Karneval

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Měl to být jeden z mých nejkrásnějších dnů. Když jsem vcházela do zámku podívala jsem se na oblohu a viděla svítit ten krásný měsíc a hvězdy. Byla jsem nervozní, ale připadala jsem si jako královna. Měla jsem na sobě viktoriánské červené šaty, černé lodičky. Své tmavé vlasy jsem měla sčesané do královského účesu a rty jsem měla rudé jako krev. Když se otevřeli dveře od zámku a já vstoupila dovnitř. Byla jsem omámená tou krásou. Lidé tančili a popíjeli víno, kapela hrála a já tam tak stála a obdivovala tu krásu. Bylo to jako v pohádce, bohužel já svého tanečního partnera neměla. Šla jsem se podívat k jednomu balkonku. Stála jsem na balkoně a popíjela červené víno. Dívala jsem se dolů na zámeckou zahradu. Tam dole byl takový klid mezitím uvnitř jsem slyšela smích, klasickou hudbu. Poté mě ale chytil někdo za ruku. Když jsem se otočila přede mnou stál muž. Neviděla jsem mu do obličeje, jelikož měl na sobě bílou masku. Jeho oči však zářily jako ty hvězdy. Usmála jsem se na něho a on mě pak požádal zda mi nemůže dělat společnost. Chvíli jsme tam stály a povídali si o sobě. Jmenoval se Marko a jeho hlas zněl tak krásně. Byl to básník a mluvil tak krásně o ženách. Byl milý, něžný. Jeho blízkost byla však nebezpečná. Nemohla jsem spustit své oči od těch jeho a pak mě požádal, zda bych s ním nešla do pokoje pro hosty. Říkal, že tam bude ticho a budeme tam jen mi dva. Následovala jsem ho do pokoje. Když jsem vstoupila dovnitř tak zamkl dveře. Přistoupil blíže ke mě a začal mě líbat na rtech, když jsem ucítila jeho rty trochu jsem se zachvěla a líbala jsem ho. Něžně se mě dotýkal kolem pasu, hladil mě na zádech a já cítila jeho krásný parfém. Stále jsem ho líbala, ale když jeho rty zajížděli po mém krku tak jsem ustoupila. Nevěděla jsem ani jak vypadá, byla jsem si jistá, že musí být příliš krásný, ale toužila jsem spatřit jeho obličej.

„Prosím, ukaž mi kdo jsi. Chci vidět tvou tvář. “

Řekla jsem tiše. Jeho oči znovu hleděli do těch mých a on se temně usmál. „Až uděláš to co ti řeknu. Dřív ale ne.“

Odpověděl a pevně mě stisk za mou paž, držel mě tak pevně, že jsem se nemohla ani pohnout. Hodil mě na postel a lehl si na mě.

„Ted‘ ti ukážu důvod, proč jsi sem přišla, má lásko. Ted budeš patřit mě a budeš dělat přesně to co ti řeknu. Pokud nebudeš poslušná, tak tě potrestám.“

Měla jsem sucho v krku a byla jsem v šoku. Věděla jsem, že pokud se budu snažit uprchnout a nebo ho neposlechnu bude to jen horší. A tak jsem se nechala, ležela jsem na posteli a sledovala každý jeho pohyb. Marko vytáhl nůž ze svého černého kostýmu a pomalu mi začal strhávat šaty, potom mi řekl, abych vstala. Svůj nůž položil na můj krk a začal mi pomalu rozvazovat korzet. Mé šaty spadly na zem a já tam stála ve svém krajkovaném spodním prádle a ve svých lodičkách. Celá jsem se třásla, ale jeho doteky mě fascinovali. Pokaždé když se dotknul mého těla, mé srdce bušilo jako o život. Zavřela jsem oči a opřela se o stůl, který stál u postele.

„Budu si s tebou hrát celý večer, má lásko. Budeš ted‘ má hračka, jako panenka. Jsi tak krásná.“

Šeptal mi do ucha v jeho něžným toně hlasu, jeho ruce mě hladily na břiše a pomalu se dotýkali mých stehen, mezitím co mě horlivě líbal na krku. Jeho rty pak pomalu sjížděli na můj hrudník a jeho nehty se zaryly do mých stehen. Zasténala jsem a bolelo to. Začal mě líbat pomalu a potom mě kousl na mém krku. Měl na sobě černé rukavice a cylindr. Stál tam stále oblečený ve svém kostýmku a já byla jen ve spodním prádle a potom se pomalu začal svlékat. Sundal si svůj cylindr,plášt a rukavice. Já jsem se pak otočila a chytila ho za volánky, které zdobily jeho bílou barokní košili.

„Já nejsem tvá hračka.“

Můj hlas se chvěl a já se celá třásla, ale když jsem znovu spatřila jeho oči tak jsem byla ztracená. V tu chvíli, ale naštvaně sundal svou masku a uhodil mou tvář.

„To říkáš ty! Ale oba víme že dnes v noci jsi pouze má a má budeš o to se postarám.“

Chytla jsem se za svou tvář a když jsem zvedla svou hlavu, konečně jsem viděla jeho obličej. Byl krásný. Vypadal tak nevinně, jako anděl. Měl krásné modré oči a nádherné rty. Jeho blondaté vlasy zvíraznovaly to , jak krásný opravdu je. Nedokázala jsem si pomoct, ale i přes jeho chování jsem k němu cítila něco cosi silného a tak jsem kývla hlavou a dělala to co po mě žádal. On rozepnul své kalhoty a vzal mě za ruku.

„Ted mě budeš hladit a budeš hodná holčička, rozumíš?“

Kývla jsem hlavou a pomalu a opatrně jsem svou rukou zajela do jeho rozkroku, hladila jsem jeho penis a dívala se na jeho krásnou tvář. On zavřel oči a trochu vzdychal, pak znovu stisk mou paž, že mám hladit rychleji. Zrychlela jsem tedy tempo a hladila ho rychleji a rychleji a přitom políbila jeho rty.  On vzdychal tiše a byl překvapen mím chováním, líbal mě hluboce a hladil mě na zádech. Potom mě trochu zatahal za vlasy a začal znovu horliv líbat můj krk, vytáhl mou ruku z jeho rozkroku.

„Otoč se!“

Nařídil mi a já se otočila a znovu se opřela o stůl, cítila jsem Markovo něžné doteky jeho prstů, když mě pohladil po zádech. Zavřela jsem oči a on do mě pomalu vnikal zezadu. Jeho penis pomalu začal vnikat do mého otvoru a já zasténala. Pohyboval svým penisem v mé dírce a já sténala, ze začátku jezdil pomaleji a opatrně, pak ale zrychlil a já sténala hlasitěji. Chytil mě za vlasy a začal do mě vjíždět rychleji a rychleji. Já ucítila tu bolest, když do mě pronikal jeho silný penis a on stále pokračoval a začal do mě vjíždět silněji a znovu zrychloval své tempo. Když po několika minutách přestal, otočil mě a začal mě znovu líbat na rty, jeho jazyk se dotýkal toho mého. Položil mě na postel a sundal si své kalhoty. Potom si lehnul na mě a začal mě laskat svými rty na prsou, jazykem mi lízal bradavky a jeho ruka mě něžně hladila v podbříšku. Měla jsem zavřené oči a vychutnávala si ten pocit. On potom vzal pár jahod, které leželi na talíři a položil jahody na mé břicho. Ještě se napil vína a pak začal jíst jahody na mém břiše a líbal mě na břiše. Jeho prsty pomalu začali sjíždět na mou vagínu, hladil mi mou vagínu a pak do mě vstoupil svými prsty. Znovu jsem sténala, když mě prstil a on znovu zrychlil. Po chvíli ucítil mou vlhkost na svých prstech. Líbali jsme se a on se potom sklonil k mé vagíně. Začal mě lízat a jeho jazyk si hrál s mým klitorisem, jeho prsty stále sjížděli v mé vagíně nahoru a dolů. Byl to neuvěřitelný zážitek a já sténala a užívala si vše co se mnou dělal. Bylo to krásné. Poté začal cucat můj klitoris a hladil mě na stehnech, znovu mě začal lízat a jazykem pronikl do mé vagíny, pak znovu začal cucat můj klitoris silněji a já se chytila polštáře a vzdychala. Marko vstal a znovu se ke mě naklonil, líbal mě vášnivě a hladil mě po celém těle. Já mu jeho polibky a doteky oplácela a líbala ho hlouběji. Prosila jsem o víc a toužila jsem po něm víc než po cokoliv jiném. On pak do mě vnikl svým penisem a začal do mě jezdit z prvu byl zase opatrný a vjížděl do mě pomalu, pak ale znovu zrychloval a přirážel tvrději, vjížděl do mě hluboce a rychle a pak začal přirážet ještě rychleji a rychleji a tvrději. Pak chvílemi začal zpomalovat a zrychlovat, až jsem nakonec dosáhla svého orgasmu a on také. Marko si nakonec lehnul vedle mě a já usnula v jeho náruči.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...