Kamarád policista

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Sloužil jsem jako policista se svým kamrádem a měla za mnou přijet do služby moje přítelkyně, nyní moje manželka. Objížděli jsme služebním autem služební obvod a protože se nic ve službě nedělo, tak jsme zajeli pro moji přítelkyni na vlakové nádraží. Bylo to večer, v létě a přítelkyně přijela oblečená v kratičkých šatech s botama na vysokém podpadku. Vypadala nádherně a strašně vyzívavě. Věděl jsem, že se s ní chci moc milovat, a že jí všechno dovolím.

Když viděla mého kamaráda, a já jsem je navzájem představil, viděl jsem, že na sebe se zalíbením pohlížejí. Potom se ke mně přítelkyně naklonila a zašeptala mi do ucha. „Miláčku budu mít narozeniny a mně se ten tvůj přítel moc líbí. Já ho chci k narozeninám!!! prosímmmm, prosímmm.“ Pleskl jsem i po zadku, ale v kalhotách mi to pěkně zahučelo a od té chvíle jsem na nic nemyslel jiného. Vzali jsme ji do auta a jezdili nocí po obvodě a já nevěděl, jak to zaonačit, aby jí splnil její přání a teď už vlastně i moje. Ona byla pěkně nadržená a neustále se o mně třela. Hladila mě po poklopci a šeptala mi „já ho chci – chci, aby mně opíchal“ Když už jsem to nemohl vydržet a ona si odskočila na záchod, řekl jsem mu, že jestli chce, že si s mou přítelkyni můžeme společně zapíchat, a že ona není proti, a že to v podstatě navrhla.

Kamarád si nejdříve myslel, že se jedná o žert, ale když viděl, že to myslím vážně, rychle přikývl. Jakmile přítelkyně přišla se záchodu sedla zase do auta a odjeli jsme na lesní cestu. Tam jsme zastavili a já jsem řekl kamarádovi, že moje holka by s ním ráda píchala a jestli chce tak ať si jí teď vezme. Přítelkyně se maličko začervenala, když jsem to říkal, ale neřekla ne. On se usmál otevřel dveře auta a sedl si za ní na zadní sedadlo. Vyhrnul jí šaty a viděli jsme, že má podvazkový pás a podvazky. Zavřela oči a zaklonila hlavu a on si jí vzal jako nejhorší couru. Stáhl jí kalhotky a ve voze zavoněla její nadržená mušlička.

Vyhrnul jí šaty uplně nahoru a vytáhl jí prsa ven. Pak si stáhl kalhoty a zasunul do ní svého nabijáka. Myslel jsem že se vzrušením zblázním. Rytmicky jí ho tam vrážel a já jsem seděl na předním sedadle a parohy mi rostly tak, že jsem se bál, že s nima nebudu moct vystoupit z auta. Naštěstí si spolu užívali poměrně krátce, protože oba byli maximálně nadržení. Poslouchal jsem, jak hekají a potom jak mohutně přiráží a cáká do do mého miláčka. Nevydržel jsem to a honem jsem po něm zastrčil svůj penis do její mušle. Byla plná semene a já jsem z toho byl hotov během pár vtěřin. Dívala se mi přitom vyzývavě do očí, že jsem věděl, že to je láska na celý život.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *