Jsem jedním z vás

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jsem ženatý 17 let a můžu říci, že až do nedávna bylo naše manželství naprosto v pořádku. Manželka je velice atraktivní, tmavší plavovláska s pěknou postavou a stále pevnými ňadry. V sexu jsme si rozuměli a souložili několikrát v týdnu, sice vždy jemně a konzervativně, ale oba jsme dosahovali vyvrcholení. V zimě Marcela prodělala náročnou operaci a její pozdější rekonvalescence byla zakončena poukazem do lázní. Stal jsem se tedy slaměným vdovcem a přetlak v koulích způsobený sexuální abstinencí, jsem uvolňoval svépomocí. V té době jsem byl vyslán na dvoudenní služební cestu. Na poslední chvíli ředitel rozhodl, že pojedu sám a protože jsem jel směrem, kde byla manželka v lázních, rozhodl jsem se, že ji překvapím a přenocuji v hotelu. Samozřejmě jsem si představoval, že si báječně užijeme i v postýlce.

Schůzku jsem absolvoval poměrně úspěšně a kolem 15 hodiny jsem byl již ubytován 10 minut od lázeňského komplexu. Ženě jsem se nemohl dovolat a tak jsem vyrazil za ní, s tím, že má procedury a telefon má na pokoji. Na recepci jsem se dověděl, že má volno a že se šla pravděpodobně projít. Bylo krásné letní odpoledne a protože jsem znal Marcelinu zálibu ve slunění, vydal jsem se jí hledat. Velká mapa v hale snížila možnost výběru možných lokalit na dvě a já vyrazil. Těšil jsem se jak ji překvapím a možná zvládneme první kolo jako romanci na trávníčku. Na první lokalitě bylo sice pár lázeňáků, ale žena nikde. Při přecházení ke druhé lokalitě jsem zaslechl zvuky, které jsou nezaměnitelné a protože jsem byl žhavej, napadlo mě že se mrknu a popřípadě natočím na kamerku, kterou nosím s sebou, nějakou scénku. Plížil jsem se tedy nízkým porostem k odvrácené straně rybníka a tam jsem na malé loučce, skryté zrakům porostem nízkých vrbiček, naprosto zkoprněl. Moje žena Marcela tam poskakovala na ocase mladíka ve věku našeho syna, který drtil v dlaních její kozy. Nikde žádná klasická poloha a jemné milování. Zarážel do ní svůj tvrdý ocas proti jejím pohybům tak, že ho musela cítit až někde u žaludku.. Své vzrušení vyjadřovala slovy, které ji vždy šokovaly, ale teď je používala naprosto spontánně: Mrdej mě, zaraž do mě toho čuráka, vystříkej mě kundu, mačkej mě víc kozy. Celá situace mě tak vzrušila, že jsem spustil kalhoty, vytáhl svůj, již dávno tuhý úd a začal si ho honit. Stačilo pár tahů a už ze mě stříkalo smetanově zbarvené semeno. Mladík mezi tím vystříkal a naplnil Marcele kundu a nyní ji vylizoval celou jeskyni a zadek, zatím co ona mu kouřila povadlý ocas o čem já jsem si mohl nechávat jen zdát.

Kamera byla dávno v pohotovosti a já točil veškeré dění, které následovalo. Vyzkoušeli všechny možné a nemožné polohy a Martina šoustala, jako kdyby ji to mělo zachránit život. Vůbec jsem ji nepoznával. Vulgární slova, aktivitu a perverzi jsem u ní nikdy nezažil, ale teď byly běžné a vyváděla při tom, jak nadržená kurva.

Natáčel jsem bezmála tři hodiny a za tu dobu jsem si pětkrát vyhonil a vystříkal svůj ocas, který při pohledu na ně vůbec neklesal. Celá seance skončila, když ji mladík na závěr zezadu zasunul čuráka do análu a vymrdal ji i tento otvor. Marcela si při tom honila poštěváčka, prstila kundu a povzbuzovala ho, ať ji ho tam zarazí hlouběji. Poté se zvednul, oblékl a rozloučil se slovy: „Jsi bezva kurva, krásně jsem si zamrdal“. Nechal ji tam ležet s roztaženýma nohama, celou zapatlanou od semene, které ji zasychalo na obličeji i na kozách a vytékalo ze všech otvorů. I já jsem se vzdálil. Zavolal jsem ji až večer a pozval na večeři. Chovala se normálně, strávili jsme příjemný večer a když jsme došli na pokoj, řekla že je z procedur unavená a že dostala své dny. Abych nebyl nadrženej, tak mě ho poprvé za celou dobu vzala do pusy a vykouřila do konce. Nahrávku stále mám a občas si ji sám pouštím. Ona o ní neví. Honím si při tom ocas a přemýšlím jak to navléci, aby se nechala znovu vyšoustat někým jiným, ale tentokrát přede mnou.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *