Jak netekla voda

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Posledně jsem psal o tom, jak jsem já nasadil parohy, takže je fér se přiznat, jak byly nasazeny mě. Událo se to před pár lety. Moje přítelkyně tehdy začala chodit do jazykovky. Občas mi zavolala, že přijde o něco později, protože si půjdou po škole ještě sednout, ať si nedělám starosti.

Jednou takhle dorazila a hned ve dveřích místo přivítání volala, jak se těší na sprchu po tom perném dnu. Tak jdu za ní a povídám, že je porucha a voda poteče později. Pořádně jsem si jí prohlédnul, první co mě praštilo do očí, byla její podezřele pomačkaná sukýnka. Viděla můj pohled a evidentně znejistěla. To už mi konečně začlo docházet, co se mi urodilo ten večer za exportní parohy. Beze slova jsem ji vyhrnul sukni a uviděl její kundičku bez kalhotek a ucítil pach šukačky a semene. V hlavě se mi zatmělo, ona jenom na mě zírala a čekala, co se bude dít. Po pár dnech, co jsem na ni kašlal a úplně ji přehlížel, mě zlost pomalu přecházela. Nakonec jsme skončili v posteli a já jsem jí řekl, že na to zapomeneme, ale chci říct, co se tehdy stalo.

V té jazykovce pořád po ní pokukoval nějaký kluk, snad ze střední školy. Netroufal si, protože ta moje si potrpěla na dobré oblečení, měla auto a on byl študák s kapesným od rodičů. Jenže byl vytrvalý a jí to víc než lichotilo, jak na ní vždycky mohl oči nechat. Jednou si byli zase po škole sednout a on šel s nimi. Poseděli, fajn se pobavili, a když nasedali do aut, tak on se jenom na ni kouknul a šel na zastávku. Najednou ani nevěděla, jak vedle něj zastavila a zeptala se, jestli nechce někam odvézt. Byl překvapený a potěšený, říkal, že jí nechce obtěžovat. Přitom jí hltal očima a koukal jí na nohy, jak měla po nasednutí vyhrnutou sukni. Oběma to došlo a zasmáli se tomu. Cestou si povídali a on jí řekl, že musí vypadat hloupě, když tak na ní pořád ve škole kouká a lichotil jí, jak se mu líbí. Ona začala být z toho jeho vyznání čím dál víc mimo a celé ji to vzrušovalo. Najednou ji poprosil, jestli může zajet mezi řadové garáže, chtěl by ji políbit a pak půjde domů. Dopadlo to tak, že najednou se s ním líbala a dovolila mu prozkoumávat její prsa. Pak popojeli ještě dál a už tomu nechala volný průběh. Ten kluk jí začal rozepínat košilku a pak i podprsenku. Nedivím se mu, že se jejich krásných prsou nemohl nabažit. Střídavě je něžně líbal a lízal a pak je zase doslova drtil ve svých dlaních. Jak uslyšel její vzdychání, zajel jí rukou pod sukýnku a hladil její kundičku. Když si poposedla a trochu víc roztáhla nohy, tak jí odhrnul kalhotky a začal jí dráždit kundičku a šukal jí prstem. Nakonec oba skončili na zadním sedadle a ona ležela na zádech s vyhrnutou sukní a nechala si stáhnout kalhotky. Sama mu vzala jeho tvrdé péro a zavedla si ho do kundičky. Držela ho za zadek a naznačovala mu, jak to má ráda. Ten kluk ji mrdal jako o život, chtěl využít příležitosti, ve kterou dřív ani nedoufal. Nadrženě jí ojížděl, když měla nohy na jeho ramenou a on byl v ní nadoraz. Věděla, co chce říct a sama si ho přitáhla na sebe a zašeptala mu do ucha tu větu. Můžeš to udělat do mě. Pak vychutnávala, jak zrychloval, aby ji mohl začít plnit pořádnou dávkou semene. Vystříkal jí pak ještě jednou.

Když se oblékali, poprosil ji o kalhotky. A to další už znáte z úvodu povídky.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *