Kamarád mého manžela

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Manžel má kamaráda, známe se již dlouho… Seděli jsme v hospodě, popíjeli, nálada byla rozverná, úderem zavírací hodiny jsme odcházeli k nám domů. A protože kamarád Petr již nemohl jet svým autem domů, bylo jasné, že přesp9 u nás..

Přišli jsme, sedli si do obýváku, já udělala kávu a donesla před několika dny přivezenou láhvinku Rakie z Chorvatska… chvíli jsme popíjeli, asi po půl hoďce jsem usoudila, že nechám chlapce, ať se baví a odešla do druhé místnosti spát.

Po chvíli se otevřely dveře, jedním okem jsem zjitila, že je to můj muž Lukáš.

Přišel ke mně a začal mě hladit. Nebylo mi to proti mysli, a protože stál u mé postýlky, hbitě jsem mu vyndala jeho péro a začala pomalu lízat. On mě zatím hladil rukou na kundičce, pomalu ze mě sundával kalhotky a svými hbitými prstíky se dostával až k mušličce, která pochopitelně již byla zcela zvlhlá. Neustával v masírování mých pysků a jemně masíroval mého poštěváčka. Najednou jsem jakoby zdáli zaslechla, jak volá Petra… moc jsem to nevnímala, protože opravdu laskání mého poštěváčku, bylo pro mě v tu chvíli tak vzrušující. Ležela jsem s nohama rozevřenýma a věnovala se manželovu ptáku v mých ústech.

Najednou jakoby tlak prstíků na mé kundičce polevil, ale vystřídal ho jiný a silnější tlak.. a stisk ,,a najednou jsem cítila jasně, že mi někdo líže jazykem mojí vlhkou kundičku, dotýká se poštěváčku a střídavě rychle a pomalu přejíždí přes mé pysky. Ve chvíli, kdy jsem si uvědomila, že je to náš kamarád, jsem měla orgasmus…. to se Lukášovi líbilo, malinko Petra odstrčil, aby mi svého macatého a velkého ptáka strčil přímo do kundičky a trochu si vyměnili s Petrem místa.

Petrův macan byl opravdu pěkný, jemný a kolem byl hladce oholen, že jsem ho s radostí vzala do svých rtíků a pro změnu se věnovala jemu. Zatímco Lukáš mě šoustal do kundičky, Petr se mi ústy přisál na bradavku a po chvíli jsme všichni postupně vyvrcholili, kdy jsem najednou cítila nejen vlhko a semeno ve své kundičce, ale mohla jsem si i do sytosti užít chutného semena Petra, který na výstřiku rozhodně nešetřil….

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *