Její první nevěra

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

S mou přitelkyní jsme byli spolu už docela dlouho, a tak už vcelku dost mluvila o dítěti i o svatbě. Mně se do toho stále nechtělo a tak jsem to vždy nějak zahrával do autu. Napřed brala tabletky, pak už né a při milování, když už to na ni přicházelo, tak žadonila abych to naládoval do ní. Pro mne to bylo vždy v ten okamžik docela velke dilema, ale nakonec zvítězila zodpovědnost před mým dokonalým vyvrcholením. A tak jak plynul čas náš vztah upadal do stereotypu.

Od určité doby se její chování mírně změnilo. Ne zásadně, ale jen trochu. Něco mi na tom nesedělo. Ptal jsem se co je, ale ona že nic…. Zamýšlel jsem se, trochu pátral, ale nic kloudnýho jsem nevypátral kromé jedne věci…… vzpomněl jsem si, že přece byla na jednom firemnim večírku, kde já s ní nemoh bejt a došlo mi, že tohle může bejt příčina všeho. Jenomže jak to zjistit?

Pomohla mi náhoda. Jednou jsem přišel domů o hodně dřív než čekala a shodou okolností docela tiše tak, že si toho vůbec nevšimla. Už od první chvíle jsem slyšel, že s někým mluví a docela odvázaně. Dveře mezi chodbou a obyvákem, kde byla, byly skoro zavřené což pomohlo utajit můj příchod. Škvírou ve dveřích jsem viděl co se děje. Teď možná asi někoho zklamu. Nebyla tam s holým zadkem, právě když ji někdo obdělává,… ale ležela poměrně rozvalená na gauči a telefonovala. Telefonovala se svou kamoškou, která bydlí na druhém konci rep. a tak telefon byla jediná možnost jak se jí pochlubit,… a pořádně to probrat. Byla odjakživa docela ukecaná a až tentokrát jsem to ocenil, protože jen tak jsem se leccos dozvěděl.

Dozvěděl jsem se teda, že až doteď nebyla nevěrná, ani by ji to prej nenapadlo ale… když byla na tom firemním večírku, tak se tam napřed bavila s kolegyní o chlapech a starostech s nima a o jejích představách o chlapech (princ na bílém koni jako v 3 oříšcích pro popelku)… a taky že při tom docela popijely vínko, aby prej bylo veseleji. No a pak prej začali hrát pomalou hudbu a přišel pro ní nějakej kolega, a zrovna ten, co prej občas na ní mrkne, když se mijejí na chodbě v práci. A tak se začali ploužit… a atmosféra a víno udělaly svoje. Takže jsem se dozvěděl poměrně detailně: že ji tlačil k sobě, pak ji hladil na zadku, pak prej cítila, jak mu něco tvrdne v kalhotách. Prej cítila, že by to neměla dělat, ale v atmosféře toho večera prej neměla sílu to zastavit…. a tak chytila i jeho za zadek, pak ze začali líbat, a po nějakém čase prej navrhnul, ať se jdou projít. Ona že jó … že je tady docela dusno… Tak šli někam do ústraní mimo dosah očí ostatních… tam se prej začali vášnivě líbat, on jí hladil na zadku, pak na prsou, pak ji pomalu soukal sukni nahoru, pak masíroval zadek, napred pres kalhotky, pak vložil ruku pod ně. Pak ji chtěl prstit, ale trochu se prej bránila – zdálo se jí, že teda zachazí příliž daleko… prej chvilku váhala, ale pak si řekla, že tohle přece jeste není žadný zahýbání… tak teda povolila, on ji pomalu sesunul kalhotky ke kolenům a hrál si s klitorisem. To s ní prej dělalo takový věci, že najednou začala bejt zvědavá na tu bouli, co má v kalhotech. Pomalu je rozepnula a vyndala jeho péro a pomalu začala honit. Prej u toho vzdychal a to ji rozpalovalo víc a víc. Pak se jí pokoušel otočit aby zasunul, ale prej nechtěla, a tak si kleknul a lízal ji. V tom momentu se prej vznášela v nebesích a témeř o sobě nevědela, takže když potom vstal, otočil ji, a mírně přehnul, tak ani nestihla zareagovat a zasunul to péro do ní. Pak přirázel,… rychleji a rychleji,… pak se ptal jestli bere prásky, ona že né ….. tak se jí udělal na zadek.

Pak šli nazpět, aby to nebylo podezřelý…. ale zanedlouho šli domů, každej do svýho.

Za pár dnů, když se setkali v práci a hodili řec o tom, co bude dál, tak prej že on má přítelkyni, se kterou se nechce rozcházet,…. a že teda nic víc nebude. Pak následovaly dlouhé věty o zklamání i nenávisti…… Takže mám pocit, že tato nevěra se svým způsobem potrestala sama.

Ta kámoska v telefonu má s nevěrou docela zkušenosti, a možná si i z mé exky někdy utahovala, že to jestě nezkusila, když je to tak fajn a já se prej nic nedozvím. A tak se teď možná chtěla vytáhnout a líčila jí všechno do takovejch detajlů, že jsem zíral. Jak dlouho to trvalo, nedokážu říct. Vím jenom, že jsem přišel za dne, a ted bylo šero. Když se rozhovor chýlil ke konci, tak jsem potichu vycouval z bytu a pak za minutku do něho vešel jako osvoboditel. Na rachotu dveří a klíčů jsem si dal zvlášť záležet. V obýváku seděla slušně a do telefonu se už jen loučila a vzkazovala, že mě pozdravuje její kámoška… a já, že jí taky pozdravuju.

Za nejaký čas se přiznala, že má nějaký začínajíci vztah a že teda bude lepší, když se rozejdeme. O nevěře ani slovo. Ala ani já jsem neřek, že vím co vím.

Potom jsem se dozvěděl, že ani ten vztah jí nevyšel… Jó hold nevěra se možná někdy dokáže vytrestat sama…..

Dnes mám už jinou přítelkyni, se kterou to zatím dost klape….. a teda doufám, že tady o ní nebudu muset v budoucu psát…..

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *