Jak mi kamarád nasadil paroží

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Můj příběh je z teplých krajů. Loni jsem vymyslel pro svoji sexy ženu překvapení. Zaplatil jsem zájezd na potápěčské safari do Egypta. Když jsem své překvápko vyzradil, žena byla nadšená a noc se těšila, jak si spolu tuhle senza dovču užijeme.

Když se přiblížil den D tak jsme zjistili, že s námi letí i ženy dávná kamarádka s manželem, dokonce s námi budou i na stejné lodi. Radost mé manželky byla po tomto zjištění ještě větší, což bylo vidět při balení našich potápěčských nezbytností.

Vyhlídky na pobyt v Egyptě byly víc než slibné.

Po přistání jsme se přesunuli malým mikrobusem k lodi. Byla velká, pěkná, kajuty docela prostorné s vlastní sprchou, skoro luxus. První den jsme prospali, prolenošili a promilovali.

Následující den, jsme vyrazili na naše sedmidenní safari. Potápění bylo krásné, skvělá viditelnost, na vracích jsme se potápěli vždy sami, prostě to bylo paráda. Dny plynuly stejným tempem, dopoledne ponor, kterému předcházelo rozespalé milování, oběd, odpolední ponor, po něm odpolední sex, večeře a pařba do pozdních nočních hodin. Někdy v půli plavby začal můj pozdější problém.

Večerních opijád se také účastnil nás divemaster. Rozený Egypťan, ale protřelý dlouholetým pobytem na Západě. Tudíž neměl nejmenší problém chlastat s námi také, čímž nám decimoval zásoby a svojí roztomilostí, urostlou postavou a mužnými zážitky z potápění nám dělal do našich holek. Brali jsme to jako chlapi, vždyť jde jen o klasické mužské předvádění.

Tři dny před koncem plavby, začala moje žena vynechávat ponory s odvoláním na bolesti v uchu. Neřešil jsem to, ženská málo vydrží a užíval si ty super ponory i bez ní. Kdo by taky ne, když jsme narazili na manty, kladivouny,..

No a poslední den to přišlo, jak rána z čistého nebe. Ranní ponor se nevyvedl, byl silný proud a my to zabalili. Výsledkem byl nečekaný návrat s vynořením přímo u lodi, takže nás nemusel z vody odvážet ani člun. K tomu si připočtěte silnou, ale opravdu silnou potřebu navštívit záchod. Což obnáší neskutečně rychlé vysoukání ze všech těch potápěčských nesmyslů a úprk do kajuty na záchod. Jak jsem dosprintoval do kajuty, otevřel dveře, vyhrkl, ahoj miláčku, skočil na mísu, usedl a pustil stavidla, tak mi s minutovým zpožděním doprovázeným ohromnou úlevou došlo, že v posteli byla moje žena s tím celoročně opáleným egyptským krasavcem.

Následující scény by asi byly vítězné v programu „Natoč to“. Hádka, vztek, rány pěstí, neutřený zadek, no prostě něco neskutečného.

Dnes se tomu smějeme a věřte či ne se stále stejnou manželkou. Dokázali jsme to překonat a jsme za to rádi. Takže vlastně spokojený ženáč paroháč.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *