Jsem vůl a můžu si za to sám

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Můj příběh je velmi prostý. Je mi něco přes čtyřicet, moje žena je o dva roky starší. Brali jsme se před 14 ti lety. Byla rozvedená (ne kvůli mně) a měla na krku dítě z prvního manželství.

Za těch 14 let jsme si pořídili „společně“ jednoho malého divocha. Žili jsme si v celku v pohodě, rodině jsem zajistil slušné příjmy, bydlení v rodinném domku a pohodový život. Žena byla doma, občas mi vypomohla s mojí prací a já byl spokojený, že je všechno v pohodě.

Před rokem se začala manželka realizovat ve sportu. Naše společné dítě i to vyženěné se věnovalo lukostřelbě a ona chtěla klubu pomoci. Jezdila s týmem po závodech, organizovala letní kemp, sháněla sponzory, …

Teď trošku zdánlivě divně odbočím ve svém příběhu, ale patří to k tomu :-). Eva (moje žena) měla malá prsa. Prostě něco napůl cesty mezi nulkama a jedničkama. Já jsem ji delší dobu vyzýval k zvětšení prsou, ona však nechtěla. Letos před vánoci pozvolna změnila názor a já zakoupil „fungl nové sexy trojky“. Musím říci, že sex byl najednou jiný, člověk měl co držet v ruce, prostě paráda.

V té době mi jeden kamarád řekl památnou větu „Jen abys to nekoupil někomu jinému“ a za tři měsíce na to jsem zjistil, že ty „moje nový kozy“ drží v ruce jinej chlápek.

Když jsem si byl jistý, že tomu tak opravdu je, tak jsem na ní uhodil a přiznala se. Co jsem si všechno vyslechl o své neschopnosti ani nebudu popisovat. Nechtěl jsem ji ztratit, tak jsem se snažil být nad věcí a měl jsem snahu ji umožnit cestu zpátky. Ovšem, jak by řekl básník „prd platný“ – odešla.

Po třech měsících kotrmelců, kdy jsem se staral o své a její dítě a žal utápěl v pití a návštěvách bordelů se vrátila.

Mladík ke kterému utekla, ji taktně vykopl a nastěhoval si k sobě domů svojí původní manželku, která mu před avantýrou s mojí ženou nasadila paroží a utekla k jinému.

Dnes jsme zase doma ve čtyřech, ale jsme taková rodina nerodina. Děti jí to neodpustili a já s tím mám občas taky problém, navíc si nejsem jistý jestli se jí tak trochu nestýská a já nejsem jen vynucená zastávka v přístavu, protože venku je bouřka.

Říká se, že čas je mocný čaroděj, tak tomu zkusím věřit, protože jsem v žádné lékárně neviděl mast na sundávání paroží.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *