Jenom pohlídat 5 Užívání s Klárkou

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Byl to přesně další víkend od třídního výletu, kde jsem dělal dozor. Jak jste taky četli, nebyl jsem zrovna dozor, ze kterého se bere příklad.

Byla sobota a zbývala hodina do poledne, když vtom zazvonil můj mobil. Čekal jsem na telefonát od Klárky už hezky dlouho, takže jsem po něm skočil. Neznámé číslo, možná, že je to vážně ona.

„Halo?“

„Ahoj tady je Klára. Napadlo mě, jestli nechceš dneska přijít,“ ozval se ten krásný hlásek, který mě zval k sobě domů. To ale není nejlepší nápad. Jak by to vypadalo, kdyby si Klárka přivedla na návštěvu mě? A co Monika? Neměl jsem náladu jí ani vidět, moje celé vědomí se točilo kolem Klárky.

„Ahoj, no víš. Nevím jestli je to dobrý nápad…,“ chtěl jsem, aby si uvědomila, že je to totální nesmysl.

„Neboj se. Monika je na víkend u mámy a táta bude do středy pryč,“ s těmito slovy se mi otevřel krásný svět rozkoše. Nemohl jsem se dočkat, až jí zase uvidím.

„Tak dobře, to by šlo. Kam a kdy mám přijít?“ vyptával jsem se. Klárka my vysvětlila, kde teď bydlí. Bylo to docela daleko, ale to mi nevadilo, protože už jsem měl řidičák. Taky mi řekla, že můžu přijít hned, což mělo za následek to, že jsem za půl hodiny vyrazil.

Zaklepal jsem na dveře od bytu, které mi během chvilky otevřela úžasná Klárka. Měla na sobě triko odhalující její ploché bříško a napínající její kozičky. Také měla černou sukýnku, která mě začala vzrušovat, protože jsem si vzpomněl, že Klárka nenosí spodní prádlo.

„Ahoj,“ řekla a zatáhla mě dovnitř a hned mi dala pusu.

„Ahoj Klárko,“ najednou jsem si uvědomil, že jí oslovuji jak dítě.

„Říkej mi Kláro,“ zareagovala ihned a usmála se na mě. Zavedla mě do obýváku, kde jsme se posadily k zapnuté televizi. Chvíli jsme se koukaly a já někdy přelítnul pohledem přes její sukýnku.

„Co na mě tak koukáš?“ zeptala se Klára, když si všimla mého pokukování. Potom mlčky pohladila mojí bouli na kalhotách.

„Aha. Hřebeček by potřeboval ulevit,“ říkala to takovým povýšeným tónem, že jsem dostal chuť jí znásilnit. Naštěstí sem nemusel, protože mi už rozepnula kalhoty a vytáhla mého ptáka na svobodu.

Lehce ho pohonila, klekla si na zem a strčila si ho do pusinky. Začala ho krásně kouřit, ale už ne jako panna, ale jako dobře placená pornoherečka. Zastrkávala si ho až hluboko do krku bez problémů. Jako by celý týden trénovala kouření. Byl jsem hodně vyburcovaném, takže jsem po pěti minutách začal stříkat. Hned jak to Klára vycítila zajela si sním hluboko do krku. Bylo to úžasný.

„Líbilo?“ zeptala se, když spolykala zbytky mého semene. Jenom jsem zakýval hlavou, protože jsem si ještě užíval doznívající orgasmus. Klára mi mezi tím schovala moje nářadí a vytratila se do kuchyně.

Za chvíli se vrátila s občerstvením, které jsme jedli během nějakejch blbostí v televizi. Ze začátku jsem je pozoroval, ale po půl hodině jsem měl zase chuť si „ulevit“ a můj klacek se už taky začínal hlásit. Na moc jsem nečekal, a zajel jsem jazykem do Klárčiny pusinky.

„Takže jsi už zase připravený? To jsem ráda. Pojď do pokoje,“ pověděla, když mě odstrčila. Zavedla mě do svého pokoje, který se teď podobal pokoji její starší sestry před několika lety.

Klárka mě strčila na postel a nasedla si na mě, chvíli mě líbala a něco mi dělala s rukama. Najednou jsem uslyšel zacvaknutí a po něm se Klára hned postavila vedle postele. Chtěl jsem jí stáhnout zpátky, ale moje ruce drželo něco železného. Po pár vteřinách mi bylo jasné, že to jsou pouta a po pár pokusech mi bylo jasné, že je bez klíče nesundám.

Když jsem se jí chtěl zeptat o co jde, tak mi položila prst na rty a naznačila, že mám být zticha. Sundala mi kalhoty a trenky, čímž vysvobodila mého ptáka, který se nemohl dočkat její jeskyňky. Bleskově sundala i ze sebe své oblečení a já mohl vychutnávat pohled na její sexy tělo. Čekal jsem, že si na mě nasedne, ale místo toho, začala něco hledat vzadu ve skříni. Vytáhla nějakou podivně vyhlížející krabici, která se hned ukázala jako sklad erotických pomůcek. Z letmého pohledu dovnitř, který se mi nakrátko naskytl, jsem si všiml asi tří vibrátorů různých velikostí a průhledné krabičky plné baterek.

Ihned vyndala jeden z vibrátorů. Měl asi 17cm. Sedla si naproti, abych jí dobře viděl, a začala si sním přejíždět přes své stydké pysky. Naschvál mě chtěla provokovat a z jejích pohledů jsem vyčetl, že protesty by mi byly na nic. Byl jsem v její moci a bylo na ní, kdy mě odváže. Po chvilce ho zapnula a začala ho zastrkávat do své nadržené jeskyně. Zastavila se, když zbývaly asi dva centimetry. Pustila ho a jednou rukou se začala soustředit na svůj klitoris. Dvěma prstáka po něm kmitala jako smyslů zbavená a její kroucení a záškuby celého těla nasvědčovaly, že se blíží k orgasmu. Její krásné vzdechy byly pro mne a pro mého k prasknutí tvrdého ptáka k nevydržení. Hlasité výkřiky mi hlásily, že Klára je na vrcholu. Zavřela oči a vychutnávala si doznívající záškuby a stále vibrující pomůcku v pochvě.

Za chvíli se vzpamatovala a s úsměvem se na mě podívala. Vypnula vibrátor a pomalu si ho vytáhla z kundičky. Přišla ke mně a strčila mi ho k obličeji.

„No tak ochutnej. Vím, že chceš,“ začala se smát. Vzrušení bylo opravdu tak velké a chuť tak nesnesitelná, že jsem celý vibrátor olízal. Klára postavila vibrátor na stůl a z krabice vytáhla další, byl o něco menší, měl asi 14cm, ale byl jiný. Na jedné straně byl dost široký. Chvíli jsem přemýšlel. Anální vibrátor.

„Co s tím chceš dělat ?“ zeptal jsem se zděšeně při představě, že ho chce použít na mě.

„Neboj to mě neláká,“ řekla při pohledu směrem k mému zadku. Mlčky si na zemi klekla na bobek. Samozřejmě, abych měl dobrý výhled. Chvíli mazala gel, který vytáhla z krabice, na anální vibrátor. Pak si bleskově vetřela trochu gelu do své prdelky. Bylo až k neuvěření, jak lehce jí tam její dva prsty zajely. Ještě dvakrát přirazila a vytáhla je. Teď byl na řadě vibrátorů.

Měl jsem krásný výhled na zapnutý vibrátor, který pomalu mizel v Klárčině análku. Musela to dělat často, protože mimo slastných vzdechů nebylo slyšet nic, žádné bolestné vzdychání. Když byla asi v polovině, začaly její vzdechy být hlasitější. Klekla si na všechny čtyři a jednou rukou se začala vibrátorem divoce šukat. Po deseti sekundách sebou začala škubat ještě víc než při prvním orgasmu. Až děsivý výkřik oznámil její vrchol. Po chvilce oddychování si vyndala vibrátor z prdelky a položila ho na stůl.

Koukla se na mě zase s úsměvem, ale mě do smíchu už opravdu nebylo. Můj pták mě pěkně bolel a dožadoval se její kundičky. Nevím odkud Klára vytáhla kondom, rozbalila ho a strčila si ho do pusy. Elegantně mi ho na ptáka nasadila pusou. Na moc dlouho nečekala a nasedla na mě, ale zády ke mně. Zaplavila mě vlna úlevy, ale hlavně chtíče začít pořádně řádit. Nemusel jsem ani začít. Klára začala šíleně rajtovat. Rychlé kmity její pravé ruky, mi napověděli, že si u toho masíruje klitoris, a také jsem cítil, že mě druhou rukou masíruje na koulích. Byla jak zkušená a hodně drahá děvka. Moc dlouho jsem nevydržel, takže jsem po chvíli začal plnit kondom. Klára ještě chvíli rajtovala a pak sesedla.

Čekal jsem, že už budu mít klid, ale to jsem se mýlil. Klára mi sundala spermatem plný kondom a hodila ho na zem. Aspoň to jsem si myslel. Ihned mi dala francouzáka, při kterém jsem zacítil něco slaného. Do pusy mi začalo vnikat mé vlastní sperma. Když polibek skončil, přišlo to Kláře legrační. Radost jsem z toho neměl, ale nic tak strašného neudělala. Po chvíli se přitulila a řekla: „Ještě nemám dost.“ Po tom mi ihned k obličeji nasměrovala svou jeskyňku, kterou jsem začal ihned vylizovat.

Bylo to dlouhé, Klára dosáhla dvou orgasmů, když v tom se mi zase začal zvedat pták. Klára na nic nečekala a ihned ho začala orálně zpracovávat. Takhle to trvalo až do devíti večer. Mě se ještě jednou postavil, což Klára zase rychle zaregistrovala. Dosáhl jsem dvou orgasmů a Klára asi osmi. Začínal jsem si myslet, že je nymfomanka, protože co po mě vyžadovala, bylo neuvěřitelné. Ten den se už nic nestalo. Ani jeden z nás na to už neměl sílu.

S Klárou jsem se ale po těch pár dnech nerozloučil. Chodíme spolu půl roku a kvůli Klářině zálibě většinu času prošukáme, což mě vůbec nevadí. Samozřejmě jsme spolu kvůli názorům společnosti tajně.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *