Kamarádova výpomoc

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Mám o 2 roky staršího kamaráda. Je s ním hodně legrace. Nikdy jsme se tolik nenasmál jako s ním. Nicméně když mi bylo 17 měl jsem poměrně vážnou známost, do které jsem byl ale fakt hodně zamilovaný. Jednou mne a mou přítelkyni a ještě nějaké známé pozval na svou chalupu, lépe řečeno na chalupu svých rodičů, na víkend. 14 dní na to šel na vojnu tak jsme to brali jako takovou rozlučku se „svobodou“.

Jak jsme tak hráli kuželky a volejbal a různě srandovali, tak jsem si všímal toho, že se ti dva k sobě mají jaksi více, než je zdrávo. Znáte ty pohledy z očí do očí a ty nechtěné doteky atd. Sice jsme dal najevo svou nevoli nicméně mi to nebylo moc platné. Víkend jsem tedy nějak přežil a naivně jsme si myslel, že to nějak mezi nimi skončilo. Když jsem tedy za svou milou přišel, jaké bylo mé překvápko, když mi její ségra oznámila, že šla s nějakým klukem ven. Samozřejmě, že mne napadlo s kým asi šla a tak jsem se vydal směrem do parku na naše místečko, kde jsme si hrávali na dospěláky. No jo no!!!!! Byli tam!!!!!!!!! A výtečně se k sobě měli. Mám pocit, že ji předvedl více než jsem tehdy mohl předvést já. Jaksi mi nestálo za to, abych mu dal přes držku a to hlavně proto, že bych musel dát oběma ……mohli za to přece oba……… o ale přesto jsem se tam objevil a řekl oběma, že jim přeji ať si to pěkně užijí.

Postupem času mne nějak ta zlost na „kamaráda“ přešla. Nicméně, když jsem byl nedávno na návštěvě u nich doma a on byl v práci, tak jsem využil příležitosti a s jeho nynější ženou mu to hezky oplatil. Ještě na to nepřišel a doufám, že ani nepřijde. A to je vše.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *