděla, že nebude nikdy litovat … on je budoucnost … to pro něho … byla stvořená.

Jejich těla byly vzájemně v dokonalém souladu. Držela se pevně jeho širokých ramen, její boky mu vyrážely vstříc. „Kéž bych tě našel už před léty“, zašeptal s lítostí v hlase. „Tohle jsme mohli dělat už posledních deset let, kdyby jsi zabloudila do mého baru o něco dřív“. Zasmála se, bylo těžké dát dohromady myšlenku. „Bylo by mi šestnáct“ řekla nakonec s pobouřeným výrazem.

„Dokonalý věk, abych tě začal učit, strávil bych hodiny jen líbáním tvé úžasné kúže, připravoval bych tě … pomalu“. Obrátil ji na břicho a vklouzl do ní zezadu, držel všechnu svou váhu nad ní, kochal se pohledem na její kulatý zadek a plnou křivku bokú. Zasténala a otočila tvář k jedné straně, měkké prostěradlo pevně svírala v rukou. „Nebyla by jsi na to připravená, ale já bych byl trpělivý … přemlouval bych tvoje stehna od sebe, připravoval tě, dokud bys mně nemohla přijmout celého“.

Popadl ji za ruce a držel pevně ve svých. Byla ukřižovaná na tvrdé madraci a naříkala v extázi, když do ní vrážel stále tvrději. „Nejdřív bych do tebe vklouzl jedním prstem, učil bych tě zvyknout si na blízkost muže … bez bolesti … až by ses udělala na moji ruku“.

Zvedla boky, žádala o víc. „Později, o mnoho nocí později .. přidal bych další prst a pomalu tě připravil miláčku … otevřel tě pro mně doširoka, pak nahradil prsty mým pérem a vzal si tvoje panenství“. Vrcholila tvrdě, křičela a držela ho v sobě jako ve svěráku.

Nechtěl zpomalit, ochabnout. „To je ono“, zasyčel jí do ucha. „Patřila by mi tvoje první noc a pak všechny další .. moje vlastní, malá Lolita. Nepoznala bys nikdy jiného muže a já … vzal bych si tě tisíckrát, dokud bys mi nepadla, jako ulitá, jako teď a pak .. začal bych znovu, s tvým těsným, panenským zadkem“ !!!

Obrazy, které ve své fantazii vytvořil zpúsobily, že potřeba jeho uvolnění se stala nesnesitelnou. Vyvrcholila ještě jednou, společně s ním, silněji než před pouhými pár minutami dříve. Pustil její ruce a po jejích zádech rozptýlil stovky malých, uklidňujících polibkú. Chvěla se a tiše vzlykala, vracela se zpět z výšek svého orgazmu.

„Jsi pro mně stvořená“ zamumlal do jejich vlasú. Chvěla se, nabral ji do náruče, držel ji u sebe, snažil se vyslat pohodlí a klid do jejího těla i mysli.

„Přála bych si, abys byl múj první“ řekla a zabořila obličej do jeho ramene. Vzal její tvář do svých dlaní a otočil ji k sobě. „Dávám přednost tomu, že jsem tvúj poslední“ !!!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *