Kačenka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

S Kačenou sa poznám už rok. Od minulého Silvestra. Vtedy sme ešte neboli nejaké veľké kamarátky, no za ten rok sme si celkom dobre porozumeli… Naše stretnutia boli vždy náhodné, občas sme si písali na ICQ… Tento rok na Silvestra sme sa zas náhodne stretli – obe sme boli pozvané na ten istý byt ku kamarátke. Povedali sme si, že keď sme zas po dlhej dobe spolu, že to musíme zapiť. A tak sme pili… Poldeci – jedno, dve, tri… Desať… Šla som na záchod. Zabudla som zamknúť a tak za chvíľu ktosi, kto tiež potreboval, otvoril dvere… Bola to Kačena… Ani neviem ako k tomu došlo, začali sme sa bozkávať. Ale to bolo všetko… Ráno som vytriezvela a začala som uvažovať… Kačena nemá chalana a vraj sa rada bozkáva s babami, o čom som sa koniec koncov presvedčila aj sama… Čo keď je lesba? Nemala som dôkaz, no Kačena je veľmi pekné dievča a ja som si zaumienila, že ju musím dostať…

Dlho sa nič nedialo, až raz sme si spomenuli na náš silvestrovský sľub, že niekedy pôjdeme spolu na diskotéku… Mňa naši nepúšťali von dlhšie než do jedenástej a to sa práve na diskotékach začína zábava… Raz som si ale povedala, že nejako to predsa musí ísť. Vypýtala som sa spať ku kamarátke, ale šla som miesto ku nej na diskotéku. Kačena sa tiež chystala byť vonku do rána, jej rodičia totiž niekam na noc odišli a mali sa vrátiť až na druhý deň večer.

Stretli sme sa o desiatej pred diskotékou a šli sme tancovať… Mala som dosť peňazí a tak sme polovicu času presedeli pri bare a pili… Zvyšný čas sme sa zvíjali na parkete v rytme hudby… Disco síce nepočúvam, ale vtedy mi to bolo jedno, tancovala som, bolo mi fajn a predovšetkým som obdivovala Kačenine telo ako prirodzene a zároveň tak sexi pohybuje… S pribúdajúcim časom a množstvom alkoholu v krvi sa náš tanec stával čoraz erotickejším, až sme tancovali nalepené telo na telo. Nemohla som si pomôcť, no občas som letmo prešla rukou cez Kačenine prsia, alebo som jej jemne stisla zadoček.

Zrazu hovorím, že mi treba ísť na záchod, či nejde so mnou. Hovorí že jasné, že aj jej treba. Hneď ako sa za nami zavreli dvere, dala mi úplne nádherný francúzsky bozk a povedala: „Poďme ku mne domov.“ Na toto som celý ten čas čakala… Už som aj vyťahovala mobil a volala taxík. Zbehli sme si dolu po veci, akoby nič a šli čakať taxík. Cesta ubehla rýchlo a potichu. zaplatili sme taxikárovi a kráčali ku Kačeninmu vchodu. Tvárili sme sa akoby nič… Vytiahla kľúče, odomkla vchod, zavolala výťah. Vošli sme a ja som to už nevydržala a pobozkala ju. Medzitým už výťah dávno prišiel na siedme poschodie. Kačena rýchlo odomkla byt a už ma ťahala do svojej izby.

Chcela som si ju konečne poriadne vychutnať, ale ona ma zastavila a povedala mi, aby som počkala. Niekam zmizla a za chvíľu som počula zvuk tečúcej sprchy… Ležala som na jej posteli, všade okolo seba cítila jej vôňu. Mala som zavreté oči a predstavovala si ju v sprche. Cítila som, že som už úplne zvlhnutá. Zašla som si rukou do nohavičiek a začala jazdiť po klitorise. Už som bola takmer na vrchole keď na mňa z kúpeľne Kačena zakričala, že si zabudla osušku. Vraj ju má v izbe na radiátore a že či by som jej ju nedoniesla. Nebolo ma treba dvakrát prosiť. Schmatla som osušku a šla do kúpeľne. Pred dverami som sa poriadne zhlboka nadýchla a dokorán ich roztvorila.

To čo som videla bolo stokrát krajšie než moje predstavy. Miesto toho aby si vzala osušku sa ma spýtala, či sa aj ja nepôjdem osprchovať. Vtedy som si uvedomila, že mám na sebe ešte stále aj kabát a topánky. Veľmi rýchlo som sa ich ale zbavila a o chvíľku som už bola úplne nahá. Vošla som do sprchy a ocitla sa zoči voči Kačenke. Bola krásna. Po tele jej stekali kvapky vody, pozorovala som ich, od krku cez prsia, bruško, pupok až tam a potom po nohách na dno vane a do odkvapu. Ani som si nevšimla kedy pustila vodu a už ma celú namočila. Sprchu vypla a naliala si na ruky poriadne množstvo sprchového gélu. Dala mi ruky na plecia a začala ma mydliť. Jej blízkosť, klzkosť sprchového gélu a vlhké teplo ktoré sa rozlievalo po celej kúpeľni vo mne spôsobovali pocity, aké som nikdy predtým nezažila. Mala som zavreté oči, chrbtom som sa opierala o stenu sprchy, rukami bezmyšlienkovite hladila Kačenkin chrbát a zadoček a užívala si jej dotyky. Z pliec sa presunula na dekolt… Asi tisíckrát mi prešla prstami po krku a kľúčnych kostiach. Obkrúžila mi prsia a letmo prešla bradavky. V podbrušku ma už od toľkej túžby bolelo. Kľakla si a kĺzala mi prstami po brušku. Hrala sa s pupkom. Prišla až k bedrovým kostiam a pokračovala na zadočku… Roztiahla mi polky a obkrúžila prstom dierku. Ani som si nevšimla ako a už mi v nej jazdila prstom. Bolo to prvýkrát, čo sa niečie prsty dostali do môjho análu. Vždy som si myslela, že to musí byť nepríjemné a že to bolí, no moja predstava bola v tomto okamihu vyvrátená. Vzdychla som, keď prst vytiahla a pokračovala v mydlení nôh. Potom ma opláchla a zabalila nás spolu do jednej osušky. Prvýkrát som na svojom tele cítila niečo iné, než len Kačenkine prsty. Moje vzrušnie by sa dalo krájať.

Zaviedla ma do svojej izby a tam sme sa obe zvalili na posteľ. Teraz prišiel môj čas. Musím jej oplatiť službu. Položila som Kačenku na chrbát a jemne ju pobozkala na pery. Obtierala som sa nosom o jej nos, jej pery. Pery som jej hryzkala, oblizovala… Priblížila som sa k jej ušku a jazykom som krúžila po lalôčiku. „Kačenka, si nádherná, ľúbim ťa.“ zašepkala som. Odpoveďou mi bolo vzdychnutie. Presunula som sa perami na krk, dekolt, prsia. Hrala som sa perami, jazykom, zúbkami a prstami s jej bradavkami a počúvala som čoraz hlasnejšie a pravidelnejšie vzdychy… No ešte som jej ten pocit vrcholu nedopriala… Prešla som na bruško a posúvala som sa čoraz bližšie k tomu vlhkému miestečku, z ktorého sálalo teplo a túžba. Roztiahla som jej nohy a prešla jazykom po klitorise. Vykríkla, chytila mi hlavu a tlačila si ju do lona. Jazykom som sa zaborila do jej dierky a lízala z nej sladké šťavičky. Celá sa chvela a nahlas vzdychala. Slabo som jej zahryzla do klitorisu. Skoro ma zadusila ako mi tlačila hlavu medzi svoje nohy. No teraz som nemohla prestať. Jazykom a perami som spracovávala jej klitoris, lízala som ho hore a dole, zo strany na stranu, cucala som ho… Do dierky som jej vrazila tri prsty na čo sa z nej vydal taký vzdych, že moje vzrušenie rýchlo narastalo. Stačilo už len pár pohybov von a dnu a Kačenka dosiahla vrchol. Pustila moju hlavu, celú ju naplo a vzdychala ako o život… ľahla som si vedľa nej, nohu som si prehodila cez jej, ruku si položila na jej hruď a druhou som ju hladila po vlasoch. Jej dych sa pomaly dostával do normálu. stále ju však celú triaslo. Naklonila sa ku mne a pritisla svoje pery na moje. Nekonečne dlho sme sa bozkávali.

Pomaly sme zaspali, no ráno sme dokončili čo sme nestihli. O tom, možno, nabudúce =)

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *