Kamarád, Jitka, šukání a kandaulismus

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ahoj, tak Vám řeknu svoji historku o parozích a přechodu ke kandaulismu.

Několik let jsem chodil se svojí přítelkyní Jitkou. Vysoká štíhlá holka, černé dlouhé vlasy, krásné oči. Láska jako trám. Vše v pořádku, vztah pěkný, docela to šlo i v posteli, i když žádná super dračice to nebyla. Poprvé mi zahnula asi po dvou letech, kdy ji nějaký chlápek verboval na modelku a ona se nechala ukecat a ojet. U ní v bytě, kde jsem obvykle spal. Když se mi přiznala (výčitky svědomí), na jednu stranu mi to vadilo, ale cítil jsem při tom vzrušení. I když ten chlap byl z mého pohledu smrad a špína a ona blbá, že se nechala ukecat.

Zábavnější historka se stala asi o další dva roky později. V té době nám to už trošku skřípalo, ale na druhou stranu jsme si v posteli začali říkat některé představy a bavili jsme se několikrát i o sexu ve více lidech. Spíš ale v rovině teoretické, moc jsem nevěřil, že by k tomu mohlo dojít.

Jedno odpoledne jsem měl jednání se svým dobrým kamarádem, o pár let starším než já. Když jsme skončili, navrhnul mi, že nás vezme na večeři. Vyzvedli jsme u mne doma Jituš a odjeli do velice dobré a drahé restaurace. Večeře výborná, k tomu dobré víno. Skončilo to tak, že se stavíme na chvíli pro cosi k němu do jeho domu za městem. Na místě jsme otevřeli ještě jednu a pak další láhev vína. Kamarád v roli vzorného hostitele začal běhat kolem kotle a vytápění a roztopil v baráku snad na 27 stupňů a na videu pustil nějaké péčko. Jitka, jinak velká slušňačka, ani nemrkla a tvářila se, že je vše úplně normální. Kamarád, říkejme mu Petr, na nás najednou, co říkáme na sex ve více lidech.

S Jituš jsme se na sebe podívali a ona se šibalským výrazem, že jsme se o tom párkrát bavili. Jiskra přeskočila a pak to už byla paráda. Napřed jsem jí sundal pod tričkem podprsenku, z čehož Petr vypadal tak rozrajcovaný, že se snad vystříká do kalhot. Začal jí roztřesenýma rukama sundávat rifle, ale ona, že ne, že se napřed musí do sprchy. Takže jsem je vypustil do sprchy a dál se díval na televizi. Po chvíli mi to nedalo a jdu za nima. Oba ve sprše, nahatí, mydlí se, ona ho tahá za postavený ocas. No nic, chvíli se na ně se dívám a pak zase k televizi. Upřímně řečeno, říkal jsem si, že si kamarád zašuká, udělá mu to dobře a bude rád a Jituš dostane po čase jiného kokota do díry, což jí taky neublíží, a že se nic neděje. Po chvíli jsem se šel podívat do ložnice, kde ji Petr zrovna šukal jak zběsilý, jak kdyby neměl rok holku. Jitka byla rozvalená na zádech a smála se na mně, tak jsem jí strčil do pusy péro a nechal se kouřit. Po chvíli jsem požádal o střídání a dali jsme si to naopak. Já do kundy, on do pusy. Při šukání jí říkám „Jak se ti to líbí?“ a ona „Jo, dobrý, ještě bych jednoho zvládla“ a smála se. Šukačka to byla skvělá a dlouhá. Nad ránem jsme skončili a ta moje sviňka se k němu začala tulit a to mě dožralo. Nasedli jsme do auta a ke mně domů.

Ráno z toho byla kocovina, ale ne moc velká. Vztah pokračoval ve stejných kolejích a žádný další grupáč se nekonal. Po nějaké době jsem se dozvěděl věci, které mě nepotěšily. Kamarád Petr mi totiž Jitku šukal dál. To mi sice vadilo, ale ještě víc mě zklamalo, že mi o tom neřekl. V té době mi už bylo jasné, jak na tom jsem. Když jsem totiž slyšel, co se děje a když mi to potom potvrdila i ona, vždycky jsem cítil velké vzrušení. Scéna, kdy se mi přiznala, vypadala tak, že mi to říkala v posteli, já nad ní masturboval a nutil ji, aby mi řekla podrobnosti. Prostě úchylák.

S Jitkou jsme se rozešli a po pár letech jsme se znovu potkali a dali asi na rok dohromady. Mezi zpestření šukačky (ve které se v mezičase dost zlepšila), patřily historky o jejích milencích, které měla v mezičase. Děvka si šukání s dvěma chlapi užila ještě několikrát, což mi pak potvrdil jeden z jejích píchačů, kterého jsem shodou okolností znal. Tenhle mi navíc popisoval historku, jak mu v jedné docela podřadné hospodě honila péro pod stolem a pak se nechala vojet na záchodě.

Vztah se po nějaké době definitivně rozpadnul, ale na některé věci vzpomínám docela v dobrém. Jen škoda, že jsme to nerozjeli trochu pořádněji a ve větším.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *